Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 Drakula ***** válasza:
87%
17. És?
2022. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 Drakula ***** válasza:
92%
Attól még van annyi eszem hogy tudom mi a különbség egy családi probléma és egy kivül álló probléma között.
2022. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:
37%
Nekem meg van annyi eszem hogy nem fogok vitába szállni egy kisfiúval. Keveset tudsz még az életről komám. Szép napot.
2022. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 Drakula ***** válasza:
87%

"Nekem meg van annyi eszem hogy nem fogok vitába szállni egy kisfiúval. Keveset tudsz még az életről komám."

Á tudtam én hogy valami ilyesmihez kellett az életkorom.

A jó öreg "én tudom jobban mert idösebb vagyok" érv. Mondjuk azt tudhatnád ilyen idősen hogy a 17 éves az nem "kis" fiu, te arrogáns marha.

2022. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/116 anonim válasza:
87%

Elsősorban én apámnak mondanam elmondod te vagy en mondom el, forditott esetben gondolkodj mindig.. te orulnel ha felnyitnak a szemedet vagy inkabb strucc politika? Ha tudja anyud ha meg nem, ne keljen hazugsagban élnie,megerdemli az oszinteseget,szeretet..


Anno en mire eszre vettem valamit az edesanyam reszerol... Mire beszelhettem volna vele errol mar kimondtak egymasnak a veget.. igaz elotte vak voltam mert sokaig tartott egy viszonya.. de nem hagytam volna meg akkorsem ha az anyagi joletet nezzuk!

Raernek utana eldonteni!

2022. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 jendra válasza:
2%
semmikép ! minden ember életében ez is benne van,,,,
2022. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/116 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt ember vagyok, 6 éve házas. Ugyanúgy gondolkodom erről, mint 20 évesen, lévén a 30 éve házas szüleim értékrendjét követem. Aki ennyi ideje boldog és tiszteletteljes házasságban él a másikkal, annak előbb hiszek, mint valami gyakoris hűtlen tetű trollnak.


A megcsalás nem oké és azonnal el kell mondani annak, akit érint és akinek a háta mögött zajlik. Mindegy, hogy az mit kezd vele. Rád az a része nem tartozik, rá viszont ez az információ igen. Punktum.

2022. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:
48%
Az se biztos hogy megcsalja, kétértelmű bizonytalan dolgok miatt nem kéne hergelni a szülőket. Ha igaz is lenne, majd egymás között elintézik, felnőtt emberek. De ne idegeskedj, lehet csak félreértesz valamit. Vagy azóta van fejlemény?
2022. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 anonim ***** válasza:
91%

"kétértelmű bizonytalan dolgok miatt nem kéne hergelni a szülőket"

Nem hergelés, hanem őszinteség, törődés, információmegosztás.

Az is hergelés, ha nem vagyok biztos benne, hogy "anya, azt hiszem, betörő járt a házban"?

2022. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, mi lett...elmondtad?
2022. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!