Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a tőled külön...

Mit tennél, ha a tőled külön álló gyereked az anyja iránti hűtlenséggel vádolna, miközben nem voltál az, majd mikor beszélni akarnál erről, hazugnak nevezne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:14
 61/97 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Én nem aláznám meg így magam. És szerintem más sem. Ha szobára jársz egy nővel munka időben sosem deríti ki. Stb. Más kérdés, hogy a gyerekemnek ezt nem így mondanám el, hanem az igazat.


Rossz volt a viszonyunk már rég óta, úgy gondoltam, megcsalt, de ő tagadta. Nem tudom, mi az igazság de belefáradtam ennek kiderítésébe. Nem voltam boldog mellette, nem bíztam benne, féltékeny voltam. Talán okkal, talán ok nélkül. Hiba lett volna együtt maradni.


Valahogy így. Mint ahogy összejönnötök is hiba volt.

2019. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:

Nem így volt. Ő együtt akart velem maradni. Én nem akartam az állandó balhék és tettlegességek, valamint munkatársnőim zaklatása miatt. Attól tartottam, hogy ez egyre súlyosabb lesz. Amiből persze nem csak én kaptam volna, hanem a gyerekem is. Ez nem történt meg, de nem is akartam megvárni, mig megtörténik. Tettlegességet a gyerekem nem kapott, de bíznom kellett volna benne, hogy nem is fog? Az inget pl.

jelenlétében letépte rólam, balhézás közben amikor a fiamat meglátogatta az anyja. Üvöltözött, többek között azt, hogy ne jöjjön ide hanem a fiam az utcán találkozzon vele. Ami már annyiból is furcsa volt, hogy a lakás a mi tulajdonunk volt nem az övé. És meg akarja szabni, hogy a fiam kit fogadhat a szobájába és kit nem? A hab a tortán , hogy ő viszont fogadta a férfiismerőseit az ő lakrészében. Úgy gondolta ez teljesen normális. Mondjuk szerintem is normális, nem ezzel volt gondom, a gond az volt, ahogy a gyerekemmel viselkedett. És persze ahogy velem is. Mivel én nem fogadtam nőket sehol, ez a része visszafele nem volt gond. De ezen ponton eldőlt, hogy mennie kell. Persze nem ez volt az egyetlen ok.

Azt még meg kell említenem, hogy a "féltékenysége" nem csak nőkre terjedt ki. Már amennyiben helyes ez a szó. Mint írtam napi megélhetési gondokkal küzdöttem, s ehhez esténként hétvégenként plusz munkát végeztem. És volt amikor sz szerint kirúgta a kezemből, meg akarta szabni mivel foglalkozzak, s ne azzal. Vagyis a létünket, megélhetésünket veszélyeztette. Lehet, hogy ő viccesnek tartotta, de én nem.

Ha telefonon zaklatja a munkatársnőimet éjszaka, az pedig az állásomba is kerülhet. Neki ez is csak vicc volt, de nekem nem. Ujra ismétlem, nem győzöm hangsúlyozni, ne felejtsük el, én a napi megélhetésért küzdöttem egyedül nevelve egy gyereket s találtam egy olyan állást, ahol tolerálták, hogy betelfonálok, most 3 hétig nem tudok bemenni. Annyit mondtak, rendben, jelentkezzek ha újra tudok jönni. Csak én gondolom, hogy ilyen állást ilyen főnököt nehéz találni ujra. Mindenesetre nem akartam megvárni míg abból gondok lesznek, hogy zaklatja a kollégáimat. És azt se felejtsük el, a tettlegességből is lehetnek gondok. Azonkívül, hogy ez nem élet, ha egyszer visszaütök, akkor utána már jogi problémáim is lesznek. Ezt se akartam megvárni, míg ilyen lesz. Távoznia kellett. De nyilván ezekkel nem dicsekedett el a lányának.

