Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a kisgyerekes anyukák a Mekibe viszik a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Jó ez most vagy nem? Ez McDonalds olyan lett mint egy gyerekétterem. A sok apró játékkal hülyítik a gyerekeket. Kell ez neki? Ha vki jól akar lakni, annyi pénzből inkáb elmegy egy étterembe szinvonalasabb kaját enni. Nem baj, h ehez szokatják hozzá a gyerekeket? Nekem nincs gyerekem, de a Mekit ki nem álom, szörnyen kommersz kaják vannak. Lehet az idegesit inkább h hülyének nézik az oda betévedőt, sok pénzért kicsi, egészségtelen kaját adnak. Arról nem beszélve, hogy semilyen gasztronomiai kultúrája nem lesz a gyereknek. a mi időnkben még az volt a nagyszám, ha a nagymamánk finom túrós bélest, vagy mákos tekercset csinált.Most meg ezek a műkaják. Biztos jó, hogy ehez szokatják hozzá a szülők a gyerekeket? Lehetne zöldségsalihoz, vagy gyümölcsökhöz is pl.Vagy én vagyok a hibás? Kell az anyukáknak egy kis éttermi kikapcsolódás, és a Meki erre ideális?
2010. máj. 25. 23:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azok az ételek,amiket felsoroltatok,azok sem egészségesek.Tele vannak fehér liszttel és cukorral.Már a magyar konyha magában nem egészséges.Régen a reggeli nem cerbona szelet volt,hanem zsíros kenyér meg bundás kenyér.Messze van az az egészségestől.Sőt,sok helyen nem olajjal,hanem zsírral főztek...na ez sem tesz túl jót a szervezetnek.Senki nem pampogott,megettük.Ahogy a hájas tészta vagy a forgács fánk sem vezeti az egészséges ételek toplistáját mégis ezek készültek farsangon vagy családi ünnepeken.Finomak,szó se róla,de ha elítéljük a mekis kaját,mert olajos,tele van szénhidráttal stb,akkor számolgassunk,hogy a mákostekercsben mennyi van?
2010. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 anonim ***** válasza:
64%

Köszi:)) Én írtam (vagy én is, többi választ annyira nem olvastam) hogy vannak virág alakú színes sütik meg minden.

Nekem pont nincs gyerekem és ebben az életben valószínűleg nem is lesz, most nem részletezném, hogy miért...

Én csak látom a neten a recepteket meg nyitott szemmel járok a világban.

Ha egyszer szülő lennék én csinálnék nekik ilyet.

Amikor látom a szomszédoknál is, hogy mikor ott vannak a gyerekek vagy az unokatestvérek akkor is szörnyülködök, hogy a háziasszony egész nap otthon van és mégis futárral hozatott ennivalót a gyerekzsúrra. Nyáron dinnyéből is lehetne kis golyókat kivágni fagyiskanállal, ha dinoszaurusz formát nem is :)))

Aztán csodálkoznak, hogy a gyerekek nem szeretnek otthon enni és válogatósak.

2010. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 anonim ***** válasza:
23%

ajj persze, a török büfékben beleverik a f*szukat az öntetbe.....ezt vmi ócska német nácik találták ki,és már idáig is eljutott ......nagyszerű

Van néhány film az amerikai típusú gyorséttermekkel kapcsolatosan, pl a "supersize me", vagy egy másik, ami bemutatja, h milyen körülmények között tartják a később a MC Donalds-ban felhasználásra kerülő marhákat.....hát szerintem neked is elmenne a kedved egy életre az ilyen ételektől....

2010. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/113 anonim ***** válasza:
87%

Elmegyek néha mellette és látom ahogy a családok ott ülnek és tömik az arcukba a sok szart..

Szerinted ez a válasz nem hasznos.

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:52


Szerintem nincs jogod senkit se "sz@revőnek titulálni! Gondolkodj el kicsit, okoska.

2010. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 anonim ***** válasza:
33%
Minden jogom megvan hozzá.
2010. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/113 anonim ***** válasza:
28%
Am kicsit túlkombináltad.. én a kaját neveztem szarnak.
2010. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként értsétek már meg, hogy itt nem KIZÁRÓLAG arról van szó, hogy ezek az ételek mennyire egészségesek, bár ez is egy fontos szempont, hanem az étkezési kultúráról.....bár akiben amúgy is kevés a kultúra.....


Egyébként szerintetek miért amerikában van a legtöbb betegesen elhízott ember, mint pl. ez a szegény kislány, akinek a suttyó anyukája úgy gondolja, h örömöt okoz, hogy elviszi a mekdonáldzba, vagy hasonló helyekre.....

2010. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/113 anonim ***** válasza:
77%

Engem 16 éves koromig úgy neveltek, hogy a mekis kaja tabu. Aztán egyszer ettem egy sajtburgert. Finom volt, kicsit rákaptam, aztán mostanában egyre kevésbé hoz lázba.


Valahogy számomra sokkal értékesebb egy ÉTTEREMBEN kajálni, mint egy.. szóval a mekiben.


19F

2010. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 anonim ***** válasza:
66%

http://www.youtube.com/watch?v=bcUudYbisLg


jah a link a kislányról lemaradt, bocs...

2010. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/113 anonim ***** válasza:
84%

Minden jogom megvan hozzá.


Nem kombináltam túl, mivel szerinted sz@rt eszik, ezért sz@revő. Szerintem te is ettél már sz@r kaját, ezért te is sz@revő vagy:)

2010. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!