Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes dolog, ha a szülő...

Helyes dolog, ha a szülő megengedi a GYEREKÉNEK, hogy a barátjánál-barátnőjénél aludjon?

Figyelt kérdés

Mostanában akkora divat lett ott aludni barátnál-barátnőnél...15-17 évesekről beszélek. Nagyon sok ilyen jellegű kérdés van, hogy "Miért nem engedi anyukám-apukám hogy ott aludjak a barátomnál?" Szerintem nagyon jól csinálja egy szülő ha nem engedi, tekintsünk el attól, hogy szexuális kapcsolat akkor is lehet, ha nem alszanak együtt. Ettől eltekintve sem helyeslem. Miért lenne az jó ha két GYEREK együtt alszik? Nem feltétlenül az a helyes szülői magatartás aki megengedi. Mégis a legtöbb válasz olyan jellegű, hogy miért is ne? Nem azt mondom, hogy egy 15-17 évesnek ne legyen barátja, de miért kell együtt aludni? Én 16 évesen ismertem meg a páromat s eszembe nem jutott volna nála aludni...később, már 18 voltam, mikor felvetődött a téma akkor sem éreztem feltétlenül, hogy helyes lenne, vagy nem bírom elviselni ha nem mehetek. Most már végül is mehetnék, de reggel nem szeretnék anyós-apósba botlani a fürdőszobában, túl kellemetlen a szituáció szerintem, ha belegondolunk, gyerekek esetében még inkább...Aztán az erkölcsi dolgok...a pszichológiai hatások stb amik gyerekek esetében nem feltétlenül jó...miért egyezik bele mégis sok szülő? miért nem tanítják a gyereket arra ami a helyes?


2o-L


2010. ápr. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
80%
Egy vaskalapos,besavanyodott pi.csa vagy . Az élet nem fekete meg fehér,ja és amíg nincsen 17 éves gyereked addig szeirntem felesleges azt tervezgetned,hogy hogy meg miként fognak menni a dolgok:) Tapasztalat. A másik: az érettség,felelősség felvállalása nem azon múlik hogy 17 vagy 18 éves valaki.
2010. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
63%

Huszon évesek életvitele az, hogy együtt aludjon a barátjával? Na ne röhögtess már! Te amióta betöltötted a 20at, mindenkit lenézel? Kinek hiszed te magad?

Az se tűnik fel, hogy a válaszolók 90%a nem ért veled egyet?

Te meg még mindig magyarázod.. Áááá nehéz eset vagy

2010. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:

Én 18 éves leszek 3év 8hónapja vagyunk együtt a párommal és nekem egyetlenegyszer nem engedték meg hogy ott aludjak a pároméknl vagy fordítva!

Volt egy hetes nyaralás oda elengedtek mondjuk.

2010. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:

Vajon miért csak azok érvelnek az együtt alvás mellett akik korán kezdték? Talán utólag savanyú a szőlő vagy fáj az igazság...sajnos sok gyerekbe nem nevelnek értékeket manapság és nem ér semmit a testük, sem a lelkük, mert nem értik, mi miért fontos...


"én a 20:49 válaszolóval értek egyet! És kérdező maradi vagy és idegesítő, mert nem tudom leírni a 20-at csak ilyen nyomorékul mint 2o"

Nincs 0 a laptopomon, magyar karakter mellett, csak ebbe tudtál belekötni? ennek meg mi köze a témához?

2010. ápr. 25. 21:25
 35/88 anonim ***** válasza:
72%

Nem értelek.

Akik korán kezdték, azoknak miért lenne savanyú a szőlő?

Ez esetben akkor mondhatnád, ha 20 éves szüzek írnának id,e és nem engednék a KAMASZt sehova...

De ez esetben nem érted ezt a savanyú a szőlő jelzőt.

Szerintem bújj el..

2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:

21:23 kérlek ne forgasd ki a szavaimat

Nem mondtam, hogy a húszas éveikben járóknak a sajátossága, de sokkal inkább mint egy tizenévesnek. És nem, nem nézek le senkit aki fiatalabb nálam, vannak még normális tizenévesek:)


Ja és nem mondtam, hogy lenézem aki azt teszi, egyszerűen nem helyeslem, ennyi...mindenki azt tesz a saját életével amit akar, ez csak egy kérdés volt nem kell így felháborodni:)



A másik, épp kiemeltem, hogy nem (csak) a szex miatt nem tarom helyes dolognak az együtt alvást...azt anélkül is lehet, nem vagyok szemellenzős, tudom mi a helyzet:)

2010. ápr. 25. 21:29
 37/88 anonim ***** válasza:
45%
:DDDDDDDDD Egy vicc vagy ..kéne már egy jó nagy bré a lábad közé,úgy tűnik
2010. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:

És miért van az, hogy nem azok írnak akiknek gyerekük van, hanem azok akik tizenévesen jó dolgukban a barátjuknál aludtak?!


Ja, és nem bújok el, nem szeretek bújócskázni, ha valami nem tetszik ne írj, köszi

2010. ápr. 25. 21:30
 39/88 anonim ***** válasza:
56%

Nekik biztos van jobb dolguk annál, minthogy a te pitiáner kérdéseddel foglalkozzanak.

Vagy nem értenek veled egyet, és minek írják le, ha neked 4 oldalnyi válasz se elég arra, hogy "meggyőzzön", vagy bármi..

Senki se ért veled egyet, nem esik le? Szánalom vagy!

2010. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:

Miért kell lenézően beszélgetni, írogatni? komolyan ez annyira jellemző...ha valakinek valami nem tetszik egyből támad, sérteget, aláz, pi.csáz és társai...

aki normálisan nem tud válaszolni az ne írjon, mert felesleges, nem fogom felhúzni magam:)

2010. ápr. 25. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!