Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
 71/113 A kérdező kommentje:
Erőt gyűjtök, és ma végre odaállok elé!
2010. jún. 15. 18:19
 72/113 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy és segítőkész...
2010. jún. 15. 18:20
 73/113 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg h mivan D:
2010. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
97%

Ha ma 00.00 óráig nem jön felőled válasz akkor úgy vesszük, hogy meghaltál. OK? :D

Jah és az nem minősül válasznak, hogy:

Péter.....meghalt..... :D

2010. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:18

Neki van igaza, hiszen úgy tűnik anyagilag próbálja az érdekeidet nézni, és ezek szerint csak szeret:) SOk sikert

2010. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
100%

Sok szerencsét!


Csajt meg majd találsz, nyugi.

Nem mindegyik megy azért a pénzre (habár nem ártana először csóróbbnak mutatni magad, mert így csak a pénzhajhász ringyók ugranak rád).

Én pl. szívesen ismerkednék veled még ezek ellenére is amit itt leírtál. Szóval engem ez nem tartana vissza és nem félnék veled kezdeni. Az egyetlen probléma, hogy nekem még akkor is fiatal lennél, ha 10 évvel idősebb lennél... Na de fel a fejjel, tuti van még másik csaj aki téged akarna megismerni és nem a pénzed érdekelné vagy az, hogyan élsz. ;)

2010. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem olyan nagy probléma,hogy apcid foglalkozik veled! Nagyon sok fiatal srác örülne,ha az apja foglalkozna vele! Arra azért kiváncsi lennék,hogy az anyagi dolgokon kivül szeretetet kapsz-e tőle?
2010. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
90%

Fent vagy valami közösségi oldalon!

Ha azt írod hogy nem akkor tutti kamu vagy!Ha fent vagy akkor légyszi privipe írd már a nevedet és hol laksz!

2010. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 A kérdező kommentje:
hát születtek igen-igen érdekes válaszok is. Oo De akik normálisan írtak, azoknak köszönöm!
2010. jún. 15. 18:46
 80/113 anonim ***** válasza:
100%

Gyere hozzám én megvédelek!=)

17/L

2010. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!