Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a fiúkéréshez?

Mit szóltok a fiúkéréshez?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást, de a napokban felmerült párszor a lanykérés.. Nem tudom, mennyire gondolta komolyan,de azt mondta, szerinte egy lány is megkérheti a fiú kezét, mivel a srác úgyis arra vár,a lány mikor ad jelzést a lánykérésre.. Egy hónap van a születésnapjáig.. Szerintetek megkérjem? Ha igen,hogyan?? :)

2016. szept. 6. 02:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne kérd meg!
2016. szept. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%
utalj rá,valamimódon de ne te kérd meg
2016. szept. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Ne!
2016. szept. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tenném, de nem is vagyok rákattanva a házasságra. Ha te úgy érzed, hogy mindketten készen álltok rá, próbáld meg, végül is egyenjogúság van. Akár a nő is megkockáztathatja a visszautasítás szégyenét...de kérlek, legalább ne térdelj le, az már tényleg nagyon gáz.

Én nem tenném meg, de nem is vagyok rákattanva a házasságra.

2016. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%

Majd hallhatod életed végéig, h te akartál házasodni...

Ne kérd meg . Söt gyereket se vállalj úgy h te akarod jobban , mert azt is hallhatod 20 évig h neked kellett ....

Az ilyen viccek ellened fotdulnak

2016. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
22%
Egy hagyományos lánykérést fordított felállásban valahogy nem tudnék elképzelni, pedig elég nyitott vagyok az új dolgokra. Ha nem ilyen étterembenapoharábarejtem meg hasonló, hanem inkább egy beszélgetés lenne, úgy szerintem teljesen okés. Egyik nő ismerősöm is így kérte meg a párja kezét:)
2016. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
36%

Te jó ég! Inkább menekülj ettől a hülyegyerektől!


A lánykérésnek nem felmerülnie kell, hanem HATÁROZOTTAN MEGKÉRNIE A KEZEDET ÚGY HOGY EMLÉKEZETES LEGYEN!


Hagyd el mihamarabb!

2016. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Ekkorát ne változzon már a világ, hogy a lány kérje meg a fiú kezét.

Én tuti nem kérném meg egy pasi kezét sem. Sőt még lehet le is lépnék, ha a párom ilyet mondana.

2016. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg megfordult a világ.... úristen!

Sőt szerintem menj érte a munkahelyére, vidd be reggel dolgozni...

Ugye Te sem gondoltad komolyan!


Ha egy FÉRFI el akar valakit venni feleségül, az meg fogja kérni a kezét a lánynak. Ez ilyen egyszerű!

2016. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gáz... Ezért nőiesedtek el a férfiak, mert a mai nők többségének már nincs igénye igazi férfiakra, csak ezekre a kisnyuszikra.
2016. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!