Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magára költ, és neki áll feljebb?

Magára költ, és neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Szüleim rendszeresen gyerekkorunk óta azt mondogatják,hogy nincs pénz, nincs pénz, aztán kiderült mindig,hogy csak másra akarják költeni, és most hogy a szemébe mondtam anyámnak, hogy hazudik, hogy nincs pénz, látom,hogy magukra költik, akkor neki áll feljebb. Veletek is volt ilyen?

Én már nem tudok neki hinni, hogy majd legközelebb megkapom tőle azt,amit kérek, tudtok ajánlani valamilyen könyvet, amiben le van írva, hogy hogyan lehet rálépni az anyagi függetlenedés útjára?


2010. máj. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Kérdező!Képzeld el nekem 1 sz@ros könyvtár bérletre nem jut pedig csak évi 1600 ft.Mióta megszületett a kislányom nem vettem magamnak új ruhát (még szerencse h jó a terhesség elötti) mert a gyereknek pelenka kell.Képzeld el hogy sz@ros 100 e ftból élünk 3man mert a páromnak sajnos hol van melója hol nincs és képzeld ebből csak 60 az albi és akkor még a hitelt nem is említettem.Képzeld el nem tudom mikor ettem utoljára pizzát vagy hasonló (számomra) luxus kajákat.És képzeld el h rohadtul nem tudlak sajnálni....bocs....
2010. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
48%
Ja 23:05-ös vagyok és az internet is csak azért van mert be volt kötve amikor ideköltöztünk és a főbérlő nem hajlandó kikötetni....
2010. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
22%

Drága utolsó... mindenkinek lehetnek nehéz problémái. Biztos nehéz lehet neked.

De tudod engem sem izgat a te problémád... szépen kezdj el dolgozni... valszeg a pasid valami kömüves vagy festö... vagy hasonló kevés inteligenciával rendelkezö személy aki nem tanult eleget hogy legyen VALAKI. Ja és te is... minek szültél gyereket ha tudtad hogy nem lesz meg az anyagi körÜlmény??? Fogamzásgátló olcsóbb lett volna.

2010. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
80%
nemhogy örülnél, hogy vannak szüleid...
2010. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
77%

23:17-es

Látom a nevelésedet is elhanyagolták rendesen.Amíg a wc papír sem a tiéd,amivel a szaros segged kitörlöd,addig nem kellene beleugatni a nagyon dolgába.Tedd magad takarékra,mert unalmas vagy.

2010. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
11%

Hmm tombol az inteligencia!!! Hahaha Jobban kisem tudtad volna mutatni az inteligenciádat ilyen szöveggel.

Sajnállak drágám... ja és honnan tudod hogy hány éves vagyok? De várjunk...nem is érdekel. :-) Jóccakát

2010. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg jobb,ha elhúzol aludni,már köpött a maci. :)A szádat pedig máskor a homokozóban jártasd a felnötteket pedig hagyd beszélgetni. :P
2010. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 3 gyerekem van, a 12 éves kislányom is sokszor követelőzik.Ha azt nézzük bejön a havi 250.000 ft.Amikor ezt így kimondjuk,hú de sok pénznek tűnik.De ha befizetjük a rezsit,a kölcsönt,bevásárolunk havi szinten és mivel 5 éve vettünk egy kisa házat, azóta is mindíg csinálunk rajta valamit arra is kell pénz.Befizetjük a menzát és mivel szívbeteg vagyok gyógyszerek is kellenek havi szinten.Megvenném én a kislánynak amit kér,de hiszi nem hiszi nem marad.Pedig milyen sok pénzt keresünk ugye és mégsem marad csak 5-6 ezer forint,hogy megvegyük amit épp akkor óhajt.Születésnapra,névnapra,karácsonyra megpróbálunk kitenni magunkért,de egyre kevesebb jut.És ott van még a két másik gyerek is.Szóval azért,mert valahova látszólag sok pénz megy be még nem biztos,hogy jól is lehet belőle élni.Amikor a gyerekeket bevállaltam még egészséges voltam,én sem így gondoltam ezt az egészet,rokkantnyugdíjas vagyok,szerencsére a párom nem keres rosszul,de még sem költhetünk luxusra.Remélem egyszer ezt majd a lányom is megérti,és remélem azt is megérti,hogy sokkal rosszabb helyzetben is lehetnénk.Bár én is ígértem már néhány dolgot amit nem vagy nem azonnal tudtam neki megadni hidd el nem azért mert nem akartam.A mai világban hidd el nem könnyű megélni,nem biztos,hogy ez nálatok is így van,de lehetséges.Ha az embernek hitele van és havi kiadásai nagyon nehéz kijönni még viszonylag sok pénzből is.Egy 5 tagú családnak kb 350.000 ft kéne haviszinten,ha van kölcsönöd,ahoz,hogy tisztességesen megélj,és esetleg még luxus dolgokra is költhess.Nem hinném,hogy ez sokaknak megadatik.
2010. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
85%
Egy ideje figyelem mi folyik itt! Most tényleg elkényeztetett kis taknyosok sajnáltatják magukat és osszák az észt a felnőtt,dolgozó embereknek? Előbb végezd el azt a k.rva iskolát,dolgozz,aztán verheted a nyálad,h milyen rossz neked! Ha nekem ilyen gyerekem lenne,én sem vennék meg neki minden sz.rt,amit kiejt a száján! Mi kéne? Xbox? Mp4? Ennyire sz.r az életed,h csak ezektől lehetsz boldog? Ez a baj az ilyen gyerekekkel,mint amilyen te is vagy! ÁR és ÉRTÉK! Majd fogod tudni mit jelentenek,ha elmész dolgozni! Sok gyerek örül,ha egy nap egyszer ehet!
2010. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
81%

23:17!

Kezdjük ott h a párom nem magyar állampolgár (bár ahogy elnézem magyarabb mint te) erdélyi magyar.És nem vagy nagyon nehezen talál magának munkát mióta bejött a gazdasági válság ugyanis külsősként dolgozott 1 cégnél és a külsősöket rúgták ki először.Másrészről mint leírtam szeretnék visszamenni dolgozni amint lehet de mivel nem tudok állandó reggelbe visszamenni így nem megoldható ugyanis nem lenne aki elmenne a babáért a bölibe és nem lenne aki vigyázna rá.És én szerintem nem sértegetelek téged úgyhogy te se engem.És ha nem érdekel a nyomorom akkor ne olvasd el.Ja és még valami mi akartuk ezt a babát de mire összejött nem sokára kirúgták a párom.És nem akarok még 1 ilyen fogamzásgátlós dolgot olvasni míg nem tudod h mi a helyzet!Nagyon okos vagy remélem tudod!!!

2010. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!