Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
99%
Esélye van, csak hát ingyen semmi nincs. Ezt, gondolom, a húgod is tudja. Szóval ha nem pénzben, akkor természetben kell majd lerónia a fizetséget.
2016. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%
persze..sőt, ha jól teljesít az ágyban, akkor a rezsibe se kell adnia...
2016. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

Tudja,de azt mondta nem érdekli.


Azt mondta így még spórolhat is,mert ha anyáék adnak neki egy 20-ast egy hónapra(ez még beleférne),mellette még dolgozna is és félretenné,nem pedig albérletre költené...

2016. márc. 29. 21:19
 4/91 A kérdező kommentje:

Mikor én jártam egyetemre,akkor kb havi 40 volt ez a szüleimnek(20 ezer albi+ 20 ezer kajára).


Viszont már neki nem tudnának ennyit adni egy hónapban.


Azóta drágább minden.Amikor én jártam egyetemre,az majdnem 10 éve volt.

2016. márc. 29. 21:22
 5/91 anonim ***** válasza:
42%
te nem tudod őt támogatni? Hiszen így lenne igazságos. Vagy diákhitel. Bármi jobb mint elk.vulni...vagy menjen kollégiumba.
2016. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:

Én is még itthon lakok.

És van egy beteg testvérünk is,aki nem tud jelenleg dolgozni.


Ha belegondolok,igaza van.

Azt mondja,hogy sok nő lakik a pasijával,és nem kér semmit tőle.

Ezért már most neten ismerkedik jómódú pasikkal,hogy kialakítson egy ilyen kapcsolatot..

2016. márc. 29. 21:28
 7/91 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, nekem már az ötlettől is hányingerem lett. normális ember nem talál ki ilyet.

amúgy miért nem jó vidékiként a vidéki egyetem? nem mindegyik szar, vannak ahol kiemelkedően jó a képzés. vagy ha nem is, akkor nem sokkal különbb mint Budapesten ugyanaz a szak.

ha nem tudjátok támogatni az albérlet, ami érthető, mert kb egy havi fizetés, akkor értse meg,hogy vagy vidéken jelentkezik egyetemre, vagy Pesten, de dolgozik mellette . más opció nem nagyon van..

amúgy arra nem gondolt a húgod,hogyha a pasi megunja és kidobja,akkor mi lesz? vagy hogyha ne adj isten találna egy normális fiút az egyetemen,akivel összejönne.. akkor mi lesz? inkább él kapcsolat nélkül, kvázi prostiként évekig?

2016. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

A húgom rendszeresen sportol,így jó az alakja.

Azt mondta ezért akar kifejezetten csak 40 feletti pasit találni,mert azok nem unják meg hamar.


Na nem akárkivel nyilván,hanem olyannal,akihez azért vonzódik.Azt mondta sok 40es pasi bejön neki,akik jól tartják magukat.

Nem ígérnének egymásnak semmit,csak élveznék a jelent..


Ha meg megunja,vagy vége,akkor koliba költözik.

Mellette szeretne dolgozni,csak nem akarja felélni azt a pénzt,amit megkeres,hanem félretenné,hogy mire elvégzi az egyetemet,addigra legyen egy lakásalapja hitelfelvételhez.

2016. márc. 29. 21:33
 9/91 anonim ***** válasza:
49%

10 éve te 40 ezret kaptál, ami mondjuk akkor még többet is ért.

Úgy gondolom, kötelességed lenne segíteni.

Igaz, Budapesten 30-40 körül maximum szobát talál, (bagy kollégium...) mert az albérletek nagyon drágák.

2016. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ribi a hugod. Ha van gyomra hozzá....
2016. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!