Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a kisgyerekes anyukák a Mekibe viszik a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Jó ez most vagy nem? Ez McDonalds olyan lett mint egy gyerekétterem. A sok apró játékkal hülyítik a gyerekeket. Kell ez neki? Ha vki jól akar lakni, annyi pénzből inkáb elmegy egy étterembe szinvonalasabb kaját enni. Nem baj, h ehez szokatják hozzá a gyerekeket? Nekem nincs gyerekem, de a Mekit ki nem álom, szörnyen kommersz kaják vannak. Lehet az idegesit inkább h hülyének nézik az oda betévedőt, sok pénzért kicsi, egészségtelen kaját adnak. Arról nem beszélve, hogy semilyen gasztronomiai kultúrája nem lesz a gyereknek. a mi időnkben még az volt a nagyszám, ha a nagymamánk finom túrós bélest, vagy mákos tekercset csinált.Most meg ezek a műkaják. Biztos jó, hogy ehez szokatják hozzá a szülők a gyerekeket? Lehetne zöldségsalihoz, vagy gyümölcsökhöz is pl.Vagy én vagyok a hibás? Kell az anyukáknak egy kis éttermi kikapcsolódás, és a Meki erre ideális?
2010. máj. 25. 23:20
 71/113 anonim ***** válasza:
100%

nincs vele baj, ha 1-2x ott eszik. Rendszeresen nem viszem nyílván. Attól még más ételt is ugyanúgy ismerhet, meg szerethet, mert szereti ezt is. Ez olyan mint hogy ha szereted a rántott húst, miért ne szeretnéd a pörköltet is? Azon van a hagsúly, hogy VÁLTOZATOSAN kell étkezni. Mert az egyoldalú táplálkozás különféle hiánybetegségeket eredményez. Legyen ez akár a saláta, akár a Meki. Nos, a lényeg, hogy attól még nem lesz baja mert néha ott eszik.

22/L egy kislány anyukája

2010. máj. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:
100%

"a mi időnkben még az volt a nagyszám, ha a nagymamánk finom túrós bélest, vagy mákos tekercset csinált.Most meg ezek a műkaják. Biztos jó, hogy ehez szokatják hozzá a szülők a gyerekeket? Lehetne zöldségsalihoz, vagy gyümölcsökhöz is"


Te abban vagy hibás, hogy kétdimenziós a gondolkodásmódod. Számodra minden fekete és fehér, Meki vagy gyümölcstál. Étterem vagy műkaja. Igényes vagy igénytelen.

A leghelyesebb pedig pont a változatosság: Legyen ott a nagyi sütije mellett a Mekis kaja, az anyu főztje, az étterem, de ne csak ez vagy az. Akit helyesen nevelnek, úgyis a normális ételt fogja preferálni a Meki helyett.

2010. máj. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem attól senki se fog elhízni, meg egészségtelen lenni, ja, és MEKI-FAN se (amit a kérdező annyira hajtogat), ha évente 3-4x ott kajál..


Amikor elolvastam a kérdést, akkor tudtam, hogy ez a kérdező nagyon durva egyén.. Bizonyítja az egyik kommentje is:


A kérdező kommentje:

Hű mennyi Meki rajongó:)


Látom nem ettetek még egy finom kaját, h nem tudjátok összehasonlítani.


A komment megírásának időpontja: tegnap 23:43

2010. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem már a gyerekemet "Mekibe", és nagy ritkán én is szoktam ott enni. ettől még nem vagyok sem több, sem kevesebb, mint más. Ettől függetlenül itthon pl mindig csak rozskenyér van, nem fehérkenyér, a hűtő tele van zöldséggel, a kert gyümölccsel. És saját magam gyúrom a tésztát, és szoktam sütni rétest, mákostekercset stb.

Egy gyereket sem lehet "megóvni" a gyoréttermektől. Ha te nem viszed oda, majd elmegy kamaszként a haverokkal pl.

2010. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
37%

Sorrendbe rakva:

1. Otthoni kaja, saját alapanyagból!

2. Otthoni kaja, piacon vásárolt, megbízható alapanyagból!

3. Otthoni kaja, boltokból vásárolt, alapanyagból!

4. Vendéglői kaja, ismert, mások által is elismert helyen!

5. Vendéglői kaja, olyan helyen, ami ránézésre bizalomgerjesztő.

A többi helyeket inkább nem minősíteném!

2010. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem teljes mértékben igazad van. Én elvből nem megyek a MegDobálsz-ba. Nem mondom, hogy miért mert ez már lerágott csont, és nincs is most kedvem érvelgetni.

A gyerekemet sem fogom odaszoktatni. Ebből már divatot csináltak.

2010. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem abban semmi rossz nincsen ha egyszer kétszer ott eszik a gyerek.Nekem még nincs gyerekem.De emlékszem amikor én voltam kicsi engem mindig elvittek amikor olyan helyen jártunk ahol van Meki.És mégis normális felnőtt lettem.Ha választanom kell inkább egy normál étterem mint a Meki.De néha mégis jól esik egy kis Mekis kaja. :)
2010. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a véleményem, hogy rendszeresen nem helyeslem, de néha-néha miért ne? Semmi probléma nem lesz ebből. Otthon is ugyanúgy megsütöm a krumplit, ha azt kívánom.
2010. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
34%

(Biztos a sok méreganyag azokban a kajákban... csináljatok egy méregtelenítő kúrát vagy szexeljetek vagy valami mert senkinek nem hiányzik, hogy itt puffogjatok. És nektek sem tesz jót. :DDD :))

Szerinted ez a válasz nem hasznos.

Ez a válasz 15%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:04


Te meg mi alapján oktatsz ki másokat? Ha ennyire kiakadsz, mert másnak nem az a véleménye mint neked, akkor robbansz. Inkább pihenj le időben, hogy hatásos legyen a méregtelenítő kúrád, dugj eleget, hogy levezesd a felgyülemlet feszültséget, vagy szedj MagneB6-ot,

2010. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:
62%
Én elviszem a lányomat a mekibe. Nem érdekel, hogy van aki egyenesen gyerekgyilkosnak titulál emiatt. Nem kövér a gyerekem, szereti a gyorsétterem hangulatát, de szereti az olasz pizzákat, a gyrost, a nagymama rétesét, a saját otthoni készítésű főzeléket, de még a salátát is. Kivervíz attól, hogy lehurrogják a mekis kajákat, és istenítik a bio cuccokat egyes emberek. Nem hinném, hogy a bio cuccok gyártói annyira az egészséges táplálkozás elkötelezett hívei. Őket sem érdekli más, csak a profit. Egyébként a mekibe salátákat is árulnak :)
2010. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!