Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 11/91 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy én nem tudom segíteni.

De ezt nem is várja el.


Igazából ő is lakhatna itthon ingyen,és dolgoznia sem kellene suli mellett,ha nem akar,mert eltartani eltudják a szüleim.


De ő minden áron Pestre akar menni..

2016. márc. 29. 21:37
 12/91 A kérdező kommentje:

Azt mondta,ha nem jön össze a pasival a dolog,akkor átjelentkezik az itthoni egyetemre.

De mindenképpen megakarja próbálni,mert szeretne egyszer Pesten lakni,kapcsolatokat kiépíteni,és szerinte jobbak az esélyei,ha már az egyetemi évek alatt megismeri a várost,az ottani közeget..

2016. márc. 29. 21:42
 13/91 anonim ***** válasza:
78%

És most itt keresel pasit a ribizli húgodnak, vagy miért írtad ki a kérdést. Nyilván ha jól néz ki akkor fog találni valami apja korabelit aki kezelgeti. Gratulálok az ötlethez és ahhoz hogy ezt a közvetlen családja támogatja.

Boááá...

2016. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:

Kicsit meg is lepődtem rajta.

Én,az ő korában még sokkal éretlenebb voltam.

Ilyen dolgokról rossz véleménnyel voltam.


Viszont én a legnagyobb testvér voltam.

Ő meg a legkisebb,és látja,hogy én is nehezen boldogulok.

Előttem nem volt példa.


Én akkor még természetesnek vettem,hogy támogatnak a szülők.Csak a tanulásra koncetráltam.


Viszont belegondolva sok pénzt én is megspórolhattam volna.

De persze,akkor még én nagyon más voltam...

2016. márc. 29. 21:45
 15/91 A kérdező kommentje:
Igaz én pasi vagyok,nekem nehezebb dolgom lett volna,mint most neki:)
2016. márc. 29. 21:46
 16/91 A kérdező kommentje:

Ó,hát a szüleinknek ezt nem kell tudni.


Nekik azt mondaná a húgom,hogy minden pénzt,ami megkeresne felél:)


Ők nem igazán örülnének ennek.


Inkább azt akarják,hogy itthon maradjon.


Nem itt keresek pasit,csak reménykedtem hátha valaki belefut a kérdésbe,aki hasonló módon cselekedett,vagy esetleg most is egy ilyen kapcsolatban van.

2016. márc. 29. 21:49
 17/91 anonim ***** válasza:
97%

ja, hogy te vagy a bátyja és arra az ötletre hogy pestre költözik ribinek te nem leversz neki 2 pofont, hanem reménykedsz hogy összejön neki..

Taps, haver.

2016. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:

Már miért vernék le neki?

Az ő élete.

Az ötletet sem én találtam ki.


Csak elmondta ezt a dolgot nekem,mert tudja,hogy én megértő,toleráns,liberális nézetű vagyok.


Na,meg nem mintha én bármit is tudnék ellene tenni,mivel a 3 testvér közül mindig ő volt a legdominánsabb.Mindent elért,amit akart gyerekkorában is.Kiharcolt magának mindent..

2016. márc. 29. 21:55
 19/91 anonim ***** válasza:
79%

Kapcsolatot akar építeni egy negyvenes pasas mellett?? Nyehehehehehehehe


(értsd: ha lesz gazdagabb, akkor liánozok) Egyszerűbb lenne, ha kimenne eszkortkodni külföldre, akkor nem függene senkitől és a lakás is hamarabb meglenne. Ha valóban jól néz ki, vannak országok, ahol a heti fél millió megvan, de még Németo-ban is megkeres egy hét alatt 300 kilot tisztán.

2016. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
97%

A munkához már nem fűlik a foga a kiscsajnak, mi? :D

Bezzeg a b*szás 18-19 évesen 40-50 évesekkel menne.

Hát ebből a lányból se lesz adófizető, már előre megmondom, nem sok haszna lesz kicsiny államunknak belőle.


Csak gratulálni tudok, hogy a bátyjaként helyesled ezt az elképesztően primitív ötletet. Ne haragudj, de azt kell mondjam, a felfogásodon, a gondolkodásodon nem látszik, hogy egyetemet végzett ember vagy. Liberális felfogás vagy sem, mindennek vannak határai. A kislány erőteljesen félre lett nevelve, ha ilyen ötletek pattannak ki a fejéből. Talán meg kellett volna neki tanítani, hogy mi az a Tartás...

2016. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!