Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
 71/116 anonim ***** válasza:
0%
kedves 70 az élet nem fekete-fehér 🙂 de majd rájössz te is
2022. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:
100%

71

Az élet nem fekete-fehér, de a hűtlenség számomra az.



Nincs mire rájönnöm, nem vagyok már gyerek. Máshogy gondolkodom erről, fogadd el, hogy van, akinek erre nincs kifogás.

2022. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
0%

elfogadom természetesen. én is így gondoltam. de az élet néha furcsa dolgokat produkál. te viszont ezt nem fogadod el.

kívülről te soha nem tudod, hogy mi zajlik le egy emberben. te is elfogadhatod, hogy ő másképp gondolkodik, mint te, nem kell elítélni. főleg addig nem, amíg nem voltál olyan helyzetben.

2022. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
100%

73

Nem én döntök arról, hogy más mit tesz, ha megtudja, hogy megcsalják. De arról én döntök, hogy palástolom és pártolom-e a megcsalást azzal, hogy hallgatok róla vagy elmondom. Mivel ezutóbbiban az én értékrendem érvényesül és számomra ez olyasmi, amit szerintem szemétség titkolni, el fogom mondani.


Az élet nem fekete-fehér. Épp ezért mindenki eldönti, hogy mit tesz a hűtlen párjával. De a megcsalás számomra az, épp ezért nincs olyan körülmény, ami miatt pártolnám.


Szabad ember vagyok, azt csinálok, amit akarok. Más is, cserébe majd viseli a következményeit.

2022. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
23%

igen, csak itt az a kérdés, hogy miért érzed úgy, hogy más párkapcsolatába neked van beleszólási jogod? te megengeded, hogy a tiedbe beleszóljanak?

félre ne érts. biztos vagyok benne, hogy van olyan szituáció, amikor ez jó következményekkel járhat. de azt mondani, hogy csak ez a jó és aki nem teszi, az rossz, szerintem nem helyes.

2022. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
90%

75

Cicamica, fordítva ülsz a lovon. Akkor szólnék bele más párkapcsolatába, ha megmondanám a tények mellé, hogy "szerintem dobd ki a szemetet". Vagy ha próbálnám a párja ellen uszítani mindenféle ferdítéssel, esetleg megszólnám azért, mert a párjával marad akkor is, ha kiderül, hogy az megcsalta.


Ezt jelenti beleszólni.


Információt közölni nem beleszólás. A postás sem szól bele a pénzügyeimbe azzal, hogy meghozza a csekket. Nem, az a csekk adott, valaki odaadja nekem, én meg azt kezdek vele, amit akarok.


Felfogod végre, hogy mit jelent egy egyszerű információt, aminek tudatában vagy, átadni?

2022. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
57%

a cicamicával mindent elmondtál...

a postás fel van hatalmazva arra, hogy átadja a csekket, te viszont magadat hatalmazod fel arra, hogy valakinek az életét megváltoztasd egy információval. és ezzel mindenképpen megváltoztatod azt. felesleges a szavakon lovagolni. de ha így jobban esik, akkor nem beleszólsz, csak belekényszeríted egy szituációba, ami enélkül nem történt volna meg, vagy nem így. és nem, ez nem egyszerű információ, bármennyire is azt írod.

2022. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem én tehetek, ha értetlen vagy és valószínűleg gerinctelen is, különben nem parádéznál annyit azon, ha valaki elmondja a másiknak, hogy csalják.


Ismét mondom, azt csinálok, amit akarok, azt mondok, amit akarok. Más is azt csinál, amit akar, annak hatására, amit én mondok.


Ha félted a segged, ne legyél hűtlen aztán akkor nem fog felnyomni egy magamfajta. 😘 Változtatni úgysem fogok, nem tagadom meg a saját értékrendem azért, mert valakinek nem kényelmes.

2022. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
53%

a személyeskedés nem vita alap nálam. sajnálom. az érveid arról szólnak, hogy csak te vagy fontos, más érzései nem. én igyekszem mások érzéseit is figyelembe venni, mert nem gondolom, hogy csak az én életem és érzéseim mindig a legfontosabbak.

de szerintem nem fogunk ebben dűlőre jutni

2022. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, hűtlen parazitácska, sirdogálj még egy kicsit
2022. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!