Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 71/91 anonim ***** válasza:
Ja, szóval az az érettség mércéje, hogy 18 évesen kitartót keres magának? Nem, ez nem érettség, ez rosszvérűség(qvaság). És persze, mindenki alacsony intelligenciájú aki nevén nevezi a dolgokat. Könyörgök, mond hogy nem tanárként dolgozol, nem gyerekek vannak rád bízva? De bevállalom, inkább leszek buta mint qurva. Vegyen fel diákhitelt, ne használtassa ki magát
2016. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes tovább győzködni, úgysem esik le neki.

De hátha a húga megtalálja az irgalmas szamaritánust, aki egy közös esti imáért cserébe eltartja.


Kérdező... te is férfi vagy, ha minden igaz. Gondolj már bele. 40 éevesen te a két szép szeméért pénzelnél egy 18 éves csitrit? Merő jóságból lakhatna nálad, mert milyen aranyos. Ja persze. Jó duma ez a helyzet kölcsönös élvezete, de a pasi részéről ez abban merül ki, hogy jókat dug a csajjal, mert ő is tudja, hogy véges a lehetőség.


Már csak azt nem értem, hogy téged személy szerint mit foglalkoztat ennyire a kérdés. Nem mindegy neked, kivel dug a húgod? Miért akarod itt mindenkinek bemesélni, hogy ez az érettség és az intelligencia magas foka? Fura, hogy a diákok többségének nem ez az első gondolata, hanem koliba mennek, és dolgoznak.

2016. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 A kérdező kommentje:

" Vegyen fel diákhitelt,"


Hogyne.Még el sem indult az életben,de már hitele legyen...

Én sem vettem fel,és nem is vennék soha.


Nem a "qrvaságra" értettem az érettséget,hanem arra,hogy ilyen fiatalon átlátja a dolgokat,és van benne lelkiismeret és őszinteség.

Nagyon sokan ilyen korban eljátsszák simán egy idősebb pasinak anyagi javakért cserében,hogy mennyire szeretik,de az idősebb nem is lényeg.

És hát vannak,akik ennek be is dőlnek.A kor sem feltétlen mutat tapasztalatot.


De ő adni is akar valamit azért,amiért "kihasználja" a pasit.(És itt nem feltétlen csak a fiatalságára és a szexre célzok).


Erre értettem az érettséget.

2016. ápr. 1. 15:21
 74/91 anonim ***** válasza:

"De ő adni is akar valamit azért,amiért "kihasználja" a pasit.(És itt nem feltétlen csak a fiatalságára és a szexre célzok). "


Egészen pontosan mit szeretne adni? Azt, hogy a pasi képébe is mondja, hogy csak addig tartja oda a micsodáját, amíg anyagilag rászorul, ne várjon érzelmi kötődést? Kérdező, neked tényleg elmentek otthonról.

2016. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 A kérdező kommentje:

" Fura, hogy a diákok többségének nem ez az első gondolata, hanem koliba mennek, és dolgoznak."


Ő is akar dolgozni,csak azt a pénzt félre akarja tenni,nem felélni.


Hogy engem miért foglalkoztat?Csak elgondolkodtam azon,hogy én az ő korában totál nem így gondolkodtam:D


És valahogy azt vettem észre a környezetemben,hogy akik már fiatalon bevállaltak ezt-azt,amit mondjuk egy átlagos fiatal nem,ők valahol előrébb tartanak.

Én későn érő vagyok.


Abban a korban én még tök álomvilágban éltem,azt hittem az emberek rendesek,de az őszinteségemet,és kedvességemet csak kihasználták:)


Amúgy meg nem kell messzire menni,nagyon sok házasság és együttélés is érdekeken és kényszeren alapszik,a hétköznapi embereknél is...

2016. ápr. 1. 15:28
 76/91 A kérdező kommentje:

" Azt, hogy a pasi képébe is mondja, hogy csak addig tartja oda a micsodáját, amíg anyagilag rászorul, ne várjon érzelmi kötődést?"


