Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maffiózó. Mit tennétek a...

Apám maffiózó. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végrehajtó irodája, és biztonsági cége van. Rengeteg pénze, de rengeteg haragosa is van, emiatt minden nap kopasz, kigyúrt állatok kíséretében vagyok kénytelen suliba menni. Az suliban nem is mertek hozzámszólni, több helyről visszahallottam, hogy 'féltek' tőlem. Ballagásra kaptam egy bmw-t, most úgy néznek rám a városba... nem is irigység talán, hanem inkább utálat... Én próbálok teljesen máshogy élni, mint az apám, jól tanulni, és majd becsületesen dolgozni... Nem akarok a cégénél dolgozni 0 végzettséggel, nem akarom, hogy eltartson. Csajok terén sincs nagy sikerem, igaz hogy nagyon szép barátnőim voltak, de mind csak a pénzemért, és az összes ilyen tipikus üresfejű liba volt.... Ti mit tennétek a helyemben? Mindenem megvan, de mégis úgy érzem, hogy semmim sincs...


18/F


2010. jún. 15. 17:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég nagy fake-nek hangzik.

De ha mégis igaz lenne,én nem büszkélkednék vele,mintha valami nagy dicsőség lenne.18 vagy,leérettségiztél,adottak a lehetőségek(ahogy Gundel szokta mondani)Jelentkezel szépen fősulira,egyetemre,szakmára egy másik városba,ahol nem ismerik a hátteredet.Elfogadhatod még a szüleid segítségét,a legtöbb egyetemista ezt csinálja,közben szépen spórolgatsz,elmész albérletbe........így tovább.

És talán próbálj meg úgy csajozni,hogy gyalog vagy,átlagos cuccban és átlagos lányokhoz mész oda,nem plázaribikhez.

2010. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 A kérdező kommentje:
neked úgy jött le, hogy számomra ez dicsőség?
2010. jún. 15. 17:17
 13/113 anonim ***** válasza:
78%
Úgy értettem,hogy én nem verném nagy dobra,hogy apám maffiózó,érted?Ez nem olyan dolog,amit megemlítesz az utcán a másik embernek.....
2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/113 A kérdező kommentje:
hát ez egy anonym oldal, hál' istennek.
2010. jún. 15. 17:19
 15/113 anonim ***** válasza:
61%

Ha végrehajtó cége van, attol még nem lesz maffiózó.

Az más. Csak édes fiam te annyira hü.lye vagy. És ennek nagyon nincsen valóság szaga.Mellesleg: a végreható cég teljesen legális. Pontosabban álltalába "vagyonkezelő" cég ként szokták futattni, csak magyarban kialakult a végrehajtó megnevezés.


Ha mégis igaz:

Járj el olyan helyekre, ahol hasonló kaliberü lányok vannak mint te. A testöröket nyugodtan kérd meg, hogy ne legyen állandóan a sarkadba. Csak legyenek kéznél ha kell.

Apádat meg fogad el. Nem rossz ember. Neki sem ez volt az álommeló

2010. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/113 anonim ***** válasza:
100%

Mivel különösebben konkrétumot nem írt, és mailt se lehet küldeni, max az oldal üzemeltetői tudnák megkeresni, de nekik sincs bizonyítékuk


mellesleg, le ne írd, hogy melyik városról van szó, se nevet, se származást, semmit!


Nem kell neki megmondani, hogy mást akarsz csinálni munkaként. Csak annyit, hogy szeretnél egyetemre menni, mert azt hallottad, hogy jó a társaság, stb, stb..


ha pedig félsz a haragosaitól, változtass nevet.

2010. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/113 anonim ***** válasza:
100%
Jah ha esetleg megszeretnéd érteni, hogy hogyan is megy a maffia; ajánlom M.P-től A Keresztapa c. könyvet
2010. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/113 A kérdező kommentje:
Nem félek tőlük...
2010. jún. 15. 17:22
 19/113 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a végrehajtó cég, illetve biztonságtechnikai vállalat is lehet annyira profil-központú, mint ahogy az összes pécsi piroslámpás ház "kisvendéglő" vagy "panzió" néven fut... Ne nézd már hülyének, csak tudja, mivel foglalkozik az apja.
2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/113 anonim ***** válasza:
69%
Lehet nem értesz velem egyet, de szerintem használd ki ezt a lehetőséget. Igaza van abban, hogy más tényleg megszakad a melóban, addig neked öledbe pottyanna a pénz. Örülj a kopasz állatoknak, legalább nem kötnek beléd:D Amúgy ha függetlendni akarsz, dolgozz addig a cégénél, amíg annyi pénzed össze nem jön, hogy saját jövedelmező vállalkozásod legyen, aztán annyi:D
2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!