Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ezen az oldalon nyomják...

Miért ezen az oldalon nyomják az ilyen "mifolyikittgyöngyösön" típusú kérdéseket?

Figyelt kérdés
Miért nem fordulnak szakemberhez, vagy hívják a lelkisegélyt? érzéketlennek tűnhet hiszen vannak tényleg szomorú történetek, de alig találni hasznos választ a kommentek között és ha megértésre vágynak nem esne jobban egy baráttól? Engem csak az érdekel miért jobb itt kiírni magatokból mindent.
2014. máj. 4. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Én ugyan csak válaszolgatni szoktam, de szerintem azért írják ki nagyon sokan, mert jó érzés kiírni magadból. És bizony vannak olyan sztorik amiket kényes dolog bárki mással megosztani aki ismer minket/szemtől szembe van velünk.
2014. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abba bele se sikerült gondolni, hogy ez itt egy anonim oldal, ahol bárki felteheti a kérdéseit, igaz? "...amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted..."

Kiírják magukból, mert picit jobb nekik, kapnak tanácsot de neked ez miért fáj? Ha nem tetszenek a kérdések, akkor szépen nem olvasod el, mész a következőre. Nehéz, ugye?

Te vagy a tipikus kemény, aki beválaszol az ilyen kérdéseknél. Szánalmas. Ha mindenki minden problémával szakemberhez fordulna, már a szakember is szakemberhez fordulna és a végén begolyózna mindenki.. Igenis vannak olyan emberek, akiknek nincsenek barátaik, vagy csak nem velük akarják ezeket megbeszélni.

2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a válaszod, hasznos volt! :)

2# inkább az érdekelt volna hogy nem zavarja-e őket hogy az ilyenek mint te azt írnak oda amit akarnak. Amúgy kajak ezen az oldalon lehet anonim kérdést feltenni? :OOO még jó hogy szólsz, mert erre rá nem jövök. De a lelkisegély telefonos szolgálatán se kell megadni a neved. Mi van veled hogy szerinted ilyet ne is merjen kérdezni akit érdekel? Remélem az itt leírt bűntudat miatt vagsosod magad te szerencsétlen.

2014. máj. 5. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem semmi sincs, köszi szépen. Veled mi van, hogy egyáltalán felmerül benned egy ilyen kérdés, mikor pont hogy egy anonim oldalon vagyunk, az tesz fel és azt, amit akar. Meg sem kérdeztem volna a helyedben, csak elgondolkoztam volna, és valószínűleg kiadta volna az eszem, hogy b+, azért kérdezi itt meg, mert...

ennyi. válaszoltam a kérdésre, nyugodtan lehet lepontozni, ha ez a te lelkednek jól esik :) tudok ettől még aludni éjszaka.

2014. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!