Nem erre gondoltam.

Lehet,hogy kialakul érzelmi kötődés is,lehet hogy nem.

Viszont nagyobb korkülönbségnél az idő úgy is megoldja a kérdést.


Amikor én jártam egyetemre volt egy csoporttársam,aki akkor egy 40-es pasival járt.

Nekem akkor ez fura volt.

Valamelyik nap néztem meg a facebook profilját,és ma már egy vele közel egyidős pasival van.

Akkor még nem volt valszeg öreg neki a pasi,ma már 50 felett lehet,és azért az már teljesen más.

Szerintem akkor ő sem kért lakbért a csajtól..

Én sejtettem is,hogy ennek nem lesz jövője,de nem is véletlenül pont egy 40eseel volt együtt.


Akkor én nem értettem.Amúgy biztos sokat tanult abból a kapcsolatból...

2016. ápr. 1. 15:32
 77/91 A kérdező kommentje:

"Kérdező... te is férfi vagy, ha minden igaz. Gondolj már bele. 40 éevesen te a két szép szeméért pénzelnél egy 18 éves csitrit? "


Jó,de ez teljesen más eset,mint egy teljes értékű felnőtt kapcsolat.

Hiszem a 40es pasi nem egy vele egyidős nővel van,akitől már elvárhatná,hogy közösen osszák meg a költségeket.

Na,és nem is véletlenül keres ő sem 20 éves barátnőt.

Attól meg még nem várhatja el,hogy "teljes értékű" társ legyen.


Az ilyen pasik eleve nem szorulnak rá,hogy lakbért kérjenek,és nem is az a céluk,hogy ebből gazdagodjanak meg.

Talán csak nem tudnak megállapodni egy nő mellett,mert az idővel majd többet akar,stb...

Ezért váltogatják az egyetemista lányokat....

2016. ápr. 1. 15:38
 78/91 anonim ***** válasza:
100%

Már vártam, mikor húzod elő a hivatásos r.b@ncok kedvenc ütőkártyáját.:D


Figyelj, felőlem mindenki azt csinál, amit akar. Ha a húgod hülye ahhoz, hogy ösztöndíjat kapjon, vagy korrepetálással, óraadással keressen (nem kevés) pénzt egyetem alatt, annyit dolgozni meg lusta, amennyivel az igényeit kielégíthetné, akkor valóban csak az marad, amije minden nőnek van, csak a nagy részük többre becsüli magát annál, hogy áruba bocsássa (pláne ilyen olcsón.:-)) Ez mind oké, de aki qrvának megy, ne adja elő a különleges, érett személyiséget, se a kiemelkedően intelligens értelmiségit, különösen ne akarjon lekezelni másokat, akiknek nem csak ez az egy út maradt a vágyaik elérésére. Ugyanis mind ő, mind az, aki támogatja ebben, valóban eltér a "hétköznapi" embertől, de nem pozitív értelemben.

Az pedig nettó hülyeség, hogy kizárólag qrválkodással lehet "előbbre tartani" - csak arra igaz, akinek más érdemleges módszer nincs a tarsolyában. Az viszont mégis mire büszke?

2016. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

"" Azt, hogy a pasi képébe is mondja, hogy csak addig tartja oda a micsodáját, amíg anyagilag rászorul, ne várjon érzelmi kötődést?"


Nem erre gondoltam. "


Rendben. Akkor mégis mire? Egészen pontosan mit szeretne (és tudna) adni a húgod a fiatalságán és a szexen kívül?

2016. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
Nekem már fáj ilyen sötétség... Te is milyen testvér vagy, hogy ahelyett hogy lebeszélnéd, rábeszéled a qurvaságra? Mert ez, akárhogy is szépíted, bizony az.. Csak remélem hogy ő nem gyerekekkel akar majd foglalkozni diploma után...
2016. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!