Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a tőled külön...

Mit tennél, ha a tőled külön álló gyereked az anyja iránti hűtlenséggel vádolna, miközben nem voltál az, majd mikor beszélni akarnál erről, hazugnak nevezne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:14
 11/97 anonim ***** válasza:
91%

jav: nem egyetek, hanem legyetek!

Nem mindegy!:)

2019. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 A kérdező kommentje:
"Ugyan már Bözsi, meséld már el, hogy mikor lettél te megcsalva? Mivel a gyerek fejét ezzel tömöd!" Ez nem egészen így működött. azért élnek külön, mert állandó viták voltak ebből, volt hogy tettlegességig fajult, letépte rólam az inget, volt hogy munkatársnőmet zaklatta éjszaka telefonon (munkaügy miatt benvolt a telefonomban a híváslistában amit rendszeresen átnézett), a haveri köröm rajtam röhögött, mert egyik haveromnak olyan barátnőjére miatt is volt féltékenységi rohama, akivel csak ő találkozott, én nem, haverom szakított vele mielőtt nekem bemutathatta volna, így azt a lányt azóta se láttam. Olyan is volt hogy másik haverom irt egy szerelmes smst a barátnőjének, poén volt h idegen számmal kapja s persze ezt is elolvasta az elkuldöttek között. Mondom állandó vita volt, végül emiatt szakadt meg a kapcsolat, emiatt neveli egyedül a lányomat. A tettlegességtől ijedtem meg a legjobban, mert ha viszautok, akkor az már jogsértés amit én követek el. Az ugyanmár mikorra kb az a választ, hogy "bizos hogy megcsaltál"
2019. szept. 5. 19:48
 13/97 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet bebizonyítani, hogy nem voltál hűtlen, csak a szavad van.
2019. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
Bocs, tehát 13 tovább: ha az nem elég neki nem tudsz mit tenni. Elmondod neki, hogy először és utoljára mondod el és többé soha.
2019. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
Hasonlóból léptem mi nemrég, annyi volt a "könnyebbség", hogy a gyerek nem közös volt, hanem az övé. Szinte ugyanez a szitu, én mindenkivel megcsaltam - persze ez csak szöveg - a tények nem ezt mutatták. Én léptem...
2019. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 A kérdező kommentje:
És utána menne tovább a jopofizás? Milyen volt a bizonyitvány? Hogy van a kutyád? Stb?
2019. szept. 5. 20:14
 17/97 A kérdező kommentje:
14-esnek írtam. 15-ös: ügyesebb voltál, mint én...
2019. szept. 5. 20:15
 18/97 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy szerelmes SMS a TE telefonodban elég gáz.

Nem érdekel a története, nem ismerlek, tehát elfogadom, hogy úgy volt, ahogy írod, de nagyon naivnak kel lennie annak a házasfélnek, aki ezt beveszi.

Viszont aki egy betegesen féltékeny valakivel él együtt, annak kellene annyi eszének lennie, hogy kitörli.

Nem fogod tudni a gyereknek bizonyítani, hogy nem csaltad meg az anyját, mert az anyjának ez a meggyőződése, így még azt sem lehet mondani, hogy az anyja hazudik.

Egy dolgot tehetsz, hogy nyomatékosan tudatosítod a gyerekeddel, hogy nem az ő dolga a számonkérés!

2019. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tények nincsenek. Jobb helyeken ilyenkor veszi az illető, hogy rajtakapja őket. És akkor van tény. Amíg meg nincs ilyen addig befogja s energiát fektet a leleplezésbe. Na de ha kitalációk alapján vádaskodik? Én se tudok jobbat, mint megszakítani a kapcsolatot. csakhogy itt van egy megtévesztő, de vádaskodó gyerek. S jönnek igaz vádak is" apa nélkül nőmet fel" De aki a szemembe hazudik ahelyett hogy utána járna igaz e amit mond, az mi másra számíthat minthogy anélkül nő fel, akit bizonyíték nélkül vádol meg?
2019. szept. 5. 20:20
 20/97 A kérdező kommentje:
18: na most egy pillanat!!! Nekem honnan kell tudnom, hogy a haverom elküldött egy ilyen smst, a telefonomról ha nem szolt? Naponta át kell néznem a saját telefonom elküldött sms listáját, hogy nem tett e valaki ilyesmit???
2019. szept. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!