Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes dolog, ha a szülő...

Helyes dolog, ha a szülő megengedi a GYEREKÉNEK, hogy a barátjánál-barátnőjénél aludjon?

Figyelt kérdés

Mostanában akkora divat lett ott aludni barátnál-barátnőnél...15-17 évesekről beszélek. Nagyon sok ilyen jellegű kérdés van, hogy "Miért nem engedi anyukám-apukám hogy ott aludjak a barátomnál?" Szerintem nagyon jól csinálja egy szülő ha nem engedi, tekintsünk el attól, hogy szexuális kapcsolat akkor is lehet, ha nem alszanak együtt. Ettől eltekintve sem helyeslem. Miért lenne az jó ha két GYEREK együtt alszik? Nem feltétlenül az a helyes szülői magatartás aki megengedi. Mégis a legtöbb válasz olyan jellegű, hogy miért is ne? Nem azt mondom, hogy egy 15-17 évesnek ne legyen barátja, de miért kell együtt aludni? Én 16 évesen ismertem meg a páromat s eszembe nem jutott volna nála aludni...később, már 18 voltam, mikor felvetődött a téma akkor sem éreztem feltétlenül, hogy helyes lenne, vagy nem bírom elviselni ha nem mehetek. Most már végül is mehetnék, de reggel nem szeretnék anyós-apósba botlani a fürdőszobában, túl kellemetlen a szituáció szerintem, ha belegondolunk, gyerekek esetében még inkább...Aztán az erkölcsi dolgok...a pszichológiai hatások stb amik gyerekek esetében nem feltétlenül jó...miért egyezik bele mégis sok szülő? miért nem tanítják a gyereket arra ami a helyes?


2o-L


2010. ápr. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:

21:48 örvendek, hogy nem a vita folytatódott:)

igen, pontosan...

valahogy nem tudtam megfogalmazni a fő problémámat az ott- alvással neked sikerült...

2010. ápr. 26. 21:50
 82/88 anonim ***** válasza:
74%
milyen szánalmas...
2010. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
81%
Te egy ki.baszottul kiállhatatlan,öntelt és undok ember vagy,nemhiszem hogy félned kellene attól hogy bárki gyereket akar tőled:DDd
2010. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 A kérdező kommentje:

:D

szerencsére hogy Ti kedves válaszadók tökéletesek vagytok és számtalan tökéletes gyereket fogtok nevelni:)

És nem kell aggódni miattam, köszi megoldom majd a gyerekvállalás témát, sőt a nevelést is.

Nem fogok primitív tizenéveseket nevelni akik másoknál alusznak, nincsenek értékeik, 15 évesen legfontosabb dolguk a "párjuknál alukálni"...na de nem kezdem s végzem én itt nem akarok térítgetni, mindenkinek a saját dolga:-S


Aztán huszon évesen mennek a gyerekeitek pszichológushoz vagy itt teszik fel a kérdéseiket hogy miért olyan az életük amilyen?! NA de áldásom rájuk:D


Többet nem válaszolok, szóval lehet vitatkozni tovább, nélkülem:) :D


És nem kell engem szánni, köszi:D na mindent bele továbbra is lehet szapulni mocskolni engem:)) hajrá

