Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
6%
Ide jöttél dicsekedni? :D Posztold ki Facebookra is.
2016. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
25%
Az az elszomorító, hogy névtelenül ide jössz szomorkodni ahelytet, hogy a férjeddel bezsélnél. Szép házasság az ilyen, kommunikáció nélkül.
2016. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
13%
14-es ez a vagyonközösség meseszöveg nagyon nem azt jelenti hogy a férjnek kötelező minden fillérről beszámolnia a feleségének,mert különben jön a rendőrség meg a bíróság! Majd ha válásra kerül a sor lehet osztozkodni az éppen meglévő vagyonon. De addig had legyen joga félretenni a férjnek, hogy ha a nője majd a híd alá juttatja ,miközben a házasságba a pucér seggét tolta csak be ,legalább legyen kis tartaléka átvészelni.
2016. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
80%
Rákérdeznék még egyszer, hogy kaptak-e idén prémiumot és ha nemmel válaszol, akkor elmondanám, hogy megtaláltam a papírt. Mondja el miért hazudik. Lehet, hogy van valami piszkos terve a pénzzel, de az is lehet, hogy nagyon beosztod/beosztjátok a pénzt és szeretné ha mindig lenne nála költőpénz, amiről te nem tudsz és elköltheti "értelmetlen" dolgokra (pl. gyorskaja, cigi, sör).
2016. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sok okos ember van!
2016. dec. 19. 20:03
 26/87 anonim ***** válasza:
69%
58%: Honnan tudod, mit tolt be a kérdező és a férje a házasságba? Rohadt megkeseredett és frusztrált ember lehetsz. És szánalmas is, hogy itt vezeted le az indulataidat. Inkább fuss pár kört.
2016. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
27%
Én elqrváznám, de Ő biztos nem olyan.
2016. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
76%
En este, ha mar alszanak a gyerekek, odaraknam az ejjeli szekrenyere, h lassa, es tudja, h tudod.
2016. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
75%

Drága kérdező! Az én párom mindig felhív ha több fizut kapott, vagy ha valami plusszal ajándékozta meg a főnöke! És utána mindig közösen kitaláljuk hogy tegyük félre, vagy költsük el a pénzt.

Amúgy ha ez történne ami veled, engem is elszomorítana, és én el is mondanám neki már aznap hogy: erről nem akartál volna szólni? :)

2016. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös! Éppenséggel a férjem jött egy bőrönddel ebbe a házasságba, nem én!!! Az én lakásomban éltünk 13 évig, tavaly vettünk közösen egy házat, félig az én lakásomból és félig hitelből. Csak hogy tisztán láss!
2016. dec. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!