Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a kisgyerekes anyukák a Mekibe viszik a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Jó ez most vagy nem? Ez McDonalds olyan lett mint egy gyerekétterem. A sok apró játékkal hülyítik a gyerekeket. Kell ez neki? Ha vki jól akar lakni, annyi pénzből inkáb elmegy egy étterembe szinvonalasabb kaját enni. Nem baj, h ehez szokatják hozzá a gyerekeket? Nekem nincs gyerekem, de a Mekit ki nem álom, szörnyen kommersz kaják vannak. Lehet az idegesit inkább h hülyének nézik az oda betévedőt, sok pénzért kicsi, egészségtelen kaját adnak. Arról nem beszélve, hogy semilyen gasztronomiai kultúrája nem lesz a gyereknek. a mi időnkben még az volt a nagyszám, ha a nagymamánk finom túrós bélest, vagy mákos tekercset csinált.Most meg ezek a műkaják. Biztos jó, hogy ehez szokatják hozzá a szülők a gyerekeket? Lehetne zöldségsalihoz, vagy gyümölcsökhöz is pl.Vagy én vagyok a hibás? Kell az anyukáknak egy kis éttermi kikapcsolódás, és a Meki erre ideális?
2010. máj. 25. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Én sem rajongok a Mekiért MÁR. Régebben imádtam, sokat is jártunk oda a barátokkal, barátnőkkel. Aztán mikor terhes lettem, valahogy abbamaradt, mert akkor kezdtem egészségesebb ételeket enni. Ennek már 3 éve, 2 éves a lányom. Úgy tervezem, nem fogom "odaszoktatni" a Mekibe őt, de egyszer-egyszer biztos elviszem. Kis kütyüt pedig biztos nem fogok neki venni ott :)
2010. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
58%

hát..leírnád menyiből eszel egy igazi étterembe? csak mert gyorskajáldába már 500 Ft-ért kapsz kaját


am meg az étterem lassú, és ne hidd hogy mindig egészséges..szalmonellát nem a mekiben szoktak kapni az emberek, és képzeld nem mindenkinek van idelye főzni, tudom hihetetlen, de próbáld ki a három műszakot...

2010. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem egészséges, és egyáltalán nem jó ha ahhoz vannak szoktatva a gyerekek. Viszont attól, hogy egyszer-egyszer ott eszik a gyerek, még nem lesz egészségtelen, lehet, hogy otthon a szülők ugyanúgy elé teszik a gyümölcssalit, és ő jó ízűen fogyasztja el. Viszont ha valaki nap mint nap ott eszik, és a kicsi gyerekek is ehhez szoknak, természetesen elítélendő. De véleményem szerint bőven belefér a néha-néha mekizés.


Amit pedig arról írtál, hogy hülyének nézik a vásárlókat, hát nemtudom. Lehetséges, hogy annak nézik őket, de a vásárlók nagyon jól tudják, hogy mit vesznek ennyi pénzért. Biztos vagyok benne, hogy mindenki, aki a Mekiben kajál, tudja hogy egészségtelen. Mégis megveszi annyi pénzért... Nincs itt semmi átverés... Szerintem. :)

2010. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
60%
Én sem vinném a gyerekemet semmi pénzért gyorsétterembe, de sajnos az emberek többségének nincs igénye sem az egészséges étkezésre, sem arra, hogy milyen körülmények között, hogyan eszi meg az ételt. A legrosszabb amikor jutalomként használják a gyorséttermezést, amitől a gyerek szemében szuperkajává nő a hamburger és tsai.
2010. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
68%

Ime megint egy amerikai allom allat.Ferre ne erts nagyon is egyetrtek veled,es nagyon is elitelem,a mekit.Bezzeg regen,a dunaparti kajalasok,a van idom a csaladomra,bogracsozunk,es jol erezuk magunkat.Hol van az mar?

Es mi is ezt adjuk mar at a gyerekeinknek,mert hat ugye 21.szazad!fejlodni kell!!!

2010. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim válasza:
85%
az a véleményem, hogy rohadtul nem az én dolgom, tehát nem szólok bele. mindenki döntse el, hogy hogy eteti a gyerkőcét, ha esetleg el lesz hízva mint a szar majd később, akkor a szülő észbekap h elrontotta...
2010. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim ***** válasza:
100%

23:28-nak

Budapesten pl. rengeteg önkiszolgáló török étterem van, ahol olcsón kapsz finom, változatos, egészséges kaját.

2010. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 A kérdező kommentje:
Persze, én is tudom, h egy-két kajálástól még nem fog elhízni. Inkább a filing idegesít, h a gyerekben az a kép alakul ki h hű ez a top. Holott megtanulhatná szegény, h mennyi finom más magyar étel van, vagy akár külföldi is.Az se tetszik mikor a szegény gyerek sóvárog a gazdag gyereknél meg presztis h ott telezabálja magát. Ne mondjátok már, h az jó h a gyerekben az alakul ki h a futószalag mű kaja érték.
2010. máj. 25. 23:35
 9/113 A kérdező kommentje:

23:30nak


:)Aranyos vagy! De inkább ne beszéljünk azokról a török kajáldákról! Igen jóízűek, de többször jártam már úgy h romlottat ettem ott.Tudjátok hányszor megesküdtem h soha többet nem eszek gyorsétteremben! Inkább főzök jó alapanyagból. De van mikor muszáj vok ott kajálni, na akkor nagyon meggondolom mit veszek.

2010. máj. 25. 23:38
 10/113 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ki mit csinál a gyerekével. Szerintem neked is ezt kéne tenni és élni az életed. Különben meg a meki nem hülyít senkit. Ha valaki eleve hülye hogy ott éli az életét arról nem az üzlet tehet tehet. Ha néha eszel ott abba nem halsz bele. Azért mert utálod az ottani kajákat még nem kell szídni.
2010. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!