Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
95%
Kíváncsi leszek a folytatásra, ugye majd megírod?
2016. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
92%
Csak halkan jegyzem meg a sok puffogó válaszolónak, hogy a kérdező azt sérelmezte,hogy a férje nem SZÓLT a prémiumról, nem azt, hogy nem adta egyből be a közösbe.Értitek???Együtt élnek, férj és feleség,ráadásul a férj még hazudott is,azt mondta nem kapott prémiumot. Én biztos nem tudnék karácsonyig várni a kérdéssel,hogy mégis miért hazudott?Bár tényleg lehet,téged akar valami szép ajándékkal meglenni,ezért titkolózik.
2016. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
91%
Ha le is tagadta, még mindig benne van a pakliban, hogy a meglepetés miatt teszi. Még akkor is, ha nem az a típus.Talán most úgy gondolta, hogy így akar örömet szerezni. Én, bár nehezen, de biztosan várnék karácsonyig. Egyrészt azért, mert akkor nem rontanám el előre a meglepetést, másrészt azért, hogy megtudjam valóban el akarja-e titkolni. Szólni most nem szólnék semmit. A bilit karácsony után borítanám.
2016. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
6%
Tragédia!
2016. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
77%
Akinél egy ekkora összeg komoly tételnek számít (márpedig itt erről van szó), az nem fog a megbeszélt és közösen megvásárolt ajándékokon felül, plusz meglepetés ajándékokra elszórni 200 eFt-ot. Szerintem összesen nem költenek ennyit ajándékra. Ezt elrakta magának.
2016. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
85%
Előző: Nem biztos, hogy az egészet elkölti. Lehet, hogy vesz belőle egy 50 000-es ajándékot az asszonynak, és ha az asszony azt mondja, hogy "drágám, ez sokba került, nem kellett volna", akkor mondja, hogy "kaptam 200 prémiumot, abból vettem, a többit majd berakom a számlánkra".
2016. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
76%

23!


De, pont azt jelenti, hogy mindkettő minden jövedelmet a közösbe tesz. Vagy szerinted az a fair, ha apuci éli a világát havi 200e-bol, anyuka meg oldja meg mondjuk a huszonezres gyesbol?

2016. dec. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez szomorú. Valószínűleg szeretne egy kis pénzt magának. Sok olyan embert látok, aki bele van keseredve a mindennapokban, mert dolgozik, dolgozik, de nem lát belőle úgymond semmit, mert elfolyik a közösbe, holott vannak neki is "irracionális vágyai", amiket szeretne kielégíteni. Pl. drágább telefon, élvezeti cikkek, de az asszony leállít minden ilyenfajta költekezést, mert erre kell, arra kell, bankbetétbe kell, gyerekekre kell...így jobb híján marad a csendes vágyakozás. Röhej, hogy egy felnőtt, dolgozó ember, aki nem éhbért keres, ne tudjon magára is egy kis pénzt szánni anélkül, hogy el kellene számolnia a házisárkánnyal, és így kell "lopni" a közös kassza elől. Persze, más részről nem fair, az ilyen kis önző húzásokat akkor kellett volna átgondolni, mikor ekkora családot alapított, de hát úgy se lehet élni, de úgy se lehet élni, hogy ő mindig csak lemondásokkal találkozik, mert aztán besokall, aztán inkább lelép.
2016. dec. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen,hogy ennyi buta ember van itt kommentekben..

Mi az,hogy semmi köze hozzá a feleségnek? Házastársak+közös gyerek is van.Egyértelmű,hogy mondania kellett volna a férjednek,főleg ha rá is kérdeztél.

De most már én is azt ajánlom,hogy várd meg a karácsonyt,hátha tervezett valamit.

Ha nem,akkor viszont én szemtől szemben elmondanám,hogy megtaláltam a papírt a prémiumról és nem értem,hogy miért nem szólt róla.

Ha a hátad mögött dugdossa a pénzét,ott valami baj van.Én akkor csinálnék ilyet,ha válni akarnék és minél kevesebb dologban szeretnék osztozkodni.

Ha normális a kapcsolatotok,akkor nem értem miért kell eltitkolni.Közös kasszán,házasságban alap,hogy megbeszéljük az anyagiakat és hogyha az egyikőnk többet kapott most.

Gondolom nem szoktad elverni a pénzét ha többet kap,úgyhogy tényleg nem értem mi oka lehetett ,hogy nem mondta el.

Egyébként a 280 ezer fizetés soknak számít , mivel kb az ország több mint fele 100 ezret keres,vagy még annyit sem. Úgyhogy ilyet ne írj,hogy a 280 kevés,mert meglincselnek.

2016. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
16%

Van valamire, amire most el szeretnétek költeni?


Lehet betette a megtakarításba, nem?

2016. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!