Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
87%

Mi mindketten kapunk prémiumot, illetve karacsonyi ajandekot a cegeinktol.

Haza megyunk elmeseljum hogy mi történt, es mit szeretnénk...

Volt hogy nehezebb idők voltak akkor számlákra ment el, volt, hogy háztartási gépre vagy epp lap topra.


Iden a ferjem utazásra szeretne költeni, mindkettőnket en benne vagyok ebbol megyunk nyaralni a ket gyerekkel.

Fizuemelesnek is egyutt örülünk


12 eve egyutt, 4 eve házasok ket gyerek 30/n 30/f

2016. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
3%

"Engem is elszomorít ez az egész. Eddig azt hittem, hogy jó a kapcsolatunk..."


Ezért nem kell turkálni más zsebeiben.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy elhiszi valaki is, hogy ha el akarja titkolni, akkor beteszi a mosásba a dokumentumot?

Kutakodtál és most szenvedsz - ez így működik.

2016. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
4%
Miért szólna neked? Te dolgoztál meg érte? NEM. Ő pénze ,azt csinál vele amit akar. :)
2016. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
75%

Mikor kaptam jutalmat,akkor férjemet felhívtam a jó hírel.

Viszont férjem elrakta mindig fizetése egy részét hogy nyáron eltudjunk menni nyaralni .

2016. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
91%
Én aztán nem gondolom magam egy hárpiának, akinek mindenről be kell számolnia a férjének, de ez igenis rosszul esne. Nyilván a kérdező sem azt várná, hogy az egész jutalmat adja neki a férje, de, hogy még le is tagadja, az szerintem durva. Nekem rosszul esne és meg is mondanám.
2016. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom, hogy egy házasságban, ahol közös kasszán élnek a felek, ott természetes dolog, ha szól az egyik fél, hogy te figyelj, kaptam prémiumot karácsonyra. Nálunk is a férjem szombaton kapott, vártuk is az az igazság, de amikor hazaért a karácsonyi buliról, akkor rögtön mondta, hogy kapott. Plusz még ajándékutalványt is kapott. Ez teljesen természetes volt részünkről, ha én kapok, akkor arról is tudni fog a férjem, ugyanis a bankszámlánkra jön és ő rögtön látja, ha utalás érkezik rá. :) Szóval én úgy gondolom, hogy egy jó házasságban, ahol nem titkolóznak, nincsenek külön utak, külön dolgok, ott tud egyik a másik fél prémiumáról és meg tudják beszélni. Nálatok nem tudom, hogy van-e egyébként gond vagy mi indokolja azt, hogy a férjed titkolózik. Mindenképpen vele beszéld meg, de én igazából fontosabbnak tartom azt tisztázni, hogy milyen komoly problémák állhatnak fenn a házasságotokban, mert ha titkolózik, akkor ott valami nem oké. Zárójelben jegyzem azért meg, hogy attól függetlenül, hogy nem szokott meglepetéseket szervezni, azért lehet, szerencsés megvárni a karácsonyt, mert hátha mégis most másképp lesz, add meg az esélyét ennek, de ha nem, akkor utána beszéld meg vele.
2016. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
4%

"Nálatok nem tudom, hogy van-e egyébként gond vagy mi indokolja azt, hogy a férjed titkolózik. Mindenképpen vele beszéld meg,"


Na, vajon miért itt a gyakorin beszéli meg a nyomozótiszt asszonyka ?


Talán mert illegitim módon jutott az információhoz és belül szégyelli magát??

2016. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
88%
Ha mosás előtt megnézi a zsebeit, az nem illegitim mód. Szerintem. Mindenki, aki már mosott, át szokta üríteni a zsebeket, mielőtt bedobja a mosógépbe a cuccot. Hacsak nem akar pénz, zsebkendőt stb. kimosni.
2016. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
89%
Akik szerint nem kellett volna megtalálni, azok szerint mit kellett volna csinálnia? Nem mossa ki a férje ruháit? Kimossa átnézés nélkül, aztán vagy benne papír/pénz/kulcs/memóriakártya... nem baj, menjen tönkre a mosógép, a hanyag férj magánélete fontosabb?
2016. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem az a lényeg, hogy a kívülállóknak mi a véleménye, kinek mit hogy kellett volna csinálni.

Az a lényeg, hogy férjed egy dologban úgy cselekedett, hogy neked az rosszul esett. Biztos megvan rá az ésszerű magyarázata, bár lehet, hogy az a magyarázat számodra nem kielégítő, de el kell fogadnod hogy így tett. El kell mondanod neki, hogy ezt te hogy gondolod, miért esik rosszul stb. Jussatok kompromisszumra, hogy máskor hasonló helyzethez hogyan viszonyultok.

Nem kérheted számon, nem a tulajdonod ő. Van szabad akarata, és nyilván aszerint cselekedett. Te is szoktál így tenni biztos. Hogy nem szólt a pénzről, az nem biztos hogy ellened irányult, legfeljebb a saját érdekeit tartotta szem előtt. Lehet, hogy szólni akart majd, de szerette volna kiélvezni hogy van a bankszámláján egy jó kis összeg, és meg akarta tervezni, mire költsétek, mielőtt megbeszéli veled.

Ne mindjárt a rosszat feltételezd, hiszen a párodról van szó, 3 gyereked apjáról, akit biztosan szeretsz.

Ne rontsd el a saját kedved, nyugodtan beszéljétek meg mielőbb:) Legyen békés, boldog ünnepetek!

2016. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!