Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak két dolog végtelen a világegyetemben: az emberi hü.lyeség és az idő. Bár utobbiban nem vagyok biztos.

Ez így hangzik: Csak két dolog végtelen, a világegyetem és az emberi butaság, de az elsôben nem vagyok biztos. Ezt Albert Einstein mondta.


Kedves Kérdező!

Nálam dettó ez a helyzet...na jó, azért nekem van érettségim, meg egy szakmám.

És már szétszakadok. Mindenki meg akarja mondani, hogy mit csináljak.

Anyuék szerint fősulira kéne mennem, de én nem akarok és ők ezt képtelenek elfogadni...meg azt is, hogy már nem az ő pici lánykájuk vagyok.

Párom szülei azt akarják, hogy költözzünk hozzájuk, mert ott több hely van, jobban elférünk, mint az én szüleimnél...azt meg a párom nem akarja megérteni, hogy én miért nem akarok az ő anyjával egy fedél alatt lakni (anyósomhoz képest Godzilla aranyfalat!).

A halálos beteg szomszéd néni pedig azt akarja, hogy gondozzam őt még ebben a pár hónapban...na ezt sem érti meg senki, hogy nem bírnám csinálni.


Úgyhogy eldöntöttem, akármilyen nehéz is lesz, de jövőhét péntekem megkapom a bizimet, kezemben lesz egy érettségi, egy szakma és egy "B"-s jogsi....és azután irány a Dunántúl vagy Budapest!


Eleinte rokonoknál lakom, később majd lesz valahogy.


Szóval ebből a rövid életrajzból azt akartam kihozni, hogy szerintem, ha nem is mész felsőoktatásba, menj minél messzebb az apádtól, mert előbb-utóbb beleőrülsz a parancsolgatásaiba.

Suli mellett meg tudsz melózni, sőt, ha megszorulnál, a BMW-nek jó ára van!


A BMW-vel való furikázást szerintem is hanyagold az új suliban...


Ja, és menj be egy használt ruha boltba...egyáltalán nem szégyen, sőt jobb cuccok vannak ott, mint egy butikban!


Sok sikert!


20/L

2010. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 A kérdező kommentje:
Kössz hogy ennyi energiát szántál rám! :)
2010. jún. 15. 19:10
 93/113 anonim ***** válasza:
100%
Sok értékes javaslatot, és kritikát is kaptál egyaránt. Én is azt javasolnám, hogy költözz el egy másik városba, egyetemre, más utat nem nagyon látok.
2010. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, most tértem vissza. Átnyálaztam néhány oldalt.. előbb-utóbb biztosan megenyhül, de nem kellett volna mondanod, hogy nem akarsz nála dolgozni. Máshogy kellett volna mondanod.


Szerintem hagyd még egy kicsit.. mérgelődik egy darabig, aztán lehiggad. Mivel nem ismerem, így nem tudom, hogy milyen szitura hogyan reagálna... Te tudod. Ha megnyugodott, és higgadtan beszéltek róla, azt NE említsd, hogy nem akarsz nála dolgozni, csak azt, hogy szeretnél egyetemre menni, jó lenne a társaság, és neked fontos lenne, hogy kipróbálhasd, mire vagy képes.

2010. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 A kérdező kommentje:

egyetem lesz a vége, csak vegyenek fel... S:

NEm gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok... nem is értem igazán :D

2010. jún. 15. 19:27
 96/113 anonim ***** válasza:
27%

Ez kamu, mivel kértem hogy írjon privibe egy nevet és lakhelyet de nem kaptam rá választ!Elkerülte tekinteté direktbe!

Szval ennek a kis hülyearcnaknemkellbedőlni!!!!

2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
100%
Miért írna neked priviben bármit is? Jól is teszi, hogy nem adja ki magát... Ne is írj senkinek semmit, szard le, hogy elhiszik-e, vagy sem!
2010. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 A kérdező kommentje:
Nekem aztán teljesen mindegy, hogy elhiszik egyesek vagy sem...
2010. jún. 15. 19:37
 99/113 anonim ***** válasza:
29%
nagy mese mese mátka pillangós madárka!!Irgum burgum!!!
2010. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan vannak olyan hülyék akik ezt beveszik?
2010. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!