Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a húgomnak? Miert tesz fel ilyen kinos kérdéseket?

Figyelt kérdés
A Szüleim nem voltak otthon,a barátom pedig nálunk aludt,reggel kiment a konyha a én addig aludtam,Bejött a hugom,konkretan bevágta az ajtót bemászott mellém az agyba amikor meg visszajött a baratomon feszulos boxer volt rajta es hugom kérdezte,hogy "Neked meg mi az a dudor ott?" és"Miert van az ott?"
2014. nov. 12. 18:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,de telefonról írok
2014. nov. 12. 18:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi. lehetőleg tapintatosan fogalmazva.
2014. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért tett fel ilyen kérdést, mert szegény egyáltalán nincsen semmilyen szinten felvilágosítva. Nem tudom, hány éves, de egy ilyen kérdés biztosan nem kínos egy gyerek szájából, hiszen szegény tényleg csak kíváncsi.

Nem tudom, hogy a barátod titokban aludt-e nálatok, vagy a szüleid tudnak róla, de ettől függetlenül mindenképpen érdemes lenne anyukádhoz fordulni ezügyben, hagyd, hogy ő magyarázza el ezeket a dolgokat a húgodnak. Mondd meg neki, hogy a húgod kényes kérdéseket tett fel neked a férfiak testével kapcsolatban, és te nem tudtál hogyan válaszolni rá, jó lenne, ha anyukád beszélgetne vele picit :)

2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 éves kishercegno. Imádom,csak néha nagyon kellemetlenül tud viselkedni,szerencsere a barátom csak mosolygott,meg kivágták magamat annyival,hogy "Az ott meglepi" szólni fogok anyának,szerintem is ez a jo döntés:)
2014. nov. 12. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj rá amiatt, ha kellemetlenül viselkedik, ez az életkorából adódik :)
2014. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akár együtt anyukáddal is beszélgethettek vele..vagy Te is. Előbb utóbb neki is tudnia kell ezekről.
2014. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
azért az elég gáz, hogy 9 évesen nem tudja, hogy miben különbözik egy fiú és egy lány.
2014. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem is túl idős 9 évesen ahhoz, hogy bemásszon az ágyadba, és ilyenkorra már azért tisztában szoktak lenni azzal, hogy a fiúknak fütyijük van :D


Látszik, hogy kis hercegnőként kezelitek...

2014. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy van a nuni meg a fütyi,csak a nagy dudort nem értette,meg vegig vigyorgott. Es nem kezelik a Szüleim hercegnonek csak én becezgetem igy;)
2014. nov. 12. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kíváncsi.

Én négy évesen szembesültem először fütyivel.

Azóta is kedvenc történet otthon, drága édesapám még az esküvőmön is elmesélte.

Konkrétan megláttam apámat totál meztelenül és felvisitottam: úristen apa, neked kiszakadt a nunid!

Ekkor jöttek rá drága szüleim, hogy itt az idő elmagyarázni.

Persze kérdeztem is apukámat ezerrel:

Szóval azok ott csak úgy lógnak? Nem félsz attól hogy leesik, elveszik és nem tudsz pisilni?


Korát tekintve viszont a húgod arra is gondolhatott hogy áll a barátodé, esetleg pont megzavart valamit. Ennyi idősen már tudják azt is mire van az ott, pisilesen kívül.

2014. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!