Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sok szülő...

Mért van az, hogy sok szülő nem nagyon akarja megengedni, hogy gyermeke a barátjánál/barátnőjénél aludjon? (itt most a 13-15 éves korosztályról beszélek)

Figyelt kérdés
Mért gondolják,hogy az együtt alvás=szex?Tényleg nem gondolnak bele,ha akarják úgyis megcsinálják?
2010. nov. 14. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Persze végülis sokkal jobb ha mondjuk valahol máshol csinálják mert mint azt már leírták előttem is ha akarják fogják.


pl.Anyám mesélte hogy mikor gyerek volt (13-14)az egyik osztálytársnőjének nem engedték meg a szülei hogy együtt aludjon a barátjával (meg eléggé rövid pórázon volt)elmentek strandra és az öltöző fülkében történt meg az aktus.


hát ez 1000-szer jobb szerintem is. -.-

2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
13-15 évesen még gyerek az ember! én sem engedném meg soha, hogy ilyen csipszarosan már a barátjánál vagy barátnőjénél aludjon a gyerekem! majd 18 évesen bőven ráér ott aludni...
2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

13 evesen?! Azert, mert normalis a szulo es felti a kolyket.


Ha en anya lennek, abban az esetben engednem meg, ha egy szobaban aludnanak velem mindketten, az agyam bal oldalan az egyik, a masik meg a jobbon es az agy elott ott lenne a csalad hazorzo kutyaja,nalam megy baseball uto.

Megall az eszem...

19/L

2010. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*meg egy
2010. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
amikor én 13 éves voltam, az volt a nagy menő, aki üvegezett már életében. 15 évesen az, akit megcsókoltak már, és 17-18 évesen, aki elvesztete a szüzességét. Én abszolút nem értem a mai tizenéveseket. tönkre teszik magukat, nem hiszik el, ostoba módon azt gondolják, hogy az ember, amikor figyelmezteti őket, akkor csak rosszindulatú és hülye, aztán meg majd jön, hogy bár rád hallgattam volna! kedves 13-15 évesek: mindennek meg van a maga ideje és a maga helye. és mindent ki kell élvezni. 13-15 évesen az első csókokat izlelgessétek és kézen fogva sétáljatok és beszélgessetek és nevessetek és lógjatok együtt, álmodozzatok. Ne hagyjátok ki ezt a korszakot, mert később lélektelennek, olcsónak fogjátok a szerelmet, szexet érezni és nem fogjátok megtalálni a helyeteket a kapcsolatokban. nem ártani akarunk, nem visszafogni, nem vagyunk hülyék, tapasztaltabbak vagyunk és látjuk a hibákat, amiket elkövettek.
2010. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én 15 évesnek engedném, ha bízok benne. Az ott alvás nem feltétlenül jelent szexet. 16-17 évesen 7 hónapig én is csak aludtam a barátommal...
2014. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!