Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a férjem kapott 200. 000 Ft év végi prémiumot és nekem nem szólt róla?

Figyelt kérdés
Mosásnál ürítettem ki a zsebeit és akkor láttam meg a papírt, amin rajta van, hogy mennyit kapott.

2016. dec. 19. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. ... Lehet hogy karácsonyi ajándéknak szánta. Én most nem szólnék, csak karácsonykor, ha mégsem emlitene.
2016. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
28%
Mivel ő kapta és nem te nem értem mi a probléma?
2016. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom az, hogy kozos a kassza es egyutt fizetik a kotelezettsegek, elosztjak a jovedelmet? De csak tipp :)

En nem kerdeznek ra amugy. Lehet, elmondja karacsonykor, ha nem, akkor meg jo tanulsag, hogy hogy all a dolgokhoz. De azert meggondolnam, hogy nem az en hibam e.

2016. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem is kb. ennyit kapott, de egyből felhívott munka után, hogy mi történt vele.

Közös kasszán vagyunk, mindketten teszünk bele.


2 dolog lehet.

1, legyél optimista és lehet, hogy tényleg csak karácsonyi ajándéknak szánta és várd, hogy bejelenti

2, valami stiklit csinál


A helyedben várnék egy picit és szóba hoznám, mit találtam a zsebében. A kérdés, hogy ezt karácsonykor szeretnéd borítani, vagy előtte vagy utána. Hogyan bírja a lelked.


A helyedben amúgy én még ma este/holnap kitenném az asztalra, hogy "ezt találtam". És mondanám, hogy bocsi, de ezt nem akartad kidobni.


Ahogy reagál, abból le tudod szűrni, hogy mi volt a terve a pénzzel.

2016. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
84%
Drága #2-es, nem a kérdező lakótársáról van szó, hanem a férjéről, akivel vagyonközösségben élnek.
2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
81%

Na, tehát 2 dolgot tennék a helyedben (utolsó két bekezdés).

Vagy kivárni, vagy szembesíteni.

Elnézést, ahogy írtam, csak elgondolkoztam menetek közben :)

2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
61%

Kevés az infó. Ha a jövedelme kiemelkedő, lehet, hogy feleslegesnek találta megemlíteni. Vagy elfelejtette (vannak emberek bámulatosan rossz memóriával). Írták a meglepetést, ésatöbbi. Ha el akarja titkolni, akkor amatőr, hogy a papírt a zsebében hagyta, ahol megtalálhatod.

De rá is kérdezhetsz, egy házaspár legyen már olyan kapcsolatban, hogy tudnak egymással beszélni.

Semmit nem tudok rólatok, fogalmam sem lehet az okról.

Én nem gondolnék semmit a világon, ő dolga, nem? Nem mindenkinek fontos, hogy tudjon minden párszázezerről, főleg akkor nem, ha sok van s úgyis mindenkinek van saját és jut mindenre... Szűkösebb helyzetben vagy ha az egyikük kezeli s osztja be a pénzt, más.

2016. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
12%
Te is kaptál, de te biztosan elmondtad neki, ugye?
2016. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
28%
Öröm látni, hogy a házastársak között őszinte viszony és megfelelő kommunikáció vagy és meg tudják oldalni a problémáikat közösen. Ja hogy nem...
2016. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy vett belőle valami ajándékot vagy utazásra befizetett. Én megvarnam a karacsonyt
2016. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!