2010. ápr. 27. 06:28
 85/88 anonim ***** válasza:
73%
Minden esetre tényleg le lehet zárni a vitát, mert a kamaszok véleménye nem mérvadó, persz, hogy ők normálisnak tartják a fiúknál alvást. Azok az anyák, akik azért engedik meg a lányuknak, merthogy ha nem engedné, akkor a 15 éves lány a focipályán, vagy itt-ott nyilvános helyeken izélne, elég szánalmas. Arra nem is gondol, hogy az előző generáció is élt házasság előtt szexuális életet (én is) és ha hiszik anyukák, ha nem, nem volt tömve a focipálya k.efélő párocskákkal. Meg lehet ezt intelligens módon is oldani, más családjába pofátlankodás nélkül. Az egyetlen érv, ami felhozható a kérdező ellen, hogy "maradi". Ez az érv elég karcsú. És végül, talán meg kéne kérdezni egy-két fiús anyukát is, hogy mennyire örül annak, hogy idegen kislányok szaladgálnak a lakásában, és mennyire szeretné, ha a menye egy ilyen kis itt-ott alvós liba lenne. Ismerve a fiús anyukák mércéjét, sosem engedné a fiának, hogy egy ilyet elvegyen. Úgyhogy libuci veheti a sátorfáját és mehet a szomszéd családba aludni. Ja és az utolsó: ha egy látó bekerül egy 30 fős vak társaságba, akkor ki kell nyomni a látó szemét , mondván, hogy az a normális? Ezt annak üzenem, aki azzal érvelt, hogy a kérdezőnek azért nincs igaza, mert ezen a topikon 90% ellene van.
2010. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igaza van a kerdezonek.Es egyaltalan nem o beszelt lekezelo hangnemben, hanem a valaszolok.Nem is lekezeloen, hanem, durva, bunko, agressziv, kozonseges hangnemben.En mar ezert sem szeretek idejonni erre az oldalra, mert annyi bunko ember van, hogy az hihetetlen.Ha nem azt begeted, amit a tobbiek, akkor maris prud, idiota, hulye, beteg stb.vagy.Amugy a hulyek mindig tobben vannak....:-)

A kerdesre valaszolva, en sem tartom helyesnek a 15 evesek egymasnal valo alvasat.eloszor is, meg egyaltalan nem erettek a szexre, hiaba is allitjak.Lehet, h testileg igen, de agyilag nem.En 16 evesen kezdtem el szexualis eletet elni, most 23 vagyok, es mar sajnalom, hogy ileyn hamar kezdtem-igaz nem volt rossz elmeny, de kulonosebben jo sem.De talan jobb lett volna varni.Most enmnyi idosen sokkal jobban elvezem a szexet, mint 16 evesen, sot, most elvezem.Arrol nem is beszelve, hogy szerintem szexelni igazan ugy jo, ha szerelmes is vagy a parodba, nem csak azert csinalod, mert mar a tobbiek is csinaltak.Egy 15 eves lanynak milyen erzelmei vannak??kb 2 hetig bolondul egy pasi utan, aztan elfelejti, es a masik heten mar masba szerelmes, de ez igy a normalis.Akkor most mindenkivel fekudjon le??erre most tamadhatnanak azok, akik 15 eves koruktol 20 eves korukig csak egy pasival voltak.Hat ok meg a legnagyobb hulyeseget csinaltak sztem....pont ezek azok az evek, amikor fiuzni kell, bulizni(persze bizonyos hatarokon belul)Ja, meg ugy birom, mikor ezzel jonnek hogy attol h egyuttalszunk, meg nincs szex...:-)Sztem ezt csak a nyomik csinaljak:-)Milyn pasi az, aki nem akar megfektetni egy csajt, mikor az ott fekszik mellette?Szanalom...egy normalis pasi begerjed a csajra-mar ha jo a csaj-, ha nem, akkor meg egy toketlen, papucs gyoker, aki hagyja, hogy a no kormanyozza(mert biztos nem az o akaratabol nincs szex:-)))Amugy tok mindegy, kerdezo, mindig lesznek majd ilyen lenge erkolcsu noszemelyek, akik prudnek neveznek, mert nem ugrasz egyik pasi agyabol a masikba.En egyetertek veled.Ok meg tanacskozzanak a gyakorin a huvelygomba kezeleset illetoen:-))

2010. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
66%
Egyebkent, nezegessetek csak egy kicsit a szexualitas kategoriaban!Szanalmas, milyen kerdeseket tesznek fel, pont ez a korosztaly.Na, ilyenek a mai fiatalok, a nagy ottalvosdinak meg szabadsagnak ez a vege...elozo vtam
2010. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
A kerdezövel vagyok 1 velemenyen. Nem normälis az ottalväs. En meg azt se engedtem, hogy a länyom a barätnöjenel aludjon, nemhogy egy fiunäl. Ez a viläg nem normälis. Ezert van annyi abortusz tizenevesen. Amelyik szülö tämogatja a kiskoru gyereke össze-vissza kefeleset, az nem komplett. Persze ettöl lehet, hogy a gyerek megis csinälja, szülö häta mögött. De egy szülönek legyen erkölcsi tartäsa. Nem vagyunk ällatok.
2013. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!