Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 81/91 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj de 18 évesen ugyan mivel lehetne rommá keresni magát egy frissen érettsigizett diáknak?


Semmivel.


Mehet diákmelóra 300 Ft-ért.

Ezt használja ki rengeteg munkaadó.


Vagy mehet szalag mellé,csak ott nem nagyon fogják elnézni,hogy suliba jár nappali tagozaton,már ha felveszik egyáltalán,ha meghallják,hogy suliba jár.


Lehet te ezt erkölcsösnek nevezed.(Én inkább csak kényszerhelyzetnek),de jobban hangzik ezt mögé tenni,mert így kevésbé fájó...

2016. ápr. 1. 16:05
 82/91 A kérdező kommentje:

Én ezt nem k-rvának hívom,hanem rátermettségnek.


Már fiatalon azon van,hogyan lehet spórolni.


Minden életkornak megvan a maga előnye és hátránya.

Vannak akik mindig csak a hátrányokkal küszködnek.

2016. ápr. 1. 16:09
 83/91 anonim ***** válasza:

77-es:


az olyan pasi valószínűleg dobja a húgodat 3 hónap után, mert megunja... akinek az elég, hogy dugnak, és van olyan pénzes, azt nemcsak a húgod környékezi meg. És ha ki tudja használni, miért ne? És itt nem egy olyan nyitott kapcsolatról beszélünk, ahol vannak érzelmek, van összekötő kapocs, hogy jó, másokkal is dugunk stb. Ha megunja, akkor kolonc lesz a nyakán egy tanulgató, végzettség nélküli kis p.csa. És ha jön a következő csajszi, akkor veheti is a nyúlcipőt.


A húgod nem érett attól függetlenül, hogy kimondja azt, hogy lusta dolgozni, derogál neki koliba menni, inkább szállásért dug vmi fazonnal. Akkor lenne érett, ha 18 évesen nem úgy döntene, hogy egy olyan pasastól teszi magát anyagilag függővé, akinél nem tudhatja, hogy nem dobja-e ki heccből x hét, hónap után. Akkor hova megy? Koliba év közben a két szép szeméért nem fogják beengedni, mehet a híd alé csövezni.

2016. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:

Manapság már mindenre rásütik,hogy prostituált:)


Van egy ismerősöm,aki Londonban rúdtáncol,a többszörösét megkeresi annak,amit egy gyári munkás leányzó,aki 20 évesen ugyanúgy rúdtáncolhatna,csak gyáva hozzá és erkölcsös.


Bezzeg azt irigyli,hogy a másik "kevesebb munkával" több pénzt keres.

De ki mondta neki,hogy 20 évesen gyári munkára menjen,amit egy 40 éves nő is megtehet,viszont a rúdra már nem fog menni 40 évesen...



Ez is innen ered,hogy a kolis is szeretne lakásban lakni,de a vele járó hátrányokra már nem képes.De irigykedik,és azzal védekezik,hogy ő "erkölcsös".

2016. ápr. 1. 16:14
 85/91 A kérdező kommentje:

Szóval én ezt az "erkölcsös" szót nem szeretem,mert szerintem egyenlő a gyávával,csak úgy jobban hangzik.


Nincs azzal gond,ha valakinek nincs ehhez bátorsága,csak akkor mondja azt,ne kerteljen...

2016. ápr. 1. 16:16
 86/91 anonim ***** válasza:
jó..akkor ha a feleséged fog megcsalni téged akkor se fogsz rá haragudni hiszen csak rátermett? sőt, büszke is leszel rá?
2016. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg hülye vagy, kérdező, jó, hogy szentté nem avatod a húgodat, meg magadat is.

Laktam kollégiumban, ahol olyan élet és hangulat volt, hogy a pesti vagy albiban lakó évfolyamtársaink bejártak hozzánk, volt, aki rendszeresen bent is aludt. Filmklub volt, rendszeres (és érdekes) előadások, az alagsorban büfé, remek zenékkel. Sokukkal a mai napig tartom a kapcsolatot, mint már korábban írtam, nem kis emberek laktak bent, ill. jártak be.:-) Aki akart, simán talált melót, én is dolgoztam (orvosi mellett), kaptam ösztöndíjat is, nem sokat láttak otthon, mert hétvégéken is mindig volt program, futotta a pénzemből - és senkivel nem kellett lefeküdnöm érte.

A végzettségemnek (és nem a p.námnak) köszönhetően ma az átlagjövedelem 3-4-szeresét keresem, és nem kell szembeköpnöm magam, ha tükörbe nézek.


Bátorság ahhoz kell, hogy az ember felvállalja a nehézségeket is a céljai eléréséhez, valamint a felelősséget is a cselekedeteiért. Kényelmi okokból k.rvának állni, majd ezt relativizálni és valamiféle pozitív dolognak beállítani - nos, ehhez nem bátorság, hanem lustaság, hülyeség és az erkölcsi érzék és önbecsülés teljes hiánya kell.

2016. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
én kolis voltam, vehettek volna nekem lakást, de a világ minden kincséért se cseréltem volna el. A koliból vannak a legjobb emlékeim. És érdekes módon, mindig tudtam aludni, pedig minden kis zajra felébredek. 11től csendrendelet van, tehát az után már nem lehet zajongani ott sem. Vizsgaidőszakban meg 10től. És igen, inkább nyomorognék, de tudjak tükörbe nézni.
2016. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:

Figyi, kérdező, tényleg lehet emögé liberális nézeteket tenni, és elfogadható is, én spec. nem nézem le a húgodat amiatt, amit szeretne, meg hülyeségnek tartom kölcsönösen lenézni egymást, mert valaki erkölcsös vagy sem.. De ugye az albérlet vagy lakhatás üzlet. Aki nem pénzzel, hanem szexuális ellenszolgáltatással akarja ezt megoldani, jobb helyeken üzletszerű kéjelgésnek hívják. Az meg a prostitúció.

Na köszönöm, hogy segíthettem.

Ja de a húgod egyvalamit jól jegyezzen meg: ha talál ilyen férfit, ott nem ő fog diktálni, hogy aszongya, őszintén elmondja, hogy miújság, és tart, amíg az egyetem. Az addig tart, míg a főbérlő akarja, aztán meg kirakja, mint egy k..át. Merthogy annak fogja tartani.

2016. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:

"Nincs azzal gond,ha valakinek nincs ehhez bátorsága,csak akkor mondja azt,ne kerteljen..."


Én is pont ezt mondom. Nincs azzal baj, ha valaki prosti, de akkor ne kerteljen, hanem vállalja fel.


Rátermett... de aranyos vagy. Persze, az utca sarki prosti is csak rátermett, mert ez volt a legegyszerűbb. Ébredj már fel.


Egy ilyen pasi pont nem fogja a húgodat egyenrangú félként kezelni, mert pontosan tudja, hogy micsoda: ágybetét. Használja, amíg kényelmes, utána meg jön a következő. Nehogy azt higgye már a húgod, hogy majd öt évig fogja dédelgetni egy jókötésű, kedves, középkorú úr, aki megosztja vele az estéket a kandalló mellett a szép belvárosi lakásában.

Nem tudom, te milyen álomvilágban élsz. Hányszor nézted meg a Micsoda nő című filmet? Azt hiszed, a valóság is ilyen? Pedig mondják a végén, hogy "ez Hollywood".

2016. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!