Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, ismerek hasonló embereket.

Okosan csinálják, a rendőrség sem találna rajtuk fogást, nem olyan maffiózók, mint a tv-ben látni.

Próbálj meg beszélni vele. Anyukád nem él veletek, hogy esetleg tudna hatni rá?

2010. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 A kérdező kommentje:
Anyám 3 éves koromban otthagyott minket.. Nem tartom vele a kapcsolatot.
2010. jún. 15. 17:50
 53/113 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagy kamu vagy. De amúgy ha igaz lenne mekkora lenne már. A helyedben egész nap furikáznék a bmw vel, szívnám fel a csíkokat :) és tolnám a sok "üresfejű" pic*át.Nem is kell ennél több de most komolyan:D
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 A kérdező kommentje:
ne haragudj de elég sekélyesen gondolkodsz..
2010. jún. 15. 17:55
 55/113 anonim ***** válasza:
42%

gyanítom,h. ez kamu, ám ha mégsem, akk elég fura,h. ezt ide beírtam :D

nézd a Maffiózók című sorozatot, van szó ebben erről..

2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
100%
és kb. mennyit kell fizetni,ha így törvénytelenül szeretném intézni? Sajnos én nem tudom megfélemlíteni,mert nem vagyunk1súlycsoportban,és nincs olyan ismim,aki ezt megtenné. Ez az illető meg csak jókat röhög azon,ha kérik tőle a pénzt,mondván nem tudom perre vinni,mert nincs papír.
2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 A kérdező kommentje:
Hát így törvényes cég nem vállalja a munkát.. Szerintem keress fel pár szórakozóhelyet, kérdezd meg a kidobókat, érdekelné -e őket egy kis munka.. Pénzben is meg tudnátok állapodni szerintem.
2010. jún. 15. 18:03
 58/113 anonim ***** válasza:
100%
Nah mind1, sztem egyszerűen alakítsd úgy a jövődet, ahogy neked tetszik, esetleg elköltözhetsz majd egy olyan helyre, ahol nem vagy ennyire ismerős, aztán apád kénytelen lesz tudomásul venni a dolgokat, gondolom nem fogja rád küldeni az embereit emiatt :))
2010. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 A kérdező kommentje:
nem azt nem hiszem
2010. jún. 15. 18:04
 60/113 anonim ***** válasza:
100%
Én azt valahogy még mindig nem tudom megérteni hogyha apád ilyen kemény 1 forma téged hogy nevelt így hogy ilyen kis tisztességes vagy??
2010. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!