Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magára költ, és neki áll feljebb?

Magára költ, és neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Szüleim rendszeresen gyerekkorunk óta azt mondogatják,hogy nincs pénz, nincs pénz, aztán kiderült mindig,hogy csak másra akarják költeni, és most hogy a szemébe mondtam anyámnak, hogy hazudik, hogy nincs pénz, látom,hogy magukra költik, akkor neki áll feljebb. Veletek is volt ilyen?

Én már nem tudok neki hinni, hogy majd legközelebb megkapom tőle azt,amit kérek, tudtok ajánlani valamilyen könyvet, amiben le van írva, hogy hogyan lehet rálépni az anyagi függetlenedés útjára?


2010. máj. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
71%

12:25

és szerinted a szegény gyerekeknek sokkal jobb, mert ott alapból nincs pénz?

nem mindegy, hogy van és nem kap, vagy nincs, és még emellett esetleg alapvető dolgokban is hiányt szenved?

2010. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem az a baj,hogy a szüeli gazadagok,mert arról a gyerek nem tehet,semmi köze nincs ahhoz,hogy a szülei mit tudtak anyagi téren összehozni.Itt az a gond,hogy ő úgy gondolja az a pénz neki JÁR.Pedig nem jár neki,max a szája.Ha megemlítjük,hogy örüljön annak,amit kap (étel,ruha,tető) és menjen el DOLGOZNI,az már nem tetszik,merthogy ő gazdag és ezt egy szegény nem értheti.Ez a szánalmas és a problémái nevetségesek innentől fogva.
2010. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg igazad van. Anyád hazudik, és ez tény, mert te írod. Aki hazudik az lop is, ez meg egy nagy igazság, tehát biztos, hogy lop is. Én aztán nem sajnálom anyádékat, minek szül az ilyen gyereket, ha utána meg nem neveli?! Megcsinálni a legkönnyebb. Igenis igazad van! Nekem ugyan kisülne a szemem, ha egy ilyen buta, elkényeztetett önző , rólam, az anyjáról így nyilatkozó gyerekem lenne, de ha ilyennek neveltek , így jártak. Ha ilyen jól haladsz, úgyis hamarosan bevágod őket egy szegényházba, és élsz az általuk szerzett javakban. Csak gratulálni tudok egy ilyen jólsikerült szörnyeteghez, amilyen te vagy. Remélem anyád is olvassa, miket írsz össze róla a világhálón. Szégyelld magad, de nagyon!!!
2010. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
68%
DEmég mindig nemderült ki h mi az a amit kért a szüleitől, csakh hazudtak,és sokan hazudnak. pedig az ősuinzeség erény.
2010. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés fölösleges, idióta és értelmetlen!!

Csak annyit kívánok csússzon be neked egy gyerek, aztán legyél okos...biztos vagyok benne neked is nem egyszer ki fog csúszni a szádon ez a mondat..Akkor legyél majd okos!

2010. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kérdés kiírója is egy provokatív idióta.Ennyire sík gyökér embert én még nem láttam,bár érhetnek még meglepetések.... :-) Normális ember elmeséli,miben hazudtak neki,mi történt konkrétan,és úgy vár TANÁCSOKAT.A Kérdező viszont csak annyit tett,hogy elkezdte habzó szájjal szidni a szüleit,mert anyuci nem vett neki Retro farmert,meg laptopot,és elvárta,hogy az ide írók ugyanezt tegyék.Aztán a Vele egy szellemileg egy szinten vergődő elkényeztetett majmoknak tapsolt a válaszaira,amelyik válasz pedig nem tetszett Neki,azt lepontozta.Tényleg teljesen felesleges volt ezt a kérdést ide kitenni.
2010. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!