Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik témakört kéne megszünte...

Melyik témakört kéne megszüntetni szerinted? Milyen típusú kérdéseket utálsz?

Figyelt kérdés
Én a komplett szerelem,szex s gyereknevelés témakört megszüntetném.Főleg azokat utálom,amikor az unatkozó kismamák képeket raknak fel magukról,és tippelgetésre kérik a többit,hogy hány hetes terhes stb,meg a ki nem várja ekkora és akkorra,meg a hőgörbés baromság
2012. aug. 7. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekik/ünk fontos hogy más anyukákkal lehet beszélni.. Engem a hogy jutok el Aból Bbe rosszabb. Mikor van utvonaltervezés..Egy vidéki esetén oké,de ha valaki pesti nem tudom megérteni.
2012. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem sokkalta értelmesebb a hogy jutok el A-ből B-be,meg a többi,de a tippelgetős baromság
2012. aug. 7. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont az egyéb kérdések témakörét szüntetném meg.Annyi hülye kérdést feltesznek itt mindennap,hogy például"hogy nézz ki a macska?átjössz 1 szilvás buktára?"Ilyen kérdéseket minek kell feltenni a honlapon?egyesek annyira szenvednek az unalomtól,hogy ez az elfoglaltságuk?legalább ne ilyen hülye kérdéseket írjanak,hanem mások kérdéseit válaszolják meg vagy kérdezenek normálisat,az ilyeneket nem ártana bannolni,akik csak ilyen hülye kérdéseket tudnak kiírni,mint a fent említettek
2012. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amit utolsó írt,azt kifelejtettem,azokat a kérdéseket is tiltani kéne
2012. aug. 7. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy témakört sem kellene megszüntetni, mert akkor a megszünt témakör helyett másikat áraztanának el a kérdéseikkel.

Személy szerint nem megyek bele abba a témakörbe, amelyik nem érdekel, vagy amelyikről az a tapasztalatom, hogy túl sok h. kérdés van benne.

Inkább a h. kérdéseket kellene törölniük a modiknak szorgalmasan ,és akkor az ilyeneket kiírók egy idő után úgyis leszoknának róla, hisz megunnák, hogy mindig törlik a kérdésüket.

2012. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hú a gyerknevelés szerintem is néha nagyon gáz. Égnek áll a hajam amikor valaki bébi nyelven beszél: gyümi, szopi, babus stb.. Felnőtt nők könyörgöm ne írjanak már így. Aztán a hkm is borzalom, utálom amikor ezt írják nálam ez csak órakilométer.. A család kategória azért gáz, mert tök mindegy mit írsz biztos, hogy valaki lepontozz..
2012. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár igazából nem utálom, meg nem is izgat túlzottan, azért furának és röhejesnek tartom, hogy a szabályzatban benne van, hogy csak valós dolgot szabad írni, és állítólag ennek hiányát időnként megtorolják, azért mégis van ezotéria meg ufóészlelések és társai kategória. Azért szüntetném meg őket, mert nem illenek bele a szabályok által alkotott képbe.
2012. aug. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én még nem olvastam ilyen kérdéseket, de most meglepődök.Hát igen mennyi idióta van.. de nem a témaköröket kellene megszüntetni hanem az ilyeneket bannolni.Én ha ilyet látok párdzor jelentem egyből
2012. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a szerelem, szex kategóriát szüntetném be és raknám be ide az egyéb kérdésekhez alkategóriának...
2012. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!