Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magára költ, és neki áll feljebb?

Magára költ, és neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Szüleim rendszeresen gyerekkorunk óta azt mondogatják,hogy nincs pénz, nincs pénz, aztán kiderült mindig,hogy csak másra akarják költeni, és most hogy a szemébe mondtam anyámnak, hogy hazudik, hogy nincs pénz, látom,hogy magukra költik, akkor neki áll feljebb. Veletek is volt ilyen?

Én már nem tudok neki hinni, hogy majd legközelebb megkapom tőle azt,amit kérek, tudtok ajánlani valamilyen könyvet, amiben le van írva, hogy hogyan lehet rálépni az anyagi függetlenedés útjára?


2010. máj. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
80%

23:57-es

Ááá,ne foglakozz vele,csak egy elkényeztetett liba,aki az arany ágyikójából osztja az észt,hogy hogy kell élni. :)

2010. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
75%
00:03 köszi:)
2010. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
14%
a k*cs*g főbérlő nem hajlandó kiköttetni a netet, ezért csücsülsz itt a gép előtt....amúgy ha normálisabb főbérlőd lenne, aki van olyan kedves és nem zaklat olyasmivel, hogy internetlehetőség, akkor persze nem neteznél.....aztakurrva.....hát ezt már nem tudom elhinni lassan...ennyi bolondot ááá
2010. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
86%
tényleg vicc hogy unatkozó elkényeztetett tiniknek az ez életbevágó probléma. anyuci biztos nem akart 40ezret adni egy Diesel farmerre :) és akkor fel kell írni a netre a kérdést és tanácsot kell kérni hogy mit tegyen..nevetséges
2010. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
76%

Látom mégsem húztál el aludni :P Képzedl van olyan,hogy a főbérlő dönti el,hogy milyen tételekből áll a rezsi.Pl. mikor albis voltam átalányban szerettem volna a fűtést fizetni,de nem engedte,pedig nem volt kedvem karácsony elött többet fizetni a fűtésért,mikor nyáron alig volt rá költés.Csakhogy nyáron nem adta ki a lakást csak a téli időszakra,ezért nem engedte az átalányt.Szerettem volna a gázcsonkot is leblombáltatni,mert villanytűzhelyem volt,de ezt sem engedte,így fizetnem kellett olyan gázért,amit nem is használtam.

Ezt hívják életnek!Majd te is megtudod,ha nem fogja majd apuci a kezed.Akkor gyere vissza és legyen nagy a szád. :)

2010. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
82%

Én hiába olvastam végig nem értettem meg, hogy pontosan mit akar a kérdező, azon kívül, hogy mellette álljunk. Valószínűleg azért nem írsz le konkrét példát mert tudod, hogy akkor még jobban ellened lenne mindenki. Mivel tényleg nem mindegy, hogy azért szeretnél 1 új nadrágot mert több nincs már a szekrényben, vagy azért mert az most a legújabb divat! Abban teljesen egyetértek, ha kell valami menj el dolgozni. Én sem értékeltem a pénzt mert szerencsére megkaptam mindent, tiszta ruhát, meleg ételt, iskoláztatást. Aztán egy nap elmentem dolgozni. Először csak diákmunkára, aztán meg rendes állásom lett. Bizony rájöttem milyen az amikor 8 vagy akár 12 órán keresztül melózol folyamatosan. Nem mese habbal az tuti de mikor megkapod a fizud és a saját keresetedből vehetsz meg valamit, az mennyei dolog, hogy NEM azt mondod: -Anyu vette! HANEM azt: Én vettem a fizetésemből. És mások felnéznek majd rád. Én még fiatal vagyok de belekóstoltam már a különélésbe... hát nem könnyű, sőt sokkal nehezebb mint hittem. Otthon sokkal könnyebb volt mert anyu mindig minden számlát kifizetett és a hűtőt is dugig rakta finomságokkal.

Képzeld, ÉN SEM KAPTAM MEG MINDENT! Sokszor hallottam azt, hogy most nincs rá pénz, én meg vártam és vártam addig amíg azt nem mondja, jól van elmehetünk megvehetjük amit szeretnél. Szerintem gondolj bele kicsit a szüleid helyébe, hogy lehet nekik sem könnyű. Azt meg, hogy egész nap melózol aztán a fizudból veszel magadnak valamit és más megszól érte, hát biztos, hogy te sem hagynád kedves kérdező! Én nem akarlak bántani, csak gondolkodj el azon amit írtam. Remélem megértetted!


21/L

2010. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom... nekem amit a tegnap 23:17 -es válaszoló irt,abból az jut eszembe h a kérdező beleválaszolt a saját kérdésbe. Sőt az is lehet h az aki át tudta érezni a problémáját(bevallom nekem ment,bár lehet köze van ahoz h most végeztem nemrég a melóval,és le van fáradva az agyam :) ) szintén a kérdező volt. De nem gyanúsítgatni akarok,nekem csak ez jutott eszembe így hirtelen.
2010. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
74%

Na végigolvastam és levontam a következtetést, hogy a

"lyány" unatkozott, ergo egy kamu kérdést tett fel, mert teljesen zavarosan írogatott.


Unatkoztál lelkem?

2010. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem akinek csak a Retro farmer,meg a Mayo felső az életben az érték,az előbb nőjön fel szellemileg,tegye meg a Tőle elvárhatókat,és utána mutogasson másokra!
2010. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
0%

látom sokan nem bírják felfogni, hogy a "gazdag gyerekeknek" nincs aranyéletük, ahogy ezt itt egyesek gondolják...mert ha látja a gyerek, hogy tényleg van pénz, és kérne egy kicsit, h elmehessen szórakozni, akkor azt mondják, hogy neeem, nincs pénzünk. ha tényleg nem lenne pénz, na akkor nem is kérne, de látja, h van, és ez dühíti őket. ez a tipikus emberi tulajdonság: ő gazdag, őt utálni kell, neki nem lehetnek gondjai...

gratulálok emberek! csak így tovább! -.-"

2010. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!