Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a tőled külön...

Mit tennél, ha a tőled külön álló gyereked az anyja iránti hűtlenséggel vádolna, miközben nem voltál az, majd mikor beszélni akarnál erről, hazugnak nevezne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:14
 21/97 A kérdező kommentje:
Nem túl életszerű, hogy valaki ilyesmit tesz a másik telefonjáról, még ha jó poén is. Oké, megesik, de tényleg naponta át kell néznem a saját mobilom???
2019. szept. 5. 20:23
 22/97 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha már a témánál tartunk, szakítottam már nővel szerencsétlenebb helyzet miatt is, csak az nem téma mert nem volt gyerek. Én kezdtem el írni a saját barátnőmnek szerelmes smst a munkahelyemen, de hirtelen sürgős munka lett, majd rohannom kellett, lényeg a neki félig megírt sms bent maradta mobilomban. És szintén belenézett a mobilomba, fel se tételeztem róla, mert nekem a másik mobilja tabu, s jött a szemrehányás hogy kinek ment volna, mert ő nem kapta meg. Nem azonnal szakítottam, de még pár húzás ami ilyen embertől ugye kitelik s szakítás lett.
2019. szept. 5. 20:28
 23/97 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ha nem tudtál róla, akkor nyilván nem tudtál mit tenni, visszavonom!

Bár ez is eléggé hihetetlen, hogy a tudtom nélkül valaki SMS-t küld a telefonomról és még utólag sem szól. Különösen olyannak az esetében, akinek a haveri körben hírhedt a felesége a féltékenységről.

Gyanítom, hogy a haverjaid csak ki akartak cseszni veled, mert ennek más értelme nincs.

De mondom, engem nem kell meggyőznöd!

2019. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
100%

“A kérdező kommentje:

Nem túl életszerű, hogy valaki ilyesmit tesz a másik telefonjáról, még ha jó poén is.”


És pontosan ezért nem hitte el a feleséged sem.... tehát az ő szemében te félreléptél, és még gerinctelenül hazudtál is erről. És a gyereknek is ezt mesélte, amikor az rákérdezett. hogy tulajdonképpen miért váltatok ti el. Itt a haverod a ludas, nem az asszony és nem a gyereked.

2019. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:
"Különösen olyannak az esetében, akinek a haveri körben hírhedt a felesége a féltékenységről." Különböző haverok vannak, ő távoli, de nem ismerte. De tegyük hozzá, én se, addig el se tudtam volna képzelni ezt a nőről. Mint mondom, nekem a másik telefonja tabu, alapból nem tudok elképzelni valakiről ekkora tiszteletlenséget, hogy az engedélyem nélkül beleolvas. A harmatozol még inkább elnézem az csak egy ártatlan poén volt a barátnője felé, s este gondolom elmondta neki, hogy ő volt. Az én nőm felé ez egy olyan eset volt, amitől elkezdek viaskodni magammal, kell e ez a nő, testileg még vonz de az ilyenek miatt taszít. S a folyamat az, hogy egy idő után győz a tudat s elmúlik a testi vágy. Közben jött a gyerek...
2019. szept. 5. 20:46
 26/97 A kérdező kommentje:
" Itt a haverod a ludas, nem az asszony és nem a gyereked." Szerintem az a ludas, aki belenéz a másik mobiljába. A tisztelet hiánya. Akit ennyire nem tisztel azzal minek van együtt? (Van válasz: a pénzéért) Csak ugye ép ezt nem könnyű átlátni, mert ő viszont gátlástalanul hazudik. (szeretlek, stb)
2019. szept. 5. 20:48
 27/97 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy a gyerek nem ludas, de vele meg nem lehet mit tenni ebben a helyzetben.
2019. szept. 5. 20:50
 28/97 A kérdező kommentje:
(egyet lehet csak tenni fizetni a tartásdíjat. esetleg tanitatását, evolúciós okokból, az emberi fajt nem csak genetikailag kell fenntartani, hanem a tudást is tovább kell vinni, de itt már a faj számít, nem az egyed. de már a zsebpénz is elgondolkoztató, a pénzem kéne neki, de az adott szavam nem?)
2019. szept. 5. 20:52
 29/97 anonim ***** válasza:
73%

"Mint mondom, nekem a másik telefonja tabu, alapból nem tudok elképzelni valakiről ekkora tiszteletlenséget, hogy az engedélyem nélkül beleolvas."


És olyat, hogy SMS-t ír róla?

Mekkora bunkó haverod van, hogy hozzá mert nyúlni a telefonodhoz? Egyáltalán hogyan fért hozzá? Én vagy a táskámban tartom, vagy övtáskában, vagy a zsebemben. Beleturkált a holmijaidba?


A nyitókérdésre:

Én nem ítélném el a gyereket, mert az anyja manipulálja. Ha én beszélni akarok (meg akarom védeni magam, vagy elmondani a magam álláspontját), akkor hiába szólna közbe. Fölerősíteném a hangerőmet és az arcába üvölteném bele 10 cm-ről, hogy mi a véleményem azokról, akik végig sem hallgatják a másik felet, csak rágalmazzák.


Hogy utána mi lenne? Túllépnék rajta. Gondolom kamasz, tehát heveskedő, igazságosztó, fekete-fehérben látja a világot. Ha lány, esetleg pont megjött neki, vagy időjárási front van.

Én ezt apróságnak tartom ahhoz, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot. Mégiscsak az én gyerekem. Ezzel együtt nem tűrném el az ilyen szavakat, és minden ilyen alkalommal emelt hangon raknám helyre.

2019. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
mivel külön lakunk, mindez facen írásban zajlott le s az lett a vége, hogy tiltottam. az egész tartásdíjon feluli pénz kunyerálással kezdődött, kis zsebpénzzel indult, majd minél többet küldesz annál jobb szavakkal folytatódott, van helye minden forintnak, végl szemrehányás lett hogy apa nélkül nő fel, s ebből lett az hogy ez amiatt van, mert megcsaltam az anyját, és hazudok ha azt mondom(írom) hogy nem. ezután tiltottam. az hogy pl. felhívom s üvöltözőm, nem so értelmét látom, főleg, hogy az alap téma arról szol, hogy küldj pénzt a tartásdíjon fel, minél többet, van helye minden forintnak, a többi meg arrol, hogy engem hibáztat az anyja tetteiért. én elhiszem, hogy kéne több pénz de nehogy már én legyek a hibás azért, mert az anyja ahelyett hogy leulnk s most hogy van egy közös gyerekunk megbeszéljuk honnan lehet pénz arra hogy ne szenvedjen hiányt, ehelyet a féltékenységi rohamok ésa gáncsoskodások vannak, hogy végul meg kell szabadulni tőle... az ilyen nőnek csak tartásdij jár. a férj a fizetését annak a nőnek viszi haza akivel az elöbbit meg lehet csinálni. aki csak felcsináltatja magát némi apropénzért annak csak az a némi apropénz jár, amit a törvény előir neki.
2019. szept. 6. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!