Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is törölnétek az olyan...

Ti is törölnétek az olyan kérdéseket, amiknél a kérdés mezőben nem a valódi kérdés van, hanem csak valami cím vagy utalás?

Figyelt kérdés

Például mikor valaki odaírja a kérdésbe, hogy "Hová tűnhetett?" és alá a kiegészítésbe írja, hogy mi. Mennyiből állna még egy szót beírni a főkérdéshez?


Vannak persze kivételek, de amikor csak egy-két szót kéne még odaírni, az finoman szólva is fura. (És talán rákeresni sem lehet a keresővel.)


2012. júl. 31. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Vannak irritálóbb dolgok, amiket orvosolni kéne.

Például a ripacskodó hangulatjeleket a főkérdésben. Például :DDDDD Ennek mi helye a főoldalon?

2012. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen kérdéseket meg sem szoktam nyitni.

Ha a kérdező nem méltat még annyira sem, hogy normálisan kiírja a kérdését, én nem méltatom arra, hogy megnézzem, tudok-e neki válaszolni/segíteni.

2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Köszönöm! :)
2012. aug. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!