Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
 61/113 A kérdező kommentje:
soha sem jöttem vele ki jól, nem is foglalkozott velem. Nagyszüleimtől hallottam, hogy régen apám azt mondta, kiskoromban, majd akkor vesz nekem ajándékot, ha már nagy leszek, és tudni fogom, kitől kaptam...
2010. jún. 15. 18:06
 62/113 anonim ***** válasza:
100%

értem, és köszi.

amúgy én azt csinálnám a helyedben,hogy (ha már nem szeretnél tanulni) egy másik városba költöznék, és ott vállalnék tisztességesebb melót,miután ezt elmagyarázod neki,hogy neked ez az élet nem jön be,még akkor sem ha törvényes, és agyonra keresnéd magad vele.Nem akarsz kirekesztve élni abban a városban. Ha nem érti meg,akkor se veretne meg,hisz mégiscsak a fia vagy:)

2010. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves? Várd meg ameddig meghal...nekem keresztapám volt ilyen. Mindenáron azt akarta h majd neki dolgozzak de nem ment. Amikor meghalt rám hagyott pár dolgot, szóval most anyagilag jobb vagyok az átlagnál de nem vagyok olyan húdegazdag. És a csajokkal vigyázz. Tapasztalat.

Kitartás!

21/f

2010. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 A kérdező kommentje:
Megveretni biztos nem fog, de hogy megverni, azt el tudom képzelni... :/
2010. jún. 15. 18:09
 65/113 A kérdező kommentje:
Hát azért nem kívánom a halálát... 46 éves szóval amugy is várhatnék egy darabig...
2010. jún. 15. 18:10
 66/113 anonim ***** válasza:
100%
akkor mielött elmondanád neki az érveid, azt is mond meg neki, hogy ha ezt megteszi annak hatására amit közölni szeretnél vele,akkor számoljon azzal,hogy nem csak a nyomdokaiba nem lépsz,hanem teljesen el fog marni maga mellől.
2010. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
100%

Ha belinkelted a honlapját apádnak nem félsz hogy megtalálja!!És akkor lesz irgum-burgum!

Ennyire gazdagok nem lehettek!

Én szivesen leszek a csajod és nállunk is lakhatsz messze aposómtól!XD

2010. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 A kérdező kommentje:
Nem az ő honlapját linkeltem, annyira azért nem vagyok hülye:D. Csak hogy értsék, nem klasszikus értelemben vett maffiáról van szó, létezik törvényesen működő forma is.
2010. jún. 15. 18:18
 69/113 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne ennyire tartanod tőle.

Biztosan szeret, ha vesz neked BMW-t. Meg testörökkel kisértet, vagyis aggódik a testi épségedért. Tehetát szeret. Elviekben. A nagyszüledinél neveltette (ha jól értettem) és nem egy lelketlen baby sz-re bízott. A legjobbat akarja neked. Igaz, hogy nem úgy ahogyan ezt te szeretnéd. Gyüjts össze az észérveidet és hebegés-habodás nélkülj állj elé. Légy határozott. És mindenképopen tarts ki a mellett amit elsőre mondtál. Ha rádmordulj ne hátrálj meg! Vivd ki a tiszteletét, elismerését.

2010. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 A kérdező kommentje:
Miért mennek a csajok ennyire csak a pénzre??
2010. jún. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!