Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 21/91 A kérdező kommentje:

Az teljesen más,ha egy állandó partnerrel kell ezeket megtenni,mintha külföldön iparszerűen űzné ezt.


Ő nem ebből akar megélni,csak kiakarja használni a fiatalságát.


És,mint mondtam dolgozna.Azt a kevés pénzt pedig félretenné.


És tanulni akar,és tudja,hogy csak a testéből nem élhet meg egy életen keresztül.

2016. márc. 29. 22:17
 22/91 anonim ***** válasza:
86%
Csak hogy általában a pénzes pasasok sem hülyék ám...
2016. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
100%
Ti nagyon buták vagytok, hallod...undorító az egész. Ilyesmi csak nagyon sötét embereknek jut eszébe.
2016. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy fog találni, rengeteg ilyen hirdetés van. Amikor én kerestem albérletet pár éve, már a hajamat téptem, hogy minden ötödiket valami p.naéhes lúzer hirdeti, aki "természetben fizetést" kér érte (eleinte megírtam nekik, hogy fél disznót és egy zsák krumplit tudnék természetben adni, még ők voltak felháborodva...)


Viszont a húgodnak nem sok üzleti érzéke van. Egy albérleti szoba 70 körül van jelenleg, egy hozzá hasonló értékrendű nő viszont ennél sokkalta többet is megkereshet. Ha már ku rva, akkor ne ilyen kicsiben csinálja, mert ki fogja csinálni a többi, amiért leviszi a piaci árat :D

2016. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:

70 ezer egy szobáért?

Hát azért az túlzás szerintem.


Én pár éve laktam 1 lakótárssal egy vidéki városban,és fejenként 20 ezret fizettünk rezsivel együtt.

Tehát 40 volt a teljes lakás.

Ha több volt a rezsi,akkor nyáron fizettük ki a többletet,de ez minimális összeg volt.


70ért egy teljes lakást lehet már szerintem Pesten is találni.


De itt nem prostitúcióról lenne szó.Látom egyesek félre értik.

Hanem egy barátot találni,aki nem kér lakbért.

Más pasasok is elköltenek egy nőre ennyi pénzt havonta.

De itt nem is ez a lényeg,hanem hogy egy önálló,felnőtt pasi segítséget nyújt a barátnőjének.


Vagy,ha te független középkorú pasi lennél,elkérnéd a barátnődtől az albérleti díjat?


Nyilván ezért keres idősebbet.


Egy olyan kapcsolat lenne,amiben nem terveznek hosszú távra,hanem élvezik a jelent...


A húgom nem úgy képzeli,hogy egy külön szobában lenne,és csak a szex idejére lenne a pasival,hanem rendesen élnének együtt,mint egy pár.

Aztán majd az idő eldönti mi lesz belőle,de mivel nagy korkülönbség lenne,így vélhetően nem élnének életük végéig együtt.

A húgom pedig azt mondta,hogy legalább 30 éves koráig biztosan nem akar gyereket,mert az életét akarja megalapozni.

2016. márc. 30. 00:18
 26/91 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes! Annak idején unokatesóm is kis korában arról ábrándozott,hogy Pesten szeretne élni, Pest volt a mániája, most már egy ideje Pesten él, de nem egy 40+.os férfi kitartott ...-ja ként, hanem a férjével és a kis fiával, érdekes neki összejött anélkül,hogy támogatásért széttegye a lábát, pedig őt a szülei még úgy sem tudták támogatni, sőt a nővére is már egy jó ideje Pesten él, szintén a férjével és két gyerekkel, ő sem tette szét a lábát idegeneknek rezsi vagy albérlet csökkentés reményében. ha nagyon akarna a hugod Pesten élni,akkor megtudná oldani k.válkodás nélkül is, csak ugye inkább választja az egyszerű utat, mint hogy dolgozzon.
2016. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
Ja várj, barátot találni,az már más, akkor nem szóltam.
2016. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
Szép kis bratyó vagy hallod e.Tanuljon otthon és utána menjen munkát keresni Bp.-re.ha ennyire pénzéhes a hugod,akkor az utcán is el lesz szivesen.Hihetetlen,hogy hagyod a 18 éves hugod,hogy elrontse az életét.
2016. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
45%

A liberalizmus, a tolerancia és a totális amoralitás nem egymás szinonímái, te nagyon el vagy tévedve.

Teljesen mindegy, hogy barátnak vagy kitartónak nevezed-e a pasit, akit a húgod azért keres, hogy pénzzel, lakhatással támogassa őt, a lényeg ugyanaz marad.

Ha ennyire gáz az anyagi helyzete a családnak, a húgod simán kap kollégiumot, szoctámot, ha esze is van és tanul, akkor ösztöndíjat is már a második szemesztertől. Amennyiben nem büfé-ruhatár szakra megy, végzés után, munkával vidáman megkeresheti lakásravalót (akár hitel nélkül), és nem kell magát szembeköpnie, ahányszor tükörbe néz - bár ha ennyire a zéróhoz közelít az erkölcsi érzéke, akkor ez utóbbinak a veszélye nem fenyegeti.

2016. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
50%

Én is Pestre a nagy Budapestre jártam egyetemre, a szüleim kajat adtak meg úti költséget..


Van nemi diákhitelem (meg a férjemnek is) de el boldogulunk vele, kaptam ösztöndíjat es kollégiumban laktam, aztan a mostmar férjemmel béreltunk egy kicsi albit, majd vettunk egy lakást, most meg a gyerekeinkkel lakunk csaladi házban Bp mellett..


Nem kellett hozza 40 fölötti "barát" 18 evesen...


Volt viszont olyan barátnőm aki ezt a szerinte nehezebb utat választotta, sajnos diplomával is csak k.va maradt..

Most is valakihez jar igy, es nincs megalapozva az élete...

2016. márc. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!