Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne láthatta volna meg véletlenül? Én is gyűrtem már a zsebembe melóhelyen kapott papírokat. Az meg jó, hogy átnézi a zsebeket mosás előtt, mi mostuk már ki a kocsikulcsot meg több ezer forintot...
2016. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:
Döbbenetes számomra, hogy mennyi rosszindulatú válaszoló volt. Viszont köszönöm azoknak, akik MEGÉRTETTÉK a kérdés lényegét és nem úgy tüntettek fel, mint egy pénzéhes, a férjét biztosan terrorizáló, a pénzt fodrászra, műkörmösre költő "asszonyka".
2016. dec. 22. 18:17
 73/87 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező írd majd le mit mondott a férjed. Kíváncsiak vagyunk rá.
2016. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
29%

"akik MEGÉRTETTÉK a kérdés lényegét "

De hát aranyos kérdező, mit akartál itt elérni?

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem vagy őszinte - miért nem állsz elé, hogy "kedvesem, kaptál prémiumot? miért nem mondtad?" miért várod itt el ezer ismeretlentől, hogy szidja a férjedet?????


Mi lesz attól jobb?

2016. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező nem őszinte? A férje hazudott a szemébe... de persze ez is nyilván a nő hibája mi? Az a pasi a gyerekei elől dugdossa a pénzt...
2016. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
47%
Azért felmerül a kérdés hogy miért kell dugdosnia szegénynek a pénzét...A drága asszonyka biztos ártatlan ez ügyben.
2016. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
22%

"A kérdező nem őszinte?."

75 -igen a kérdező nem őszinte - különben nem támadná hátba ismeretlen alakokkal a férjét :(

ezer "mosásnál ürítés" és "véletlen levélbe" kukkantás van a gyakorin!! -


Nem hiszem el. De ha mégis igaz lenne - akkor miért nem beszéli meg a férjével?????? miért ez az aljas hátbatámadás?


soha nem tenne ilyet normális ember azzal, akit szeret

2016. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
78%
#77 pont arról van szó, hogy bízik a férjében. Ha nem bízna, és rejtegetéssel vádolná, már rég odaállt volna elé a fizetési papírral, hogy "ez mi". De mivel nem tapasztalt korábban sunyulást a férjétől, most ő maga se tudja, mit higgyen. Szerintem amúgy karácsonyi ajándéknak szánja a férj.
2016. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
87%
Elmondta vagy rákérdeztél végül?
2016. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
85%
Na, kiderült?
2016. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!