Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a tőled külön...

Mit tennél, ha a tőled külön álló gyereked az anyja iránti hűtlenséggel vádolna, miközben nem voltál az, majd mikor beszélni akarnál erről, hazugnak nevezne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:14
 51/97 A kérdező kommentje:
alkohol okozhat ilyen problémát, vagy max. a meglevőt súlyosbítja
2019. szept. 6. 14:04
 52/97 A kérdező kommentje:
?
2019. szept. 6. 14:04
 53/97 anonim ***** válasza:
78%

Azért te is jó fej vagy kérdező....

Ezt írod:

"Az a gond, hogy tények nincsenek. Jobb helyeken ilyenkor veszi az illető, hogy rajtakapja őket. És akkor van tény. Amíg meg nincs ilyen addig befogja s energiát fektet a leleplezésbe. Na de ha kitalációk alapján vádaskodik?"

Igen, de aki a telefonodba belenéz az súlyos visszaélést követ el szerinted. Akkor hogyan fektessen energiát a leleplezésbe? Fektetett ő és eredménye is lett, mert ott volt az üzenet....


Azon kívül nekem fura, hogy egy gyerekkel kapcsolatban ilyeneket írsz, hogy a becsületedbe gázolt. Nyilván közölném vele, hogy ezt majd élőben megbeszéljük, sajnálom, ha nem hisz nekem de ez nem messenger téma és nem kap pénzt ha nem úgy ítéled meg. Az a baj hogy sok megcsalót ismerek és mind hazudik mint a vízfolyás a gyereknek is meg az asszonynak is. Ez nehéz ügy, de te sem vagy piskóta....

2019. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
nem sms üzenetet neveznék ténynek. a tény az amikor a saját szemével látja. s akkor nem számít hazudik e bárki vagy sem.
2019. szept. 6. 18:14
 55/97 A kérdező kommentje:
élőben hogy beszélnénk meg? ja biztos 200 km-t utazni fogok olyanhoz aki hazugnak tart. miért is? hogy ha sikerül tisztázni magamat akkor lefejjen??? úgy gondolod hazugnak tart majd ha belátja hogy nem vagyok az akkor pénzt kap? oké, balek vagyok, de nem ekkora balek.
2019. szept. 6. 18:17
 56/97 A kérdező kommentje:
"Az a baj hogy sok megcsalót ismerek és mind hazudik mint a vízfolyás a gyereknek is meg az asszonynak is." amugy ez stimmel, nagyjábol ilyen szint vádjai vannak a nnek is. mások tettei alapján itél meg. csakhogy bennem ennek kapcsán felmerl egy nagyon durva kérdés: ha ő ennyire bizik bennem, én miért bizzak meg benne? biztos, hogy a gyerek az enyém??? miért bizzak meg abbak aki bennem ennyire ( s főleg mások alapján) kételkedik? láttam már én is olyant hogy nem az apa volt az igazi apa... én is ki tudok találni ilyeneket. ha ő kitalál ilyeneket én miért ne tegyem???
2019. szept. 6. 18:32
 57/97 anonim ***** válasza:
60%

Megteheted, és kérhetsz apasági tesztet. Ha nem a tiéd, nem kell fizetned tovább a gyerektartást. Amit pedig arról írsz hogy mi számít bizonyítéknak: ne röhögtess. Tehát csak akkor van jogom feltételezni, hogy a párom megcsal, ha a saját két szememmel látom az aktust? Az az sms elég bizonyító erejűnek tűnt neki. Mindenkinek annak tűnt volna, a kifogás meg, hogy a haverod küldte a csajának a te telefonodról, nagyon gyenge. És a vicc, hogy a haverod gondolom még mindig a haverod. Mert az okés, hogy másnak a telefonjáról üzenetet küldünk és nem töröljük ki és nem szólunk. De az nem okés, hogy ha az asszony gyanakszik, akkor csekkolja. Inkább a bokrokban bújkálva kövessen téged mindenhová, mert az etikusabb szerinted.


És ne érts félre, én sosem néznék más telefonjába, a válásomkor sem néztem bele, mert nem voltam kíváncsi. De valahol meg tudom érteni azt is, aki kétségbe esett. A gyerekkel már nem fogsz tudni mit kezdeni. Azt nem olvastam, hogy 200 kilométerre vannak, csak egy darabig olvastam, mert elég fárasztó volt az attitűdöd. De az exnejed sem piskóta. Hogy a fő kérdésedre válaszoljak: ilyen velem sosem fordulna elő és a volt férjemmel sem, mert mindketten felnőttek vagyunk. Miért jöttél össze olyannal aki ennyire betegesen féltékeny és miért csináltad fel? Mit vártál ettől az egésztől?

2019. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
akkor vált ilyenné mikor azt hitte, hogy megfogott a gyerekkel. és igen, elvárnám tőle, hogy bokrok közt figyeljen, s magát az aktust lesse meg, ami félreérthetettlen, ne pedig az smst figyelje ami bármi lehet. vagy tul nagy elvárás, hogy dolgozzon is meg a gyanuja igazolásáért, hogy igazi, valodi kétséget kizáro bizonyitékot találjon, és ne fotelben elnyulva sörözve találgatva szerezzen kétes, bizonyitékokat ahhoz, hogy megvádoljon??? egy kicsit kényelmes hozzáállás nem gondolod? vádaskodni tud de korrektul igazolni már nem??? de nem is a kényelmes szo a jo, felelötlen. szétzuzza a családi életet, a gyereke életét azért mert kényelmesebb fotelban ulve kétes bizonyitékokat szerezni??? más anya akár élete árán is védi a gyereke jolétét, ez meg inkább foltelban ulve teszi tönkre a gyereke életét. komolyan anya az ilyen???
2019. szept. 6. 22:20
 59/97 A kérdező kommentje:
itt most nem egy fogadásról van szo, hanem a gyereke életét tette tönkre, mert kényelmetlen volt korrektul kétséget kizároan utána járni. a haverom nem felelős a gyerekem életminőségéért, de az anyja igen.
2019. szept. 6. 22:22
 60/97 A kérdező kommentje:
szoval tul nagy elvárás, hogy mielött tönkreteszi a gyereke életét, álljon fel a fotelből, s hitelesitse azokat az infokat, amik alapján tönkretenné?
2019. szept. 6. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!