Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnom kell a páromnak a...

Szólnom kell a páromnak a babáról?

Figyelt kérdés
2hete elhagytam a páromat, igaz még csak különköltöztünk. Most derült ki, hogy 13hetes terhes vagyok. (rendszertelen menzesz miatt mentem orvoshoz, nem is tudtam eddig a babáról) nagyon rossz kapcsolatban élünk, sokat bántalmazott, eddig tűrtem. végre elhatároztam magam arra, hogy továbblépek, nem hiszek már neki. A babát nagyon szeretném, gyakorlatilag 3éve várok rá, de úgy néz ki a helyzet, hogy ő is a férjem erőszakosságának következménye. Ezen túl tudok lépni, nem kérdés a megtartása. A családom, szerencsére mellém állt, szüleimhez költöztem és ők is örülnének a picinek. Muszáj az apjának is szólnom róla? Anyagiak nem érdekelnek, a váláskor úgyis osztozni kell majd. Van jogom megtagadni a kicsitől az apját? Vagy úgy fair ha tud róla és eldöntheti mit akar?
2010. máj. 17. 11:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 A kérdező kommentje:
a kórházban is felajánlották, sőt adtak látleletet is. tegnap voltam vele a rendőrségen. Hétfőn pedig az ügyvéd beadja a válókeresetet a bíróságon.
2011. máj. 25. 09:46
 112/117 anonim ***** válasza:
Helyes! De soha többé ne bocsáss meg neki,akármennyire is könyörög,mert fog,ezt elhiheted!
2011. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 A kérdező kommentje:
annyi engedményre volnék max hajlandó, hogy visszavonom a feljelentést, ha egy tisztességes válást végig tud csinálni. Egyenlőre nem is keresett, bár lehet, hogy csak nem tudok róla
2011. máj. 26. 09:00
 114/117 A kérdező kommentje:
elváltam!!!!! kimondhatatlanul boldog vagyok, igaz hatalmas kő esett le a szivemről...
2011. okt. 3. 20:12
 115/117 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok és sok sikert és boldogságot kívánok az új életedben! :)
2011. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
100%
:)
2011. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 A kérdező kommentje:

köszi nektek! egyenlőre élvezem az önállóságot, máramennyi a szülői házban megengedett :)))

a volt férjem egyenlőre próbálkozik mindennel, hivogat, idejárkál, úgyhogy jobb ha nem mozdulok, de talán idővel elkezdődik az új élet...

2011. okt. 6. 08:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!