Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
 81/113 A kérdező kommentje:
kössz, védelem az van, elég... De ha normális vagy, elfogadlak barátnőnek D:D:
2010. jún. 15. 18:49
 82/113 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett?
2010. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
100%
Ha "rendes" barátnőt akarsz akor kezdj el tanulni. most nem a sulira gondolik! Hanem arra, hogy találd meg azt ami igazán érdekel, amiben igazán jó vagy. És járj olyan helyre ahol ilyen lányok vannak. Ott biztosan olyan csajokat találsz akikel egy hullámhosszon vagytok. Ha discoban szedsz bfel csajokat akkor biztos, hogy csak pénzéhes ringyók lesznek.
2010. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
100%
18:48 nem a pénzre megy:D
2010. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy nem akarok a cégnél dolgozni, és pótfelvételin beadom főiskolára a jelentkezésemet. Azt mondta, takaroggyak a szeme elől. Remélem megenyhül...
2010. jún. 15. 18:54
 86/113 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem értem a sok hülyét, aki írogatja, h kamu kamu. Szerintem tök hihető, korrekt válaszokat ad. Meg alapból mi oka lenne rá... gondolom a sok beteg magából indul ki :D a maffiózó megnevezés attól függetlenül, h nem teljesen igaz, tök korrekt, mert gondolom az egész város, meg ismerősök is úgy nevezik apád, h nah a naggggy maffiózó - függetlenül attól mit is hogyan csinál. :D


Szóval tényleg elég érdekes helyzetben vagy, de sztem még így is a többség a te helyedben lenne inkább. XD

Tanulj zsernyáknak, majd legyél korrupt, hagyd tisztán az utat apádék előtt XDD Nah jó nem, ha legálisak, pláne sok értelme nem lenne.

Szerintem előbb-utóbb megbékél vele más választása nem lesz, és pár év múlva ha összejönnek a terveid, titkon tuti büszke lesz rád, h egyedül is megállod a helyed, nélküle.

2010. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim válasza:
67%
hát megnéztem a honlapot :) a galériában a 4. sorban akinél a papír van... uhhhh de jó pasi :D Én a helyedben tök örülnék, hogy ilyen körökben mozoghatok, van egy bmw-m (kedvenc autóim), és van egy jól fizető melóm. Szerintem legyél hálás apudnak, hogy megteremtette ezt Neked :) És kérdezd meg, hogy van-e felvétel, mert akkor elküdöm oda az uramat dolgozni :D
2010. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 A kérdező kommentje:
kössz utolsó, legalább te megértessz : )
2010. jún. 15. 19:06
 89/113 A kérdező kommentje:
mármint mostmár nm utolsó :D gyorsan jönnek a válaszok...
2010. jún. 15. 19:07
 90/113 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04 -ra gondoltam

2010. jún. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!