Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
87%
senki sem mer írni... :D
2010. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
94%
Költözz el. Itt az egyetem ideje, jelentkezz másik városba. Pest-Szeged-Pécs-Debrecen... elég sok okot fel tudsz hozni neki, hogy ez miért jó Neked.. Szerintem házat/lakást is kapsz majd. Suliba viszont ne a BMW-vel menj, sanszos, hogy ki fognak nézni.
2010. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 A kérdező kommentje:
de szerintem agyon fog verni, ha megmondom neki, hogy nem akarok a cégnél dolgozni... :S tanácstalan vagyok
2010. jún. 15. 17:11
 4/113 anonim ***** válasza:
78%

én nem írok semmit. szerintem maradj apáddal, és dolgozz neki. (apuka: kérem utalja a pénzt!)

:D

2010. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a pénzedet pedig "rejtsd el". Bankszámlán elvan az, tárcában meg elég 1-2 ezres is, hacsak nem tervezel nagyobb vásárlást.
2010. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 A kérdező kommentje:
Eddig is átlag ruhában próbáltam meg járni, soha nem nagyzoltam... viszont itt mindenki ismer minket, nekünk van a legnagyobb házunk a városban, szóval elég nehéz titokban tartani
2010. jún. 15. 17:12
 7/113 anonim ***** válasza:
100%

hát beszéld meg apukáddal, hogy te nem akarsz ekkora felhajtást magad körül. most érettségiztél, jön az új suli, új ismerősök, tiszta lappal kezdhetsz, itt a lehetőség, hogy megbeszéld vele. valami olyat mondj neki, hogy már elég nagy vagy, nem kell félteni téged, meg tudod magad védeni.

persze, biztosan félteni fog továbbra is, hiszen egy haragos sokmindenre képes (mellesleg gerinctelen dolog egy családtagon kitötlteni a bosszút, na mindegy), de nagykorú vagy már. elküldheted a gorillákat magad mellől, hiszen senkinek semmi joga mostantól rádakasztani ilyen alakokat.

21/L

2010. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog. Mondd meg neki, hogy egyetemre szeretnél menni, sok jót hallottál róla, és meg szeretnéd próbálni. Szerintem támogatni fog.
2010. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj másik városba egyetemre, és lehetőleg olyan szakot válassz, ami nem illik apád profiljába. Hiába akar egy bölcsész hitoktatóval behajtatni, a hivatás az szent dolog :-D
2010. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkodtam, hogy megszököm... Soha sem törődne bele, ha becsületesen tanulnék, és dolgoznék... Azt hiszi, hogy a pénz minden. Mikor egyszer fölhoztam a témát, hogy milyen szakmák érdekelnek, kiröhögött, mindegyikhez az volt a hozzáfűznivalója, hogy majd a cégnél 1 nap alatt megkapom azt, amit máshol egy hónap alatt keresnék meg
2010. jún. 15. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!