Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 31/91 anonim ***** válasza:
100%

Ember, jelenleg az áron vitatkozunk, azt már látjuk, h mi. Többen mondtuk, hha prosti, akkor ne 70ért legyen az, hanem többszárezerért.

Nektek meg két nagy saller kellene az apukátoktól...

2016. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:

73%-os,kezdek irigység szagot érezni a levegőben nálad.


Gyanítom fiú vagy,és te nem élhetsz ezzel a lehetőséggel,mert ritkán adatik ez meg férfinek,és adod itt a nagy erkölcscsőszt.


Már többször leírtam,hogy nem szex-szel fizetős albérletet akar,hanem egy olyan barátot,aki nem kér a barátnőtől albérleti díjat.


Ezzel az erővel több millió emberre mondhatnád,hogy prostituált,aki a párjával él abban a házban,amit nem ő vett,hanem a párjáé,és nem kér érte albérleti díjat.


Ha egy 20-on éves barátja lenne,aki szintén tanul,vagy esetleg dolgozik,és ő is albérletet fizet,akkor lenne szemétség ez az állapot.

Viszont egy saját egzisztenciával és lakással rendelkező ember szerintem nem szokott kérni lakbért a párjától.Legalábbis nekem megalázó lenne egy ilyen kapcsolat,mindkét oldalról.


Nyilván nem így akar párt keresni,hogy "Na heló,van lakásod,akkor beköltöznék!'De ez is szempont,és ha a pasi rákérdezne,akkor inkább lenne őszinte,mint megjátssza azt,hogy ez nem így van.


Pontosan az a lényeg,hogy olyan pasit akar találni,aki ezt megérti és nem úgy tekint rá,mint egy fizetős nőre.


Nagyon sok nő csinálja ezt,úgy,hogy eljátsszák,hogy ők mennyire szeretik a pasit,és velük akarják leélni az életüket.


Na meg nem úgy gondolta a húgom,hogy ma megismerlek,holnap meg költözök.

2016. márc. 30. 08:14
 33/91 anonim ***** válasza:
76%

Azt megértem, hogy vmi vidéki kisvárosból Pestre akar jönni... itt jobb ált. az egyetemi oktatás, tartalmasabb a kulturális élet, jobbak a munkalehetőségek. Nem kell úgy beállítani, hogy jaj, a hercegkisasszony világot akar látni meg csak a buli miatt...


Azt mondjuk nem értem, akkor a koli miért nem jó... én inkább itt látom a bajokat, hogy csupasz seggre neki csak a "saját" albérlet a jó. És igen, nekem nem lenne gyomrom ehhez. Amúgy meg a középkorú pasasokból, akik jól tartják magukat, ugyanolyan hamar megunják az ilyen pipiket, mint a húszas-harmincas korosztály pénzes csávói. Akik nem fogják megunni, azok az igénytelen 40esek meg a taták... szóval kb. azok, akikhez kevesebb csajnak van gusztusa.

2016. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
100%

hogy a kérdésre is válaszoljak: nyílván sokan csinálják ezt. én is tudok olyan csoporttársat, aki egy vállalkozó pasival jár. közel van az egyetemhez lakása a fickónak. ott lakik a csoporttársam is.

állítólag csak azért van vele,hogy ingyen lakjon ott. de szerintem ezt csak ő tudja legbelül,hogy tényleg szereti a fickót,vagy csak érdekből van vele?

hogyha csak érdekből, akkor én ugyanúgy prostitúciónak tekintem.

de nyilván mindenki maga tudja. csak szerintem,hogyha otthon is élhetne a húgod, nem kéne dolgoznia sem, akkor ezt kéne inkább választania, nem a pesti egyetemet.(és mellé a ribiskedést)

2016. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
Hat, ezt eltervezni eleg konnyu, de ha majd tenylegesen sor kerul ra, akkor kiderul, h mennyire van gyomra hozza. Majd amikor latja, h a kozepkoru pasi budos, meg mufoga van, meg szottyadt a teste, meg ramaszik, akkor el fog gondolkodni. Nem egy ilyen ismerosom van, akik ezt tettek, es nagyon keves van koztuk, aki birja is. Az osszes tobbi teljesene beleszaradt. Volt olyan, aki ferjhez is ment egy ven pasihoz, szult neki gyereket, es par ev alatt teljesen hozzaoregedett a pasihoz, m boldogtalan es ez kiul az arcara is...
2016. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
100%

Azt cikinek találod, ha egy pár megosztja a lakhatási költségeket, de azt nem, ha ingyen növeszted a hátsódat valakinek a lakásában? Mert ugye az áram, a víz, a fútés, stb ingyen van neki, és nem számít, hogy egy második ember is használja. Érdekes hozzáállás.


