Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Téged vajon mikor adunk már...

"Téged vajon mikor adunk már férjhez? " Hogy lehet az ilyen kaliberű kérdéseket megszűntetni, leállítani?

Figyelt kérdés

Ezt ma a nővérem kérdezte, amikor arról beszélgettünk épp, hogy egy ex osztálytársam férjhezment. Nagyon elegem van már a témából, mintha nem tudnám jómagam is, hogy mi a helyzet...

26n


2014. okt. 26. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
első kérdésem nővéred mikor ment férjhez és hány éves?Mert ha ő is későn akkor nyugodtan vágj ezzel vissza:D aztán azt is mondhatod,hogy férjhez mehetsz akár most rögtön is,de te másokkal ellentétben inkább kivárod az igazit :D én ezt mondtam annak idején(27 évesen házasodtam meg)
2014. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A noverem 23 volt, amikor ferjhezment, most 29, ugyhogy ez kilove
2014. okt. 26. 12:06
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
attól még mondhatod a 2. verziót hogy inkább kivárod az igazit,mert nem a házasság a jó kapcsolat alapja, az már csak a ráadás
2014. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Én 39 vagyok, és 4 gyerek közül a legidősebb. Mindegyikük előbb házasodott. Gondolhatod, miket kellett hallgatni. De elég kemény vagyok, úgyhogy lekoptak. A "mi közöd hozzá?", a "más cél is van az életedben, mint a férjhezmenés?" és társai leépítették őket.

Idén mentem férjhez :-).

2014. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy, hogy mit mondasz, mert ezután jön a mikor lesz már gyerek/második gyerek/harmadik gyerek (ezzel párhuzamosan a minek harmadik gyerek), majd a miért nem vesztek kutyát a gyerekeknek/miért engeditek be a kutyát a házba (betegek lesznek tőle a gyerekek). Amíg meg kicsik a miért szoptatsz még/miért nem szoptatsz még, miért eteted ezzel-azzal….Végeláthatalan gyöngyszemekkel fogják az idióták még az életedet gazdagítani. ÉS MIND JÓT AKARNAK! :)
2014. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Mond, hogy a nőket szereted

Tuti senki nem hozza fel a témát

2014. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
így van, ez végeláthatatlan... Ha férjhez mentél, jönnek a 'mikor jön a gyerek?' c. kérdés. Aztán ha meg van az első, akkor 'mikor jön a második baba? ' c. kérdés. És ez akkor is így van, ha mesterséges megtermékenyítéssel lett az első. Szóval a tapintatlanságnak nincs határa. (tapasztalat)
2014. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondd, hogy majd ha Magyarországon is lehet azonos neműeknek házasodni, majd akkor fogsz. Hátha ettől lekopnak.
2014. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy neked nincs szükséged társadalmi normák szerint élni ahhoz, hogy teljes embernek érezd magad. Majd fejezd ki sajnálatod, hogy neki igen. Többet nem fogja ezt mondani ;)
2014. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a nővéred (vagy bárki más) "adjon" férjhez....

Ha temetésről hallotok, kérdezgesd, hogy te meg mikor következel már?

Nem durvább ez se! :D

2014. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!