2019. szept. 7. 13:18
 63/97 anonim ***** válasza:
60%
Értelek, viszont azt nem értem, hogy miért jöttél össze vele? Miért????
2019. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:
Mondom az elején minden nő szép és aranyos. Aztán van amelyik amikor azt hiszi, megfogott, megpróbál visszaélni a helyzettel. De azért nagyon "vicces" hogy egyesek nem azt hibáztatják, aki így viselkedik, hanem azt akivel így viselkednek...
2019. szept. 7. 13:57
 65/97 A kérdező kommentje:
Én megtettem azt amit kell amikor kiderült a hátsó szándéka, a valódi arca akkor dobtam mielőtt még súlyosabb következmények lettek volna. Igen lett egy gyerek, na de ép a gyerek volt aminek a kapcsán kiderülhetett szándéka, mert azt hitte őt felhasználva uralkodhat felettem (felettünk). Ha nincs gyerek akkor nem mutatja ki a valódi arcát hisz akkor egyből dobom ki. Azt nem tudhatta, hogy így is, mert természetesnek tartja hogy valaki mindezt elviseli. Hisz azt is természetesnek tartotta, hogy ő fogadhat férfiakat a szobájában, a gyerekem meg a saját anyját nem. Gondolod hogy ez az első rendikon kiderült? Gondolod előre elmondta, hogy ez így lesz? Nem, nem mondta el az első randikon, hogy így fog viselkedni, később se. Csak amikor azt hitte, megfogott. De nehogy már az legyen hogy az a hibás akihez betörtek, mert miért ott vett lakást, miért nem máshol? A gondolatmeneted kb. ilyen. Lehet hogy nem vagyok jó emberismerő, de nehogy már az legyen a hibás aki nem jó emberismerő, s nem az aki ilyen ember.
2019. szept. 7. 14:03
 66/97 A kérdező kommentje:
Vagy te már láttál olyan szélhámost aki előre bejelenti, hogy szélhámosságot fog elkövetni? Merthogy ez szélhámosság, mégha van is jobb szó erre. Úgy tesz, mintha családot akarna, aztán amikor megfogott, akkor ezt teszi az egészből család helyett.
2019. szept. 7. 14:33
 67/97 anonim ***** válasza:
76%

Egy kapcsolat megromlásáért két ember a felelős. Ha azt hiszed, ő a hibás, te meg nem, rosszul gondolod. Ne haragudj, de nagyon nehéz elképzelni, hogy egy kórosan féltékeny nő az esküvő, gyermekvállalás előtti években nem volt ilyen, ugyanis ez tipikusan olyan viselkedés amin nem tudnak sokáig uralkodni. Más, ha okkal jön elő, ha csalod és erre gyanút fog. Láttam már ok nélkül féltékeny nőt, de ő az együttjárás évei alatt is ilyen volt, értelmes pasi el sem vesz ilyet.

Másik, ez már a második nő, akit nem tudsz megtartani. Nem téged hibáztatlak, biztosan akkor is csak behálóztak és utólag derült ki mindenféle rossz és ott is ártatlan bárány voltál....én az ilyenben nem hiszek. Minimum pocsék emberismerő vagy és csak a farkad után mentél, de hagyjuk is ezt, nincs értelme ennek a beszélgetésnek. Ha ilyen messze vagy a gyerekedtől, esélyed sincs vele javítani a kapcsolatodon. De fogadj el egy jó tanácsot: a harmadiknak ne csinálj majd gyereket.

2019. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:
Esküvőről nem volt szó, mindez az együtt járás alatt történt, s ezekután nem vettem el. Ép ezek voltak azok a gyanús jelek, ami miatt végül nem vettem el.
2019. szept. 7. 14:52
 69/97 A kérdező kommentje:
"Nem téged hibáztatlak, biztosan akkor is csak behálóztak és utólag derült ki mindenféle rossz és ott is ártatlan bárány voltál" Pontosan így történt annyi volt a különbség, hogy akkor még rosszabb emberismerő voltam, ott csak akkor döbbentem rá, mi is van, amikor úgy támadt rám, hogy közben a baba a kezemben volt. Ezután távoztam róla. Pocsék emberismerő vagyok, az lehet. Az első eset után valamivel jobb emberismerő lettem, de még mindig nem elég jó emberismerő. De komolyan gondolod, hogy nem az a hibás, aki rossz ember, hanem az aki rossz emberismerő, akinek nincs szíve rácsapni az orrára az ajtót, amikor újra és újra megjelenik s fogadkozik, minden más lesz?
2019. szept. 7. 14:55
 70/97 A kérdező kommentje:
róla=tőle
2019. szept. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!