Néha komolyan elgondolkodom, hogy az emberek milyen világban élnek.


Nézd, egy normális kapcsolatban azért vagy valakivel, mert vele akarsz lenni. Hosszútávon, nem csak "élvezzük a jelent".

Ha azért vagy valakivel, mert annak van lakása, és nem kér érte pénzt, az érdekkapcsolat. Nem vele képzeled el a jövődet, csak épp lefekszel vele, mert muszáj. Ez a kitartottság.


Persze, biztos fog ilyet találni, bár osztom a többiek véleményét, hogy ez nagyon gáz.

Arra még nem gondolta húgod, hogy szimplán koliba menjen? Neki rögtön lakás kell a belvárosban? Ilyen igények mellett nem fogja egyhamar feladni a jelenlegi "karriervágyait".


Azt meg nem értem, te miért bólogatsz. De hát ezek szerint hasonló morális értékekkel rendelkeztek mind a ketten. Miért nem mész el te is idősebb nőket kényeztetni, fiúk előtt is fenn áll a lehetőség. Vagy csak akkor tetszik az ötlet, ha más csinálja?

2016. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:

Nem írtam azt,hogy a fogyasztásért nem fizetne.

LAKBÉRRŐL beszéltem.


Tudod,attól a lakás nem fog elkopni,hogy 1 helyett 2 ember tapossa a padlót..


A rezsiibe,ha úgy lenne beszállna,de ha magától felajánlaná,hogy ne fizessen a rezsibe,akkor nem tiltakozna.

2016. márc. 30. 14:53
 38/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nézeget társkeresőn, mert egyébként nem lenne jelentkező, hanem kifejezetten spórolás céljából, meghatározott, földrajzi és anyagi paraméterek alapján. Teljesen mindegy, hogyan magyarázod ezt, a húgodnak egy kitartó kell, és kész.

Felőlem egyébként azt csinál, amit akar, átmenetileg biztos talál magának valakit. Más kérdés, hogy ha ennyire céltudatos, azt a pasi is levágja, sok tiszteletet ne várjon tőle.

2016. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy a nő együtt lakik a párjával, és nem fizet érte... A gond avval van, hogy a húgod konkrétan EMIATT akar ilyen pasit. Igen, tényleg vannak ilyenek, akiknek nem engedi a barátjuk, élettársuk, hogy beleadjon az albérleti díjba, rezsibe, de feltehetőleg ők nem ezzel a céllal jöttek össze a sráccal... Legalábbis NORMÁLIS esetben nem.

De az a szituáció, amikor valaki konkrétan azért keres egy jól szituált partnert, hogy az eltartsa, pénzelje... igen, ezt nevezik prostitúciónak. Talán egy fokkal gyengébb fajtája, mert a nőnek csak egyetlen partnere van, de a lényegen nem változtat: pénzért csinálja azt, amit kell.

2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%

"70 ezer egy szobáért? Hát azért az túlzás szerintem. Én pár éve laktam 1 lakótárssal egy vidéki városban,és fejenként 20 ezret fizettünk rezsivel együtt."


kulcsszavak: pár éve, vidéken. Hidd el, hogy Pesten most el vannak durvulva az árak. Ja, és ne abból indulj ki, hogy az ingatlanos oldalakon sok lakás van olcsón, mert azok a csalik, nem igazi bérelhető lakások.


"70ért egy teljes lakást lehet már szerintem Pesten is találni."


Hát az annyiért vagy nagyon a gettóban van, vagy nagyon kint a halál szerszámán.


"De itt nem prostitúcióról lenne szó.Látom egyesek félre értik. Hanem egy barátot találni,aki nem kér lakbért."


A prostitúciót úgy definiáljuk, hogy anyagi javakért kefélés. Amit a húgod tervez, az ez. A "nem pénzért, hanem ingyen lakhatásért" meg a "nem prostitúció, mert mások is csinálják" nem jó ellenérvek.


"Vagy,ha te független középkorú pasi lennél,elkérnéd a barátnődtől az albérleti díjat?"


Ha független, jómódú középkorú pasi lennék, nyilván nem lennék hülye elhinni, hogy egy 18 éves csajnak a két szép szemem tetszett meg.

2016. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!