Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 61/91 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam egy koliszobában,ahol 4 ,azaz 4 ágy volt!!

És mindenki holmija szanaszét volt(megjegyzem lányok voltak,még mielőtt valaki azzal vádolná a pasikat,hogy rendetlenek!)


Egy baromi szűk helyen voltak,és fentről ordított a zene.


Kérdeztem a csajtól,hogy hogy tudnak így tanulni.

aki erre azt mondta,hogy az nem vészes,csak eset elég gáz,amikor aludni akarnak.


A folyosóról behallani ha valaki mászkál(elbírom képzelni amikor egy részeg sereg végig vonul ott).


És ez nem egy középiskolai koli,ahol takarodó van,felnőtt emberek vannak ott.


Én elhiszem,hogy van aki még élvezi is,én tuti nem laknék ilyen helyen.


Én bejártam 70 km-ről,pont ezért.

Mert az a szak,amire jelentkezni akartam,ott volt legközelebb.

1,5 évig laktam albérletben,aztán megszűnt,mert a tulajdonos lánya be akart költözni,mivel ő akkor végzett a sulijával.


És onnantól bejárós voltam,mert hirtelen volt ez a dolog,és inkább bejártam,minthogy koliba mentem volna.


A húgomnál ez annyira nem durva.De ő sem szeret sokáig idegen emberekkel lakni egy szobában.


Persze egy pasi az más,mert az egy intim kapcsolat.

Ezért is nem "fizetős pasit" akar,mert az ezeket nem érti meg.

2016. ápr. 1. 11:42
 62/91 anonim ***** válasza:
Kérdező..az is fizetős pasi, ha szállást ad neki ingyen.. ugyan úgy elvárhat a húgodtól cserébe sok dolgot. Pl nem mehet oda ahova akar meg amikor akar, nem hívhat fel senkit... mi is 4en laktunk egy pici koliszobában, és imádtam. Sosem volt semmi probléma. Tudni kell alkalmazkodni. És aki elmegy prostinak, az biztosan tud is...Nem kell tragédiaként felfogni a kolit, főleg nem akkor, ha nincsenek meg az anyagi lehetőségek a jobbra. És nálatok ez nincs meg. És szerinted tényleg rendben van az hogy a húgod el prostitualizálódik csak mert neki nem jó közeli egyetem? nagy igényei vannak...
2016. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
Es azt is meg kéne értened, hogy a pasi úgymond a szállással fizet a húgod szolgálataiért..tehát ott az lesz amit a pasi mond. Ha a húgod félre akar vonulni, de a pasi nem akarja, akkor ott nem fog elvonulni...
2016. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
57%

Ja, hogy "egyszer voltál egy koliszobában", és ebből levontál hatalmas "igazságokat"...:D


"Ha meg az ember magányra vágyik,akkor a párkapcsolat megérti,tolerálja azt." Naná, pláne a saját lakásában, ahová b@xásért engedte be a húgodat.:-)


"A szobatársadnak viszont nem mondhatod,hogy "hé húzz már innen,egyedül akarok lenni"! " Ebből a hülyeségből is látszik, hogy életedben nem laktál kollégiumban.:-) Mit gondolsz, ott mindenki bent nyüzsög minden áldott nap, 0-24-ben? El vagy tévedve, öcsi, de nagyon.

2016. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
57%

Így is, úgy is fizetős a pasi, akkor is, ha nem adja a húgodnak oda a kezébe a pénzt.


Az egy dolog, hogy vannak olyan párkapcsolatok, ahol az úgy megy, hogy a lány nem dolgozik, mert a pasas eltartja, de azért az olyat, ahol valódi érzelmek vannak jelen, ne vegyük egy kalap alá azzal, hogy a húgod:

-Pestre akar menni

-derogál neki a koli

- és rá akar akaszkodni érzelmek nélkül (max. fizikai vonzalom, de lehet, még az sem) egy pasasra, hogy b.ásért cserébe szállást kapjon.


Ja, és ha a pasas nem hagyja békén tanulás közben meg alvásidőben, mert folyton dugni akar, mondjuk, az jobb, mint ha picit hangosabbak néha a szobatársai?

2016. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdést!

De itt nem "szexért fizetek lakhatasért" sztori lenne,hanem egy olyan "nyitott" kapcsolat,ahol a felek nem terveznek hosszú távra.


Azzal tisztában vagyok,hogy lehet találni rengeteg olyan pasit,aki szobát ad ki szexért.

De a húgom pont nem ezt akarja.


