Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/113 anonim ***** válasza:
68%
nem keresné meg mert egyrészt nem szeretne magának mégnagyobb bajt (akármilyen nagyfiúnak is hiszi magát valaki, mindig van tőle erősebb ha más nem többségi alapon) aztán mégis fájdogálna kicsit neki a dolog, másrészt meg nem tudná mert ha valakik ilyet csinálnának nyilván símaszkban lennének. de ez csak ugye néhány gondolat... azért....nem véletlen írta a srác hogy van sok haragosuk
2010. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/113 anonim ***** válasza:
100%

pl.: 70 éves nénike járókerettel akit kidobtak. :)

Ez szerintem nem így megy. Nyugodt lehetsz: meg fogja bosszulni. Ha nem ezt teszi akkor a saját tekintéjével játszik. És ezzel nem fog bepróbálkozni.

2010. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/113 anonim ***** válasza:
bár az én apám ilyen lenne! te jó isten! a sok idióta meg nem tudja ezt értékelni, inkább szökne a marha állat! bezzeg akinek meg nem adatik meg az ilyen, az dolgozhat szarér hugyér
2016. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!