Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
100%

De a maffia nem ezt csinálja!!!

A maffia ha lehet kerüli az ilyen összetűzéseket. általában egy békés, nyugodt rendszer. Gondolkoz már: kinek lenne érdeke állandóan gyilkolni? Ilyen nincsen. Abból nem lehet megélni. Néha vannak helyzetek amikor persze egy-egy ember be kell fenyíteni, de ez nagyon ritka. A maffia kifelyezetten lojális. egy eléggé össze tartó rendszer. Egy család.

2010. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 anonim ***** válasza:
77%

Szóval:

ha még ez is az igazság akkor sem a maffia a megfelelő szó. Az teljesen más. Apud egy behajtó(s). ennyi

2010. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 A kérdező kommentje:
Értsétek már meg, én nem konkrétan a keresztapa-féle maffiára gondoltam. Ez az életmód az! Hogy megveret másokat teljesen legális, szerződéses alapú módon. Pénzbehajtás...
2010. jún. 15. 17:33
 34/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltár arra, hogy valahol külföldön tanulj tovább? Még az is lehet, hogy apád büszkén verné a mellét, hogy lám, az én fiam x egyetemen, y főiskolán tanul z városba. Lehet, hogy azzal tudnál hatni rá, hogy valami nagyon neves intézménybe mész. Apu tudná fizetni a tandíjat, te jó messze lennél, és évek alatt csak ki tudsz okoskodni valami talpraesett megoldást. Próbálj a hiúságára hatni, hogy nem akármilyen felsőoktatási intézménybe mész, és hogy mennyi irigyed lesz. Ennél jobbat nem tudok kitalálni. Ő meg kihúzhatja magát!
2010. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, csak sajnos annyira nem vagyok jó tanuló, hogy fölvegyenek valami nevesebb intézetbe...
2010. jún. 15. 17:35
 36/113 anonim ***** válasza:
100%

helló!

csak annyit szeretnék kérdezni tőled, hogy ahhoz hogy ilyen bénzbehajtó embereket megbízzak arra,hogy megkapjam amivel tartoznak nekem, kell bármivel bizonyítani?Mert ilyesmi gondom van, és az illető gyakorlatilag ebből él,hogy kölcsönkéreget,de megadni luxus,aztán felszivódik.

amúgy szerintem is menj másik városba,fősulira.

2010. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy működik, hogy aláírt szerződést bekell mutatni, amin a kölcsön összege, aláírás stb szerepel... Tehát bizonyítani kell a tartozást. Ugyanezt ügyvéd is eltudná intézni ilyen papírokkal, csak így sokkal gyorsabb/hathatósabb...
2010. jún. 15. 17:38
 38/113 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj , csajok terén azt tanácsolnám , hogy ne a környékről , hanem olyan helyről , ahonnan nem ismernek téged... És csak magadat add ... Hidd el , hogy vannak olyanok is , akik nem a pénzért lennének melletted ...
2010. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 A kérdező kommentje:
2010. jún. 15. 17:40
 40/113 anonim ***** válasza:
100%
köszi,akkor ezzel sem tudom jobb belátásra téríteni :/ bár mondjuk az jogos,hogy bizonyítani tudni kell,de nem tudsz tanácsolni valamit ez ügyben nekem?
2010. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!