Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnom kell a páromnak a...

Szólnom kell a páromnak a babáról?

Figyelt kérdés
2hete elhagytam a páromat, igaz még csak különköltöztünk. Most derült ki, hogy 13hetes terhes vagyok. (rendszertelen menzesz miatt mentem orvoshoz, nem is tudtam eddig a babáról) nagyon rossz kapcsolatban élünk, sokat bántalmazott, eddig tűrtem. végre elhatároztam magam arra, hogy továbblépek, nem hiszek már neki. A babát nagyon szeretném, gyakorlatilag 3éve várok rá, de úgy néz ki a helyzet, hogy ő is a férjem erőszakosságának következménye. Ezen túl tudok lépni, nem kérdés a megtartása. A családom, szerencsére mellém állt, szüleimhez költöztem és ők is örülnének a picinek. Muszáj az apjának is szólnom róla? Anyagiak nem érdekelnek, a váláskor úgyis osztozni kell majd. Van jogom megtagadni a kicsitől az apját? Vagy úgy fair ha tud róla és eldöntheti mit akar?
2010. máj. 17. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs munkád,pénzed és neki van ,és akarja a gyereket akkor van rá esély hogy ő kapja meg a picit
2010. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 anonim ***** válasza:
83%
nemhogy ne mondd meg,de tagadd is le,ha rákérdez,mondd,hogy mástól van,ha kiderül,mert ha akarja,ezek szerint az anyagiak miatt el is veheti később. hülye,aki azt gondolja,hogy ha egy férfi veri a feleségét,apának azért majd jó lesz. szerintem kizárt dolog.
2010. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/117 A kérdező kommentje:
azt biztosan nem hinné, hogy mástól van. gyakorlatilag a kertbe sem voltam egyedül soha... ha azt mondom, hogy korábban jött, azt szintén nem hinné, hiszen remélhetőleg egy szép, nagy és egészséges babát hozok majd haza, nem egy 2hónappal korábban született picikét
2010. máj. 17. 11:48
 14/117 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy nincs joga az apának a gyerekhez, mert a kérdező szüli meg? Ha fordítva lenne, és az apák szülnének, akkor azok, akik most azt mondják, hogy ne szóljon, lelkesek lennétek, hogy elhallgatják előletek, hogy van gyereketek? Megáll az eszem!!! Tudják a férjeitek, hogy így gondolkoztok??
2010. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 anonim ***** válasza:
69%
Úgy látom bármit monduk te már eldöntötted hogy mit akarsz,mit fogsz csinálni :S
2010. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/117 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok.Nem hiszem,hogy egy életen át lehet ezzel a hazugsággal együtt élni,hogy letagadod,hogy az övé.Nem akarok papolni Neked,de erre előbb kellett volna gondolnod,hogy való-e apának.Egyszerűen neki és a gyereknek is joga van az igazsághoz,Neked meg vállalni kell a tetteidért a felelősséget,ha már így alakult.Hány éves vagy?
2010. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/117 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem megy oda és nem mond semmit az exének akkor nem hazudik.
2010. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 A kérdező kommentje:

én is azon hezitálok, hogy mit szól majd később a gyerekem, ha megtudja, hogy az apja nem is tud a létezéséről.

de félek attól is, hogy mivel összeköt minket egy életre, soha nem tudok a férjemtől megszabadulni.

2010. máj. 17. 11:55
 19/117 anonim ***** válasza:
68%
Az meg, hogy ez a szitu kerekedett, maga a kérdező is ludas, hiszen, ő maga írta le, hogy sokáig tűrt, és várt (valamire). Mindenképpen szólnod kell neki, hogy gyermeket vársz, és ne izgulj, mert senki sem fogja azt a születendő kisbabát az apának ítélni azért, mert több pénze van. Te magad is érzed egyébként kedves kérdező, hogy nincs jogod megtagadni a kicsitől az apját. Ott van mögötted a családod, pihenj, és várd a kisbabát a lehető legnagyobb szeretettel..
2010. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 A kérdező kommentje:
26éves vagyok
2010. máj. 17. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!