Viszont nem akar egy középkorú pasit sem behülyíteni azzal,hogy majd örökké együtt élnek,meg nagyobb terveket szőni.

Tehát olyan "őszinte érdekkapcsolat" lenne.


Abban kételkedek,hogy ilyen pasit könnyű lesz találni,mert a legtöbb ember baromi egyszerű nézeteket vall arról,hogy mi egy párkapcsolat.


Viszont a húgom nem akarja átverni a pasit.Nem akarja érzelmileg bántani.

Viszont szerintem egy ilyen kapcsolatra kevesen alkalmasak,mert ehhez magas intelligencia kell.

2016. ápr. 1. 12:06
 67/91 anonim ***** válasza:

:DDDDD


Kérdező, ezzel most feltetted az i-re a pontot. Szóval, aki nem látja a különbséget a határozott időre szóló, érzelmek nélküli, ingyen ottlakós kapcsolat és a főiskolai tanulmányok idejére szóló, lakhatás formájában honorált kitartottság között, az egyszerűen gondolkozik, és nem elég magas az intelligenciája.:D


Ne áltasd magad, öcsi. A húgod egy számító kis qrva, te meg egy nyomi suttyó vagy. Magyarázhatod, forgathatod, ahogy akarod, ahhoz kevés a tanári vagy akármilyen diplomád (ha van egyáltalán, ebben egyre jobban kételkedem) , hogy ezt bárki épeszű ember számára másképp állítsd be, mint ami.

2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:

Jaj,utolsó látom te nem igazán bírod értelmezni,vagy csak úgy teszel,mintha nem éreznéd a különbséget.


Nekem 8.Aki megértette,az a válaszokból érezhető.Volt olyan,aki megértette.


Igen is van különbség "lehúzás" és "lehúzás" között.

Lehet csinálni gátlástalanul,és tök őszintén is.


Pár hónapja volt itt egy hasonló csaj,aki egy ilyen pasit talált,már nem emlékszem pontosan hogy mi volt a kérdés.

De valami ehhez hasonló jellegű kapcsolatra gondolok,amiben ő is élt.

A pasi is tudta,hogy "ki van használva",de nem zavarta,és nem élt vissza azzal,hogy az ő kezében volt a gyeplő.

Voltak lefektetett szabályok,de végül is kedvelték,szerették egymást,de tudták,hogy ennek a kapcsolatnak van egy szavatossági ideje.


Tudom,ezt az átlag embernek nehéz megérteni.

Én nagyon ledöbbentem azon is,hogy a húgom 18 évesen ennyire érett,hogy ilyesmikbe belegondol.


Lehet nem is fog találni ilyen pasit,csak ilyen "megjátszósat",mert tényleg kevés az olyan ember,aki ezt helyén tudja kezelni.


Amúgy nem mondtam milyen diplomám van(nem tanári),bár én nem nézem le azt sem,akinek az van....

2016. ápr. 1. 14:02
 69/91 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nincs mire föl lenézned senkit, és fogalmam sincs, miért gondolod, hogy qrvának lenni baromi érett gondolkodásra vall, amit az "átlagember" nem érthet meg.

Te tényleg azt hiszed, hogy aki megengedheti magának, hogy kitartott nője legyen, az nincs képben azzal, hogy mit is csinál pontosan? Azt gondolod, hogy ezek a pasik érzelmi alapon fizetnek a friss pipihúsért, akár csak lakhatással is? :D Szállj már le a földre, és verd ki a fejedből, hogy ti Isten tudja, milyen különlegesek vagytok, "magas intelligenciával.":D Értem én, hogy próbálsz kompenzálni, részben az anyagi helyzetetek, részben a pszichés nyavalyáid miatt, de ideje észrevenni, hogy minél görcsösebben próbálkozol, annál kevésbé sikerül.

2016. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:

Kérdező, én szívesen hozzád költöznék, ha gondolod... megmondom őszintén, szerelmes nem lennék beléd, de néha lefeküdnénk, cserébe csak azt várom el, hogy legyen hol laknom, és étel az asztalomon. És megnyugodhatok, hisz azzal, hogy előre elmondtam neked hogy miért szeretnék veled lenni, már se számítok örömlánynak. Hisz nem pénzt kérek a szexért, hanem csak lakást meg ételt.. az nem ugyan az igaz?


Jó, a húgod k.va lesz..ezen nincs mit szépíteni...de az hogy te ezt még támogatod is, és diplomásként nem érted hogy ezzel mi a probléma.. na itt egy világ dőlt össze bennem.

2016. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!