Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a kisgyerekes anyukák a Mekibe viszik a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Jó ez most vagy nem? Ez McDonalds olyan lett mint egy gyerekétterem. A sok apró játékkal hülyítik a gyerekeket. Kell ez neki? Ha vki jól akar lakni, annyi pénzből inkáb elmegy egy étterembe szinvonalasabb kaját enni. Nem baj, h ehez szokatják hozzá a gyerekeket? Nekem nincs gyerekem, de a Mekit ki nem álom, szörnyen kommersz kaják vannak. Lehet az idegesit inkább h hülyének nézik az oda betévedőt, sok pénzért kicsi, egészségtelen kaját adnak. Arról nem beszélve, hogy semilyen gasztronomiai kultúrája nem lesz a gyereknek. a mi időnkben még az volt a nagyszám, ha a nagymamánk finom túrós bélest, vagy mákos tekercset csinált.Most meg ezek a műkaják. Biztos jó, hogy ehez szokatják hozzá a szülők a gyerekeket? Lehetne zöldségsalihoz, vagy gyümölcsökhöz is pl.Vagy én vagyok a hibás? Kell az anyukáknak egy kis éttermi kikapcsolódás, és a Meki erre ideális?
2010. máj. 25. 23:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/113 A kérdező kommentje:
Szerintem se kéne! És akik meg bunkóznak, azok nagyon mellre szívták, sokat elárul róluk.
2010. máj. 27. 17:35
 112/113 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nem hiszem hogy meg kell térítened a Mekibe járókat. És úgy ne formálj véleményt, és ne is akard ráerőszakolni másra, mert te így gondolod. Amig nem te adsz pénzt másnak kajára, nagyon semmi közöd nincs hozzá, hogy mit eszik. Amúgy nem attól lesz valaki műember, mert alkalmakkor mekiben eszik. Az se kell hogy tele legyünk olyan emberekkel mint te, hidd el étteremben is ettem már rossz kaját. Én főzök, de alkalmakkor benézünk a mekibe, és nincs rászokva a gyerek. KÉPZELD, MA MCDONALDSBAN ESZÜNK A LÁNYOMMAL, MERT RÉGEN VOLTUNK. Megmondjam hol leszünk és mikor, hogy odajöhess pofán önteni ketchuppal? :))))
2010. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/113 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaaj
2010. máj. 30. 01:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!