Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
24%
Vannak sokan akik ezt a marha nagy kamut beveszik!
2010. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a mi utcánkba lakik egy fickó, akinek "autófényező cége" van, de mindenki tudja róla, hogy maffiózó. Ő már elég idős, a gyerekei is kb. 30 körüliek. Ahogy én látom, egyik gyermek sem menekül apuci elől, az egyik nemrég kapott egy sport BMW-t, azzal szokott elrobogni az atyai háztól 130-cal (a harmincas táblás utcácskánkban). Szóval ez nekem is kamu. Az itteni maffiózó fiai vígan kihasználják a helyzetet, és szerintem nincsenek lelkiismereti problémáik sem. Egyébként azt sem nagyon látom, hogy kigyúrt állatok kísérgetnék őket mindenhová, ez szerintem nagyon feltűnő lenne.
2010. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/113 anonim ***** válasza:
79%

Előző voltam. Megnéztem a linket, amit bemásoltál.

Hát figyelj, a legtöbb behajtó cég így működik, durva módszerekkel. A bankok behajtói sem sokkal jobbak. Állítólag a P. banknál is ez van, kimennek a szétgyúrt gorillák, és mondják a hetvenéves kisnyugdíjasnak, hogyha két napon belül nem perkál, kidobják a házból. Ez elég kegyetlen módszer, de a törvény nem lép fel ellene. Szerintem jobb lesz, ha beletörődsz. Ha lenne elegendő kezdőtőkém, lehet, hogy én is egy ilyen céget csinálnék.

2010. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/113 anonim ***** válasza:
75%
Ne viccelj. Nem hiszem el hogy belőled is maffiózót akar nevelni. Minden szülő még ha maga ferde utakon is jár a gyerekéből nem börtöntölteléket akar nevelni. Tanulj, ez az egyetlen mód hogy kitörj. Lehetőleg másik városban. Gondolom van ofőd, tanárok akik a szülőknek tudnak dicsérni, hogy mennyi lehetőség rejlik benned és kár lenne itt abbahagyni.
2010. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/113 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarsz bemutatni a papírt fogó nagyon kigyúrt kopasz pasinak??????:)))))))))))))))) órák óta nézegetem a képét, iszonyat jól néz ki!!!!!
2010. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 anonim ***** válasza:
82%

10:45ös!!!! ha olvastál volona, akkor tudnád, hogy ez nem az ő cégük...

írta pár oldallal odébb a linkre reagálóknak, hogy NEM AZ ÖVÉÉÉÉK!!!!!!!!!

hülye..

21/L

2010. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/113 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben örülnék magamnak :)

De ha gondolod eljöhetsz hozzám én is fősulira készülök ;)

Tudom hogy nem ez a ti behajtócégetek de engem is érdekelne jó pasi :)


Erőt , és kitartást neked, menni fog hidd el , akarnod kell , a te életed , úgy kell élned ahogy szeretnéd !!

Üdv : 19/L

2010. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/113 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.Nem értem ezen mi a hihetetlen,a mai világban minden előforul.

Nem kérdezted meg apukádat hogy ő miért akarja hogy a "nyomdakaiba" lépj?

Ha van pénzed,akkor költözz el otthonról és próbálj szerencsét,idővel apukád is belátja majd hogy neked így jobb.

Megbékélt már apukád?A csajokkal vigyázz!:)

Remélem ninden úgy lessz ahogy te akarod!

22/L

2010. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/113 anonim ***** válasza:
68%

tudod mi lenne a korrekt?ami nem is lehetetlen... ha egyszer az öreg Söröst is nagyon megverné valaki. mondjuk odaállítana néhány olyan fazon mint az Ő emberei, és jól helybenhagynák, majd felszednék a földről és a szemébe mondanák: ezt megérdemelted Géza amiért embereket verettél meg és családokat tettél utcára kegyetlenül a pénzért. ennyit ér a felsőfokú szakmai végzettség és a 15 éves rendőrtiszti múlt? és a legnagyobb pofátlanság hogy még a fiad sem hagyod ebből kiszakadni. lehet gazdag vagy, de merően szánalmas.majd otthagyni.


remélem nem veszed rossz néven kérdező, de én így gondolom.

2010. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 anonim ***** válasza:
100%

Jah. aztán megkeresi, hogy ki is csinálta ezt.

Áhhh!

2010. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!