Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a tőled külön...

Mit tennél, ha a tőled külön álló gyereked az anyja iránti hűtlenséggel vádolna, miközben nem voltál az, majd mikor beszélni akarnál erről, hazugnak nevezne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:14
 31/97 anonim ***** válasza:
60%

“Gondolom kamasz, tehát heveskedő, igazságosztó, fekete-fehérben látja a világot. Ha lány, esetleg pont megjött neki, vagy időjárási front van.”


Az igen! 😃 Ha fiú, akkor hibás a gondolatmenete. Ha lány, akkor meg agyatlan petegép. Kézcsókom a kedves mamádnak...

2019. szept. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:

"És olyat, hogy SMS-t ír róla?


Mekkora bunkó haverod van, hogy hozzá mert nyúlni a telefonodhoz?" az se semmi, hogy, egy lapon említeni egy saját barátnőjének küld poént egy súlyos visszaéléssel s hamis "vád"-dal

2019. szept. 6. 03:00
 33/97 A kérdező kommentje:
"Nem érdekel a története, nem ismerlek, tehát elfogadom, hogy úgy volt, ahogy írod" a fő probléma az, hogy neki viszont volt modja megtenni, hogy utána jár. de ennélkul vádaskodott.
2019. szept. 6. 09:14
 34/97 anonim ***** válasza:
90%

Facebookon, e-mailen, messengeren és efféléken nem kommunikálnék fontos dolgokról.

Már a pénz kunyerálást se hagynám. Ha akar valamit, aminek értelme is van (mondjuk laptop kell a tanulásához, vagy biciklit akar, vagy egy sítáborba el akar menni és anyjának nincs pénze kifizetni, vagy jogsit akar letenni), akkor keressen meg személyesen és beszélgessünk erről. De azért, hogy havi 10.000 Ft-tal többet költhessen el a plázában, azért aligha adnék.

És természetesen, ha közben elkezdi mondani, hogy apa nélkül nőtt fel, meg megcsaltam, és nem hagyja, hogy elmondjam a magam álláspontját, akkor egyvalami biztos: ami pénzt kért, azt nem fogja megkapni.

De emiatt nem szakítanám meg a kapcsolatot vele. Ehhez kb. az kéne, hogy meglopjon, becsapjon vagy ehhez hasonlók.


Még annyit: ha apahiánya van, természetesen nyitott lennék a minél gyakoribb találkozásokra. Szívesen beszélgetnék vele, csinálnék vele közös programot stb. De nyilván ehhez az kell, hogy ne úgy beszéljen velem, mint akit a seggéből húzkodott elő.

2019. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 A kérdező kommentje:

Várj! Az más, hogy azt mondja, megcsaltam 8"anyától ezt hallottam") s az más, hogy amikor azt mondom, nem így volt közli, hogy hazudok. A kettő messze nem ugyanaz.


Utóbbival a becsületemet is megsértette, mégha nem is jogi értelemben.

2019. szept. 6. 11:26
 36/97 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem lopott, de a következő az lesz, hogy lopással vádol?
2019. szept. 6. 11:27
 37/97 A kérdező kommentje:
(ha az anyja következőleg azt mondja hogy loptam, akkor onnan tol tolvaj leszek, s hazudok, ha azt mondom, hogy nem?) pont az ilyen eshetőség miatt kell megszakítani a kapcsolatot, hogy több hasonlót ne tehessen meg.
2019. szept. 6. 11:29
 38/97 A kérdező kommentje:

"Még annyit: ha apahiánya van, természetesen nyitott lennék a minél gyakoribb találkozásokra. Szívesen beszélgetnék vele, csinálnék vele közös programot stb. De nyilván ehhez az kell, hogy ne úgy beszéljen velem, mint akit a seggéből húzkodott elő."


Khm. Nem apahiánya van, hanem pénzhiánya. Hívtam korábban programokra, a válasza pedig az volt, hogy inkább egy 60 ezres szobabútort kér. Több éve volt ma magasabb lenne az összeg. Amikor mondtam, hogy messze nincs ennyim, kilépett a facebol köszönés nélkül. Szóval vannak itt gondok. Az gondolom nem fura h egy programot facen egyeztetek. Nem is meghívás volt, egy korábban elhangzott meghívásnak az egyeztetése volt. (Lett volna) Szóval nem apahiánya van.


De még ezt is lehet fokozni. Volt egy olyan munkám, ahol fizettek volna termékben is. Ami pont egy 60 ezres konyhabútor is lehetett volna. Ezt szépen végiggondoltam, utána jártam, kiderült hogy a gyakorlatba is lehetséges, vártam h újra belép (mert ugye jóhiszeműen arra gondoltam, csak sürgős dolga akadt), de teltek a hetek s nem lepett be. ha nincs azonnal 60 ezres konyhabútor(-ra pénz), akkor már a félig megbeszélt közös program se érdekelte.

2019. szept. 6. 11:52
 39/97 A kérdező kommentje:
*szobabutor. elirtam.
2019. szept. 6. 11:52
 40/97 A kérdező kommentje:
(az ugye nem meglepő, hogy nem hívtam fel, hogy akkor most kell e a bútor, vagy nem)
2019. szept. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!