Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sok szülő...

Mért van az, hogy sok szülő nem nagyon akarja megengedni, hogy gyermeke a barátjánál/barátnőjénél aludjon? (itt most a 13-15 éves korosztályról beszélek)

Figyelt kérdés
Mért gondolják,hogy az együtt alvás=szex?Tényleg nem gondolnak bele,ha akarják úgyis megcsinálják?
2010. nov. 14. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Épp most akarom anyunak bevallani h van egy barátom de messze lakik XD és téli szünetben szeretné ha ott aludnék mert mire odaérek 4óra alatt vissza is jöhetek:S 15/L XD
2010. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én sem értem, nekem szerencsére nem ilyen szüleim vannak de az egyik barátnőmnek pontosan ilyenek de ő 16 éves! Ők sem engedik meg hogy a lányuk a barátjánál aludjon vagy fordítva. Szerintem ők is tisztában vannak vele hogy ha akarják úgyis megteszik, mert gondolom ők sem csak éjjel szokták...de azzal hogy megengednék úgy érzik hogy áldásukat adnák az egészre és szerintem ezt nem akarják. Amúgy 13-14 évesen még eléggé korai a szex!
2010. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Persze nem mindig jelent alvás szexet.

De amikor jó kis példák vannak a szülők előtt (akár itt a gyk.hu szex kategóriája), főleg tinédzserkori "baklövések", akkor persze, hogy nem engedi.

És 13-15 évesen még fiatalok vagytok.

2010. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Én sem szeretem, amikor a 13-15 évesek felelőtlenül szexelnek, aztán siránkoznak, de most itt az együttalvásról volt szó.

Teljes mértékben egyet értek a kérdezővel, bárhol megtörténhet. Az én szüleim ezért gondolkodtak úgy, hogy inkább vagy otthon vagy a páromnál aludjunk (ismerik a szülők egymást), mint egy kocsiban vagy szállodában történjen meg. Mondjuk én nem 13-15 voltam, hanem több, de a helyzet már nem sokkal másabb.

2010. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért van ez mert nem helyénvaló.Én 20 éves voltam amikor ott aludtam a barátomnál és már 1 éve voltunk együtt akkor.Mostanra már a férjem és 2 gyerekünk is van .Mindennek megvan az ideje csak ki kell várni.28 éves Nő
2010. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi kivetni való nincsen abban, hogy 13 évesen nem engedik a szülők h gyerekük másik lánnyal/fiúval aludjon!!
2010. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
basszus, ne akarjátok már ha egymással aludjatok.. mert ez olyan menő, ugye? hát nem... 13-15 éves korosztálnyak maradjon a csók.... -.-
2010. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem engedném meg,13 évesen még barátja se kéne,hogy legyen,16 -17 évesen már inkább de 13-15 évesen még NAGYON ÉRETLEN GYEREK!
2010. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem semmi kivetni való nincsen abban, hogy 13 évesen nem engedik a szülők h gyerekük másik lánnyal/fiúval aludjon!!"


~Vele értek teljesen egyet:'D pedig 15 éves vagyok..és lány..és már volt barátom.És megtudtuk volna úgy is oldani,hogy nappal csináljuk..o_O de nem akartam..még nem éreztem rá készen magam..14 éves voltam akkor,ez volt egy éve majdnem,és még nem éreztem azt,hogy ez a fiú az,akinek jó lenne,ha odaadnám..:D

Én semmit sem siettetek,és majd eljön az a srác,akivel majd jól érzem magam,aztán akkor odaadom neki:$ nem kell összevissza felelőtlenül szexelni.Az butaság..:D

2010. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 éves a lányom.

Kérdező, hidd el, hogy ez a kor még GYEREKKOR.

Próbáld levezetni az energiáidat más módon (tanulás, sport).

2010. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!