Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
21%
Az egészet oda kellett volna adnia neked? Nem hiszem, az az ő fizetése. Viszont szerintem meg akar belőle lepni valamivek karácsonyra. Mi a problémát? Majd akkor aggódj, ha nem kapsz semmit tőle karácsonyra. Szerintem ez egy kielégítő válasz.
2016. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy ideadja, de legalább legyen őszinte. Ne panaszkodjon, hogy nincs pénze!!!
2016. dec. 19. 20:09
 33/87 anonim ***** válasza:
92%
Halljátok, 3 közös kisgyerekük van. Nem kéne úgy szapulni,mintha a nőcskéje előtt titkolózna. Bízzunk benne,hogy nagy meglepi készül a fa alá,de valljuk be így is felelőtlenség ennyi pénzt elmismásolni!
2016. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
34%

Hát le lehet pontozni, de valahol érthető az is ha valaki nem akar minden fillért a közösbe dobni.


A prémium tulajdonképpen egyfajta "ajándék", nem olyan mint az átlag fizetés, én magam kapom a jól végzett munkámért. Ha már egész életem rámegy a munkára akkor hagy legyen már egy kis saját pénzem, amivel csak én rendelkezem és arra költöm amire én vágyom, nem feltétlenül arra amire "kötelező".


Én úgy gondolom, hogy a legegészségesebb az lenne, ha lenne egy "közös vagyon" a gyerekekre, számlákra, bevásárlásra, és mindkét félnek lenne mellette saját része, amit viszont arra költ el, amire akar.


Ettől persze nem azt mondom, a családnak kell az elsőnek lenni, de néha nem árt magunkra is gondolni, mert az sem jó ha a "szerető otthon" csak a lemondásokról szól.


Mondjuk az már régen rossz, ha rejtegetni, titkolni kell a pénzt a másik elől.

2016. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
15%
Sok-sok nőnek ennyi pénz elmegy egy évben fodrászra, kozmetikusra, körmösre.
2016. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
75%

Hát hogy letagadta az sajnos elszomorító :(


Őszintén megmondva így karácsony előtt egy nagy veszekedés gondolom neked sem hiányzik. Ellenben valóban csak a szembesítés marad hátra, de ezt se úgy tedf, mintha "le akarnád nyúlni a pénzt" mond, hogy nézd mit találtam, de jó így meg tudod magadnak venni azt a ...(telefont, kabátot,cipőt, stb. ) amit már régóta szeretnél. A lényeg, hogy érezze, hogy ez az ő jutalma, ugyanakkor segítsd hozzá, hogy intelligensen jezelje a plusz bevételt! És ne!-de semmiképp se veszekedj vele! Kedélyesen örülj a prémiumnak és magad javasold, hogy költse magára-ennél nagyobb csavart nem csinálhatsz. És még jól is jöhetsz ki belőle.


Azt hiszem más választás nincs, vagy ez vagy a veszekedés :(

2016. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
9%
Szegényke! Hmmmm! Nahát!
2016. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes. Amikor a fèrj nem adja haza minden pènzét, akkor szemét, meg ugye közös kasszàra való hivatkozàs van, mikor meg a felesèg nem mondd el valamit, vagy az ő pénze a tèt, akkor egyből nem.közös a kassza. Ez megfigyelhető sok kapcsolatnàl, hogy csak addig van hangoztatva a közös kassza, amìg a nőnek kedvez.
2016. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
73%
"Az egészet oda kellett volna adnia neked? Nem hiszem, az az ő fizetése" Ja, és nyilván nem ugyanabban a háztartásban él mint a felesége meg a három gyereke....
2016. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
24%
"A férjem keresete 280.000 Ft. Ez sok?" Ja, nem. Az a 200 meg még kevesebb.
2016. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!