Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magára költ, és neki áll feljebb?

Magára költ, és neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Szüleim rendszeresen gyerekkorunk óta azt mondogatják,hogy nincs pénz, nincs pénz, aztán kiderült mindig,hogy csak másra akarják költeni, és most hogy a szemébe mondtam anyámnak, hogy hazudik, hogy nincs pénz, látom,hogy magukra költik, akkor neki áll feljebb. Veletek is volt ilyen?

Én már nem tudok neki hinni, hogy majd legközelebb megkapom tőle azt,amit kérek, tudtok ajánlani valamilyen könyvet, amiben le van írva, hogy hogyan lehet rálépni az anyagi függetlenedés útjára?


2010. máj. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
76%
22:35-ös vagyok.Mi sem voltunk szegények,de gazdagok sem.Inkább nevezném középrétegnek az anyagi helyzetünket.Anyuék valószínüleg ki tudták volna fizetni a mobilom árát de nem akarták.A pénz értékét csak a saját bőrödön tanulod meg.Ha csak annyit kell tenned érte,hogy tartod a markod,akkor soha nem lesz elég!Ha azonban dolgozol és tudod,hogy azért a havi fizuért te mennyit gürcöltél,hogy hulla fáradtan feküdtél le este és tetted be a dobozba vagy vitted el a bankba a számládra és már láttad magad elött,hogy milyen lesz kezdbe venni a mobilt,az olyan érzés,amit nem lehet leírni.A mai napig tudom,hogy mennyit kell a pénzért dolgozni,hogy nem természetes,hogy van és háromszor meggondolom mit veszek még akkor is,ha telik rá.A "jogom van" kifejezést pedig felejtsd el!
2010. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
84%
Jajj aranyom! Gratulálok hogy jobban érzed magad attól ha 40 ember közül 1 ember egyetért veled. És elképesztő hogy nem tudod elfogadni hogy egyszerűen nincs igazad és ez az egész tiszta zavaros meg a kommenteid... egyszerűen nevetséges már bocsika
2010. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
82%

Óóó...hogy valakinek csak ennyi gondja van!!

Én is laktam volna külön a szüleimtől úgy,hogy ők fizetik még azt is...

De ehelyett leérettségiztem és mentem dolgozni,mert nem tudtam tovább tanulni!Én ráléptem az anyagi függetlenedés útjára!

Hányszor mondták a szüleim,hogy nincs pénz és érdekes módon meg tudtam érteni!Ők is ígértek,de nem jött össze mindig!Na, bumm!Nem tudom,hogy hazudtak-e vagy sem,de ez van!Anyám is költött magára,de hát ő is megteheti néha,nem?

A gyerek alkalmazkodik a szüleihez,vagy nem így szokott menni?

Lehet,hogy anyukádék se kaptak meg mindent gyerekkorukban és most lehet,hogy ezt most meg akarják változtatni!Felnőtt korában se kapjon meg semmit,mert most már a gyerekének kell mindent megkapnia?Na nem!Ha nagykorú leszel és el tudod látni magad,akkor azt veszel/kérsz amit akarsz!

2010. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
29%

22.41-esnek


Ugy utálom az ilyen dumát... "örülj, hogy nem Afrikában születtél" szövegtöl hülyét kapok. Tehát te mindennel megvagy elégedve magad körül? Az egész életeddel? Nem voltak sohasem problémáid?

Szerintem mindenféle életstílusban lehetnek elviselhetetlen dolgok, amin változtatni kell.

2010. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
79%

22:50

természetesen nekem is vannak problémáim, de én elfogadom azt, ami van. és nem hisztizek miatta, és nem írom ki az internetre, és nem várom el mástól, hogy találjon rá megoldást, hanem megpróbálok tenni ellene.


alapjában véve elégedett vagyok az életemmel, mégha nincs is meg mindenem.


de ezt itt fejezzük is be, most nem én vagyok a téma.

2010. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
80%

Igaz a mondás:"Minden embernek a saját gondja a legnagyobb!"

Csak egyesek,mint a kérdező is felnagyítják és azt hiszik,hogy az az igaz!És sokszor nem úgy van az!Szívesen meghallgatnám a másik felet is!

2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
16%
Épp ez az... nem rólad szól a téma szóval könnyen osztod az eszedet.
2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
75%

22:54

Őt kérdezték,ő válaszolt és lezárta!

Akkor minek pampogsz akkor?

És válaszolt a kérdésre is és leírta amire ő gondolt!

2010. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
45%

22:54

tudod, ez az oldal arra való, hogy az emberek válaszolgatnak mások kérdéseire.

itt minden nap ütköznek a vélemények, még szerencse hogy nem vagyunk mind egyformák. ha nem bírod elviselni hogy különbözik a véleményed másokéval, akkor ez az oldal azthiszem nem neked való.

2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
0%

Ujujjjj nagyon játszátok a fejeteket! Na de mindegy. Nem igazán érdekel a ti kis PITY dumátok.

Pucca

2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!